Araştırma Kimyasalları Test Ekibi

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
Test Ekibi
  • Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?
2c-x, DOx, Metamfetamin
  • Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
Evet, satıcıları profesyonellik, yöntem ve sahneyi anlama açısından inceledim. En önemlisi güvenilir ve dürüst

Listelediğim bileşikler hakkında samimi bir bilgiye sahibim. NMR vb. gerçekleri bile vereceğim. Eğer istenirse. Hassas bilgileri ifşa etmeden posta kutusundan tüketime kadar tüm süreci belgeleyin
  • Hangi ülkeye gönderilecek
  • ABD
herhangi̇ bi̇r sorunuz varsa lütfen sorunuz
Teşekkür ederim.

View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Reaction score
4
ABD'deyim metamfetamini test etmek istiyorum, bu konuda geniş bilgiye sahibim ve kötü, iyi ve harika ürün arasındaki farkı söyleyebilirim, diğer 2'sinin ne olduğundan emin değilim ama herhangi bir opioide benzer bir his verirlerse lütfen ben de test etmek istiyorum. Buradan nereye gideceğiz?

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Avustralya'da şehirden 4 kilometre uzakta bir yerde yaşıyorum. Herkesin katinon veya düşük dereceli meth içtiğine inanıyorum. Satın almayı bırakmaya karar verdim ve 2c-x'i denemek istiyorum.
Sentezi öğrenebilirsem sevinirim ama nereden başlayacağımı ve hangi boyutta ekipman alacağımı bilmiyorum. bana kimya hakkında bir şeyler öğretecek ve sonra bir meth / amph sentezi deneyecek bir sentezle ilgileniyorum.
Salla ve pişir en basit ama en riskli yöntem mi?
Ön lanetler için bir kaynağa ihtiyacım var ama bir gün toplu miktarlarda kendim yapmayı planlıyorum.
Tıpkı damak tadına göre yemek hazırlamak gibi sentez konusundaki vizyonum. Teçhizatı zevkime göre pişiriyorum, biraz baharat ekliyorum ve her şey güzel.
DİKKAT AŞÇILARI ÖĞRENCİNİZ OLMAK İÇİN BTC ÖDEYECEĞİM YA ŞAHSEN YA DA ŞİFRELİ E-POSTA. sokak uyuşturucularını satın almayı siktir et, kendim yapacağım.

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Hey dostum ben de Avustralya'danım, yolculuğunda hala yardıma ihtiyacın olursa bana haber ver, nasıl yapılacağını ve onunla birlikte gelen hemen hemen her şeyi biliyorum barış

View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Liveil, yağ ile aktonu dağıttığımda ve şimdi bağlandığında bir yarış çıkarabileceğimiz bir yer var mı?

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Hey, ben de Avustralya'danım, Kuzey Queensland. Burada güvenilir bir Meth tedarikçisi arıyorum. Dead Drops, Escrow ve Crypto ile iş yapmak istiyorum. Bana PM atın lütfen.

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Reaction score
1
Test Ekibi

• Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?
Amfetamin, CMCs, MMCs.

• Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
Evet, profesyonel burunlarımız var. Uzun süredir sokaklarda listelenen bu pisliklerden bıktım.

Postalamadan tüketime kadar tam ve dürüst bir inceleme sağlayacağım.
  • Hangi ülkeye gönderilecek
    AB / Romanya.

Selamlar!

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Romanya'yı Seviyorum ❤️❤️❤️❤️

cifer

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
2
NEP, A-PiHP ve MDPHP'yi denemek istiyorum, Almanya'da yer! Bana ulaşın :)

View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
APHP APVP MDPV korkutucu mu?:unsure:

View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
Sim uygulamalarına nasıl davrandığından ve diğer sürümlerin / engelleyicilerin nasıl Ruby şeylerini nasıl engellediğinden kaynaklanan uzun bir cevap var, demek istediğim, daha sonra mdpv'yi yalnızca blokları yeniden almayı engelliyor, ancak bunlar önemli ölçüde daha küçük ve teorik olarak nero vericilerine çok daha az zarar veriyor. çoğu insanın mantığı son derece daha az bağımlılıktır ve diğerleri için bir tür engelleyici görevi görür, diyelim ki reseptörleri üzerinde daha az nazik aktörler bu son derece basitleştirilmiş bir versiyon ama hayatım boyunca hatırlayamıyorum çalışmanın yapması gereken kağıtların numaraları

tetr00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
İlginç, bunu okumam gerekecek. Bunu duyana kadar MDPV ile hiç ilgilenmemiştim,

Wheax

Don't buy from me
Resident
Reaction score
41
* Sevkiyat nasıl yapıldı? Paketle ilgili herhangi bir sorun yaşandı mı?

- Gönderi adresiyle ilgili küçük bir hata yaptım ama neyse ki @Madre gerçekten çok yardımcı oldu ve elinden geldiğince bana yardımcı oldu. İlk paketteki hata nedeniyle ulaşması yaklaşık 2-3 hafta sürdü. Bunun dışında hiç sorun yaşamadım.

* Terazideki maddenin fotoğrafları (koli içinde, paket içinde, paketsiz, sadece madde, ülkenizin herhangi bir mezhebinin madeni parası)

- Maalesef resimleri hatırlamadan önce paketi açtım, bunun için özür dilerim ama çok profesyonelce paketlendiğini söyleyebilirim, bir mektup şeklindeydi ve ürün gri bir paketteydi. Toz ise küçük bir kilitli poşetin içindeydi ve olması gerektiği gibi etiketlenmişti. İşte madeni parayla çektiğim bir fotoğraf.

Sizden ayrıntılı gezi raporu.

- Bu maddeyi hiç denemediğim için çok saf, ancak çok güçlü olduğu ve aşırı yapılması gerçekten kolay olduğu hakkında bazı raporlar okudum, bu yüzden burun içinden yaklaşık 10 mg'lık çok küçük bir doz aldım. Yüksek beni şaşırttı çünkü aldığım küçük miktar, gerçekten yumuşak ve opioid gibi yüksek, ama o kadar da öfori değil. Aksi takdirde bence çok kaliteli bir araştırma kimyasalı, ancak aynı zamanda böyle bir şeyi denemeden önce biraz araştırma yapmanızı öneririm. Şaşırtıcı derecede güçlü.OPNkQc3gm1

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Şimdi neden benzer bir çanta aldığımı biliyorum...

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
23
Herkese merhaba, nihayet beklenen gün geldi, sevkiyat yıldırım hızıyla geldi, mutlu bir şekilde 0'250 mg'ı paylaşan Glitch'e teşekkürler: 5meo -DMT, ağır uyarıcılardan kaynaklanan psikotik atakları söndürmek için bir nörobiyolog olarak profesyonel gözlemime göre uygun . Gezi raporunun kendisi seyahat bölümünde yayınlanacaktır.
Teslimat hızı:
10:10
Gizlilik:
Temizlik:

Kesinlikle tavsiye ederim!!!

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
11
- Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?

amfetamin, CMM'ler ve CMC'ler gibi herhangi bir uyarıcı

- Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
evet, uyarıcılar konusunda uzun yıllara dayanan deneyimim var ve ürünün kalitesini ayırt edebilirim

-Hangi ülkeye gönderilecek

Romanya/AB

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
184
Deals
1
Sizi PM'de bekliyorum arkadaşlar, bu konu SADECE raporlar içindir.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
MD PV'yi eleştiren raporların birçoğu, istemeden yeni çalışma yolları ve uyarıcı dünyasında tamamen ve tamamen yoksunluğa neden olmadan bir reseptörü bloke etme teorisi sağladılar. İncelemek isterseniz bu raporları sizin için numaralandıracağım

• Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
merhaba glitchy
ABD'deyim ve başta psikedelikler, opiod olmayan rc'ler, tüm uyarıcılar olmak üzere neredeyse tüm ilaçlarla ilgili geniş bir deneyime sahibim
opiat veya sentetik kannabinoid olmayan her şeyi denemek isterim

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
184
Deals
1
Başbakanlık lütfen

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Genel olarak, paketleme çok ihtiyatlıydı, içinde ne olduğunu gerçekten söyleyemezsiniz. İçindeki küçük hediyeler için tedarikçiye çok teşekkürler - bir çakmak ve bir çıkartma.

1. LSZ 150 MCG Lekeler
⭐️ Hizmet güvenliği 10
⭐️ Teslimat hızı 10+ (4 günden az!)
⭐️ Ürün kalitesi 6
⭐️ Beklentileriniz ne kadar karşılandı? 6
⭐️ Tedarikçi ile ilgili genel izlenim 9

Şimdi daha ayrıntılı olarak. İletişim ve teslimat kısmı için - mükemmel.
Ancak etkileri konusunda o kadar da tatmin olmadım. Biri tok karnına, diğeri aç karnına olmak üzere 2 deneme yaptım. Başlama hızı ve yoğunluğu açısından bir fark yaratacağını düşündüm, ancak her iki durumda da etki çok yavaş gelişmeye başladı, alımın 1,5-2 saatinden daha erken değil. Belki de bireysel tolerans ya da başka bir şeydir diye düşündüm - ama uyuşturucu geçmişi tamamen temiz olan partnerim de aynı yavaş başlangıca sahipti.

Başladıktan sonra, bir bardak biradan sonra olduğu gibi hafif bir yatıştırıcı ve rahatlatıcı etki hissetmeye başladım. Bu his oldukça tanıdıktı. 2-3. saatlerde koku ve tat gibi hisler biraz daha canlı hale geldi, renkler de aynı şekilde. Duvardaki neon ışıklar oldukça keyifliydi ama heyecan verici değildi. Bunun dışında ek bir görme efekti ya da başka bir şey yoktu. Bazı nedenlerden dolayı, psychedelic etkileri olan asitten daha çok hoş dokunma hissi veren hafif bir mdma gibi hissettim. Genel olarak biraz hayal kırıklığına uğradım.

4-5. saatlerde, çok daha erken gelmesini beklediğim hafif bir derealizasyon ve depersonalizasyon hissi gelişti. Bununla birlikte gelen hoş şey - bedenimin biraz dışında olduğum, sorunlarımın benim olmadığı, etrafımdaki insanların varlığımı rahatsız etmediği. Bu dozajdaki en önemli şey, istenilen her an içinden çıkıp gerçeklikle temasa geçebilecek kadar hafif olmasıydı. Yani bir nevi tüm süreçten siz sorumlusunuz.

Şimdi, kalite ve beklentiler için 6 koydum, çünkü daha önce özellikle lsz almamıştım, lsd'ye daha aşinayım ve lsd'nin bu dozajında etkiler, özellikle görsel, çok daha muhteşem. Bu yüzden biraz hayal kırıklığına uğradım. Yine de fiziksel hislerin keskinleşmesinden memnun kaldım ve bunu beklemiyordum. Etkinin hafifliği kötü ulaşım koşullarından mı kaynaklanıyor yoksa bu ilaçta daha fazla bir şey hissetmek için daha yüksek bir doza mı ihtiyacınız var emin değilim, ancak genel olarak, bu ürünü sipariş etmezdim, ancak muhtemelen maddeler altında kontrolünü kaybetmekten korkan ve güçlü etkiler aramayan yeni başlayanlara tavsiye edebilirim.

2. Bunu kesinlikle beklemiyordum, ancak ek olarak Metocin 4-HO-MET, 1 hap aldım.

Şimdi bu bir şeydi!

⭐️ Ürünün kalitesi 10+
⭐️ Beklentileriniz ne kadar karşılandı? 10+

Bir şeyler hissetmeye başlamam 1 buçuk saatten fazla sürmüş olsa da, etkisi inanılmazdı. Güzel görseller, güzel vücut hisleri, rahatlatıcı zihin, vücudumun çok dışında uçuyordu.

Vücut. Hafif ılık hava dalgalanmaları hissettim, sanki sahilde ılık kumların üzerine uzanmışım gibi. Etrafımdaki şeylerin dokusu eğlenceliydi, her nesneye dokunmak ve hissetmek istedim.

Görseller. Duvarlar hareket ediyor, nefes alıyor, daireler çiziyor, havada gökkuşağı renklerinde dalgalar görüyordum. Kanepede uzanırken, bina bir gemiye dönüştü ve ağaçların ve diğer binaların yanından geçerek caddede yavaşça süzülmeye başladı. Mucizeviydi.

Zihnim. Sorunlar yoktu, çok sakin ve kendimden emindim. Aynı zamanda odaya biri girecek olsa, kendi irademle etkileri kolayca kapatabiliyor ve "normal" olabiliyor ve davranabiliyordum. Gerektiğinde etkinin yoğunluğunu değiştirebiliyordum.

En fazla 4-5 saat sürüyor ve sonra azalıyordu. İnanılmazdı! Kesinlikle satın alır ve başkalarına tavsiye ederim.

Genel olarak. çok teşekkür ederim, her iki ürün için de ilginç bir deneyimdi!

Attachments

• KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 83
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 78
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 82
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 94
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 81
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 77

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
184
Deals
1
Süper!
Evet, çok ilginç ve detaylı bir genel bakış! Saygılar <3

Sandalyeniz başka bir uzay yolculuğuna hazır olacaksa bana DM atın. ;)

• Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Uyarıcılarla ilgileniyorum. Esas olarak PV'ler, MMC veya CMC'ler. NEP olabilir
ABD'ye gönderim.
Teşekkürler

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
184
Deals
1
Lütfen bana DM atın.

Que!

Don't buy from me
Resident
Reaction score
6
- Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?
5-meo-dmt

- Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
Daha önce denedim ama hep hile yapıyorlar ve asla emin olamıyorsunuz.

Hangi ülkeye gönderilecek: Francia

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Reaction score
184
Deals
1
Bana DM atın lütfen