Fenüülatsetooni (P2P) süntees bensaldehüüdist koos butanooniga

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Aldoolkontsentratsioon.

Selle juhised on kirjas Organic Reactions (Orgaanilised reaktsioonid)



See kirjutis tundub olevat rohkem kooskõlas sellega, mida ma näen. Kas keegi on tegelikult proovinud ekstraheerida lahustiga orgaanilisest kihist. Kloroformi kasutamine ei toimi, kuna see on orgaanilise kihiga segunev. Kui ma ei jäta midagi kahe silma vahele, siis tuleb seda üleskirjutust katsetada ja muuta.

Keegi on seda sünteesi varem proovinud.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
OK. Lihtsalt kuumutage benshüüdi ja MEKi soolhappega umbes 3-5 tundi. Temperatuur: 90-110 C.
Lihtsalt tänage mind. :)
 
View previous replies…

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Tere
Kas ma mullitan hcl gaasi või võin ma lisada RM-le
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
11
Points
8
See meetod näeb vinge välja, otc odavad kemikaalid.
Miks kallis dcm samas kloroformi olemas. Kui soovite pikka aega coock saate aru, et kloroformi valmistamine on töö, mida peate tegema.
Siin jagatud meetodi kirjutamine on täiuslik, see näitab, et see on kirjutatud professionaalse . I ll tea, kas on olemas mõni video a bout seda meetodit. Tnx jagamise eest seda kena kirjutada kuni willi
 
View previous replies…

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Ku0LMpbo9B
MW9AjqzdsY
Palun helistage mulle (prof.G) Ma kasutasin 100:100g materjali ja sain 50g P2P! Selleks, et tuua kasu kõigile tundlikele olenditele, otsustasin avaldada võtme! Kui te saate viimases etapis punast lima, tooge see destilleerimiseks! See on P2P
 

APPLE

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted
View previous replies…

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Kui saate hiina keelest aru, siis hea meelega.
 

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
On väga oluline, et tõlge kajastaks täpselt keemiateadustega seotud tehnilist terminoloogiat ja nüansse.
 

Grubby

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
21
Reaction score
9
Points
3
Või andke mulle oma messengeri ID ja ma lisan teid!
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Suurepärane proovime seda.
1. samm, käimas.
45g bensaldehüüdi + 200ml M.E.K mullas HCL gaas 25ml H2SO4 üle 25ml soolhappe. Muutus erkpunaseks umbes 30minutiga, nüüd segatakse.
R83Rkq0cXl
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
1. etapp on lõpule viidud.
YZ7bxW2vgY
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Ebaõnnestunud katse, tõenäoliselt ebaõnnestus 2. etapis! Kuna kasutasin 49% äädikhapet ja mitte jäähapet.
MzJWpG1FgN
Sademete tekkimist ei toimunud.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
See on ainus viis, kuidas kauboi saaks testida, kas ta on valmistanud fenüülatsetooni. No meth = mitte fenüülatsetoon.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
BV oksüdeerimise produkt, vinüülatsetaat on ksüleeniga segunev, hüdrolüüsi teel moodustuv P2P on samuti ksüleeniga segunev, nii et kõik, mis välja kukub, on lihtsalt jama. Filtreerimine on hädavajalik, kui mõni teie vahesaadus või lõpptoode lahustis ei ole selge, vaid hägune või hägune.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Tänan veel kord. Te olete mind kogu selle sünteesi juures palju aidanud ja samal ajal on see olnud tohutu õppimisprotsess.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
PS: Oh, võib-olla ma olin segaduses, kas te rääkisite just hüdrolüüsist 20% KOH lisamisel? Kui jah, noh, see on liiga tugev, liiga kõrge kontsentratsiooniga ja noh, ma leidsin midagi ja siin on see:


0,1 M on 4 grammi NaOH liitri vee kohta. 20% KOH on üle 200 grammi liitri kohta. Näed erinevust?
Praktiliselt soovitan kasutada 0,2M kuni 0,5M NaOH (või KOH), mis on 8-20 grammi liitri vee kohta. Ma proovisin 10 grammi ja see töötas hästi.
Ka formüülester peab hüdrolüüsiks olema enamasti ksüleenivaba, kindlasti kui kasutad tugevamaid aluskontsentratsioone. kui sa hoiad kogu ksüleenist ekstraheerimise ära, siis parem lisa ka korralik kogus alkoholi.
Happeline hüdrolüüs aga vajab tugevas mineraalhappes tundide kaupa refluksimist. Aga muidugi on P2P hapete suhtes palju stabiilsem kui aluste suhtes.

QCQdyvklPW


Siin näed, mida tugevad alused P2P-ga teevad: Kurikuulus punane tõrv. See tuleneb viimasel ajal katsest destilleerida P2P-destillatsiooniga aluselisest lahusest, mis aja jooksul muutus kontsentreeritumaks, ja siis sain selle tulemuse. P2P polümeer baasiga katalüüsitud isekondenseerumise teel.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Ei, hüdrolüüsi tegin ma, ma tegin seda wayyyy rohkem lahjendatud KOH-lahust.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Nüüd on mul täiesti selge yeallow P2P õline vedelik.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Ma just proovisin järgida Onu Festers tõestatud meetodit oma P2P puhastamiseks, 20% KOH-ga mitu korda ja viimati lahjendatud vesihappega, kuid olen avastanud, et alati ei lähe see nii...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Onu Fester on nüüd vanglas. Kahjuks mitte kogu selle jama eest, mida ta oma raamatutes kirjutas, vaid tegelikult toiduvalmistamise eest ja see on häbi.

Noh, härra TheNut22, vabandust, et te järgisite UF-i kirjutisi ja jäite persse. Ma mõtlen, et ei ole teadmata, et tema kirjutised on jama, noh see on hea ja halb kraam tihedalt läbi põimunud nii, et see kõik on väärtusetu, sest selle välja selgitamine on rohkem tööd kui lihtsalt fiorgeteerimine ja paremate infoallikate otsimine. Nagu HIVE arhiiv EROWIDi kohta. Wasps place. ja muudki. Ei, mitte reddit, reddit on UF klouni-maskiga.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Jah, ma arvan, et olen lugenud peaaegu kogu Rhodiumi P2P ja Leuckarti kohta. Ei, ma ei loe Redditit.
Mind häiris, et Fester kirjutas hes raamatuid ilmselt liiga trafaretselt metast ja seetõttu olid need üsna raskesti loetavad. Aga ma annan talle au, et kui ma neid lugesin, siis tekkis mul ka huvi ise amfetamiini teha.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Tänan teid OrgUnikum, et teete mulle selgeks, et UF räägib oma raamatutes palju jama, sest ma usaldasin neid täielikult, eriti kui olin päris alguses ja need olid ainsad raamatud, mida ma sel teemal leidsin, enne kui ma leidsin selle hea foorumi just sellel ja paljudel teistel seotud teemadel.

Üks oluline asi, mis on mind kogu selle teabe otsimise ajal hämmastanud, on see, kas ammooniumformiaat annab N-formüülderivaadi või mitte, kui ma ei kuumuta oma formiaat P2P-ga piisavalt, et muuta minu "in situ" ammooniumformiaat formamiidiks? Sellest, mida ma Wikipediast leidsin (ma tean...), aga ka paljudest Leuckarti kohta käivatest publikatsioonidest, nt Sceincemadness Wikist, jäi mulle mulje, et kui ma ei kuumuta formiaati, et teha formamiidi "in situ", siis saan ma Leuckarti reaktsiooniga otse primaarse amiini teha, ilma et oleks vaja kas hapet või aluse hüdrolüüsi. Kas see vastab tõele?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Ah Leuckart on mõistatus jah. Mida ma võin teile öelda, on see, et ammooniumformiaat on reaktiiv, mis reageerib P2P-ga, mitte formamiid. Sellepärast ei toimi reaktsioon formamiidiga üksi hästi, kuid sipelghappe lisamisel küll. Tuleb välja, et mitte hape, vaid happes sisalduv vesi (tavaliselt 15%) ei tee seda. See vesi hüdrolüüsib formamiidi ammooniumformiaadiks. Kui inimesed kasutavad formamiidi üksi, siis on neil mingil põhjusel reaktsioonis veidi vett - keegi siin ei tööta tõesti veevabalt.
On olemas nn "Ingersolli reaktiiv", mis on 170 °C-ni kuumutatud formiaat ja see on peamiselt formamiidi ja ammooniumformiaatide segu ning sellele ei pea lisama sipelghapet ega vett.
Madalal temperatuuril Leuckart ilma estrita kui vaheproduktita, noh, ma ise arvasin, et see kõlab palju ahvatlevamalt. Ei tööta siiski. Mitte selle jaoks, mida me teeme. Miks? Ma ei tea, aga see ei tööta.
Mida ma tean on: Sul on vaja vett (formamiidiga, mitte Ingersolliga, formiaadiga tuleb vesi eemaldada) - JA 160 °C ja see on võimalik ainult väga hea kondensaatoriga või surveanumiga. Sa pead kasutama palju formiaati/formamiidi. Esteri hüdrolüüs on alusega palju kiirem kui happega ja selleks on vaja palju väiksemat aluse kontsentratsiooni ja madalamat temperatuuri kui tavaliselt kasutatakse.
Kogu asi sõltub väga palju reaktiivide kvaliteedist ja mul ei ole universaalset retsepti, ei mingit kuldset kuuli.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Märkasin, et kui ma esimest korda hakkasin eelmistes reaktsioonides formamiidi valmistama, tegin seda täpselt "Inngersolli reagendi" järgi, st temperatuuril umbes 170 kraadi C ja seejärel 2 tundi temperatuuril 150-160 kraadi C ja lõpuks ainult temperatuuril 140 kraadi C, ja ma arvasin, et tegin puhta formamiidi, kuid jätsin selle tavaliselt toatemperatuuril, kork pudelil, et näha, kas formiaatkristallid ikka tekivad. Mõnikord tulid need ja mõnikord mitte. Nii et kui ma õigesti aru sain, siis tegin toona "Inngersolli reaktiivi". Mitte puhast formamiidi. Ja kui see reagent ei tööta, siis pole ime, et ma nii palju Leuckarti ebaõnnestusin, destilleerimata, kuid sama puhtana kui videos P2P-st M-amph valmistamiseks. Ka praegu näeb minu P2P välja nagu nendes videos. Minu aurudestillatsioon on nüüd seisma jäänud, sest minu kõige odavam Vevor küttemantel läks katki. Odavaim, nii et nüüd investeerin natuke rohkem, et segisti ei läheks esimesel nädalal katki, jeesh!!! Tänan teid väga teie vastuse eest!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Esiteks, nüüd, kui ma lugesin kolmandat korda teie postitust, sain aru. "Ingersoll-reagens" töötab, aga ma panin sinna muidugi alati sipelghapet, sest mul polnud "Ingersoll-reagensist" aimugi. Ja minu 85% sipelghappegaas on muidugi 15% vett, nii et seal läks valesti.

Ma pean küsima sinult OrgUnikum: Mul on 10,58 g P2P ja 17,70 grammi ammooniumformiaati rbf.
Ma tahan kasutada katalüsaatorit, kui see on nüüd võimalik, kuid minu ainus katalüsaator on praegu korralikult valmistatud ja kuivatatud ZnCl2, mis vastavalt 2 paberile, mida ma leidsin Leuckarti katalüsaatorite ja Leuckarti sarnaste reaktsioonide kohta, töötab ZnCl2 katalüsaatorina. Nende leidude kohaselt ütlevad nad, et see ei ole parim ega halvim katalüsaator, kuid see töötab siiski ja see on minu jaoks OK. Samuti, kui ma natukene nikeldatud metalli (teras nikeldamise all, ja ei ole ZnCl2 katalüsaatorina sees) reaktsioonikolbi sisse, kas see aitab, või lihtsalt segab kogu asja? Ja viimane küsimus: Kui ma ***** Raney-Nickel, kas ma panen seda koos P2P ja formamiidi/formiaatiga või panen seda siis, kui tahan sellest N-formüülrühmast (ja ma arvasin, et see ei ole ester!) lahti saada.

Mis te arvate?
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Nikkel katalüüsitud Leuckarts, ma ei usu, et see tegelikult töötas kellelegi. Muud katalüsaatorid sama. Ma ei tea. Nagu öeldud, mul ei ole kuldset kuuli.

Raney Nickel + ammoniaak vees + alkohol + vesinik + 10 kuni 100 bar rõhk ja P2P muidugi. 80% kuni 95% saagis. Kui saad alumiiniumi sulatada - anna minna! Arvesta, et nikli lisamine sulatatud alumiiniumile on väga eksotermiline
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Ma pean ütlema OrgUnikumile, et loomulikult ei arvanud ma, et teil on kõik vastused olemas. Aga sellepärast ongi hea lugeda raamatuid, patente, kirjanduse publikatsioone jne jne. Lihtsalt teile öelda, et Leuckarti reaktsioon ei tööta madalamatel temperatuuridel, ja ma olen lugenud raamatuid ja raamatuid (Moore, Fester, Snow, "Dr Buzz"), ja ma pean lihtsalt järgima teie juhiseid, kui te olete väitnud nii palju, flase info, ja see on JUST MINU arvamus. Te ei tunne mind. Te ei tea minu vanust ja haridust.

Ma olen uudishimulik, kui sa ütlesid: "Ei tööta küll. Mitte selle jaoks, mida me teeme. Miks? Ma ei tea, aga see ei tööta." :)

Ma ei saa sellest aru: Mida sa mõtlesid 160 C all? Reaktsioonitemperatuur koos formiaadiga? Ja kui nii, kui see on nii, et teha formamiidi "in-situ", et ma võin täielikult aktsepteerida ja seostada. Sa kirjutasid ka midagi sellest, et vaja väga head kolonni, kui olla 160 C kuumutamisel, ja mingi rõhk. Miks? Mida sa silmas pidasid? Mul on 3 erinevat ja ma kasutan sirget kolonni veevabastuseks ja 100-120C paar tundi, kuni olen rahul reaktsiooniseguga, kui P2P on täielikult segatud sulatatud formiaadiga või veevaba formamiidiga. Sa väitsid ka, et vesi teeb trikki, kui kasutad sipelghapet koos formamiidiga. Ma ei tea, mis see väide on, aga ma paneksin lihtsalt vett ilma selle "kasutu" sipelghappeta reaktsioonisegusse. Sipelghapet saab kasutada palju hüdrogeniseerimisi. Samuti on üsna tavaline kasutada koos nikliga redutseerimisel ja Leuckart, nagu me kõik peaksime teadma, on reduktiivne aminatsiooniprotsess. Sipelghape kui redutseerija ja ammoniaak kui amiini allikas, et see oleks lihtne, kuid ka õige. Leuckartis on hea kasutada formamiidi koos katalüsaatorina vaid katalüütilise koguse ammooniumformiaadiga (0,1-0,5 molaarse ekvivalendiga). See on üldtuntud.

Olen tõesti veel algaja ja õpin iga kord eriti headest vestlustest, raamatutest jne. Aga ma ei õpi, kui sa ütled nagu lihtsalt tead, aga ei oska seletada isegi vihjeid anda. Seda ma võtan nii, et keegi lihtsalt mängib minuga. Leuckart vihkab vett. Katalüsaatorid on kasutatavad vahendid.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
160 °C on reaktsiooni soovitud temperatuur. Vesi võib tulla vee lisamisel veevabale formamiidile, kasutades formamiidi ja ammooniumformiaadi segu (Ingersolli reaktiiv) või lisades 85 % sipelghapet (sisaldab 16 massiprotsenti vett).
160 °C juures eraldub reaktsioonist rohkem vett, kui soovite eemaldada, kui te ei kasuta kas võimsat kondensaatorit (Intensiv kondensaator jahutusmantli ja spiraali sisemusega), mis töötab väga külma veega, või te ei käivita reaktsiooni mõningase rõhu all, mis tõstab keemistemperatuurid ja te hoiate vett sel viisil.

Te ei pea järgima minu juhiseid, sest Leuckarti kohta ei ole ühtegi, vaid ainult soovitusi ja hoiatusi asjade kohta, mis teadaolevalt ei toimi.

Ma kinnitaksin mõned artiklid, mida ma pean huvitavaks, kuid ei saa enam .pdf-faile lisada, mis teeb kvalifitseeritud vestlused siin neigh võimatuks.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
179
Reaction score
83
Points
28
Jah, mul on 85% sipelghapet ja ammooniumformiaadist tuleb vesi, mis tuleb eemaldada. Vesi, mis tuleb sipelghappest ja ammooniumformiaadist, tuleb eemaldada. Sellepärast kasutan ma käesoojustatud vett 2-3 tundi kondensaatoris. Kui ma märkan, et sulanud formiaat ja P2P ning muud reaktiivid või katalüsaatorid on omavahel sulas harmoonias, siis asendan kondensaatori jääkülma veega ja tõstan temperatuuri vähehaaval ja lõpuks umbes 155-160 C-ni, kui kasutan ammooniumformiaati. Formamiidi puhul tõstan kuumust kiiremini, kuid stabiilselt ja umbes 165-170 C. AlCl3 on olnud kõige usaldusväärsem katalüsaator, vähemalt kirjanduse järgi, ja mul on sageli õnnestunud saada toode kuni n-formüülderivaadini. Usun, et kõik on läinud valesti, kui ma ei ole suutnud toodet gaasistada, kuid olen proovinud seda teha kas sulfaatida H2SO4 + 95% etanooliga või soolhappega + atsetooniga. Kas gaasistamine on tõesti nii oluline? Tänud veelkord praktilise vastuse eest OrgUnikum!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
274
Points
63
Keegi gaaside amfetamiin. Selle HCl-sool on praktiliselt kasutuskõlbmatu, kuna see on väga hügroskoopiline, imeb õhust vett, tekitab lörtsi ja jookseb ära.

Oluline on filtreerimine ja pesemine pluss aluse (auru)destilleerimine. Ma postitasin kogu reaktsioonijärgse protseduuri juba kaks korda siia vist, võib olla ka üks minu esimesi postitusi siin foorumis.

Ainus minu teada olev narkootikum, mis sobib gaasistamiseks, on d-Meth. Juba ratseemiline meth ei sobi selleks, kuna see moodustab siis ülipeenradikaalseid kristalle, mida isegi vaakumiga ei saa filtreerida, oleks vaja filterpressi vms. Suur häda. Parem tiitritakse ja aurustatakse.
 
Top