Încercările și experimentele cu amfetamine ale ASheSChem

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
dragul meu prieten, pentru că e păcat să vorbim: / ca și cum ar fi fost un litru de ulei și rezultatul final a fost de aproximativ 500g de sulfat ... aici este unde cealaltă jumătate ... pentru mine arată ca și cum acest ulei a fost diluat pentru a da iluzia că este 1000ml.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
S-ar putea să mă înșel, dar mirosul și gustul asociate cu amfetaminele de pe stradă provin de la resturile de freebase. bănuiesc că le lasă intenționat pentru a "aroma" substanțele de umplutură.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Da
Da, acesta este motivul cel mai probabil pentru randamentul scăzut al uleiului a pur propus. Întrebarea este care a fost diluantul din uleiul inițial. Un vinovat obișnuit este metanolul, astfel încât, în viitor, ați putea încerca să evaporați uleiul la 50-80 C timp de câteva ore, apoi să distilați cu abur restul pentru a-l purifica.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
și totul a fost clar după ce a ieșit extracția acido-bazică că cel care făcea acest ulei l-a diluat cu spirtoasă ... în timpul evaporării apei și uleiului și al evaporării dcm a început să curgă cu spirtoasă. L-am evaporat, am adăugat din nou acid sulfuric și a ieșit un produs frumos curat, care s-a uscat în 40 de minute.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Da, iar spiritul, din câte am citit, este de obicei metanol. Până la 50% au fost separate în eșantioane confiscate de ulei de amfetamină.
Prin urmare, are sens să se facă achiziții de probă mai mici de la orice vânzător și apoi să se evapore orice alcool prezent în ulei. Probabil că îl veți distila și cu aburi, pentru a scăpa de uleiurile mai puțin volatile care pot fi prezente. Apoi devine clar cât de mult produs se obține pentru fiecare comandă, iar finanțele pot fi calculate în consecință.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mirosul provine de la impurități, sulfatul de amfetamină nu miroase a nimic.
Freebase este instabilă și se descompune în timp, nu va exista niciodată freebase în viteză sau pasta de viteză toate doar vorbe stupide de dealer.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Nu aveam ingrediente și sunt cam leneșă, nu vreau să stau atât de mult în bucătărie, dar văd că nu există alte opțiuni pentru astfel de momente și trebuie să te împaci cu adevărul că dacă e să fie bine făcut, trebuie să o faci singur .. ehhh
din jumătatea asta mai mică, cam 200g, s-a salvat doar atâta ulei ...XIRyEe25do
60ml ulei . :/
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Întotdeauna primești ceea ce meriți. Muncești, obții rezultate. Fii leneș, fă-ți pe plac.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Freebase miroase acru și a "pește", nu este un efort prea mare să presupunem că o parte din acesta este prins în jurul sulfatului, dar s-ar putea să mă înșel.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
puteți cristaliza P2NP cu apă cu gheață imediat acest lucru vă va economisi mult timp apoi recristalizați cu IPA sau etanol,
Mzv8yUPNMn
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
apoi am început următorul și am obținut produsul final, am obținut cristale ca acestea .
8O4r5MghX9
UoL0NhWKMf
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
minele sunt diferite.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
L-am testat cu reactivul Marquis și este pozitiv, ce credeți băieți .
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Cred că arată un pic cam ciudat, ați precipitat, înghețat și filtrat? Sau doar precipitare și filtrare?
Se pare că a rămas propenă acolo din cauza cristalizării ciudate, de culoare ușor galbenă. produsul dvs. se dizolvă complet în apă? A fost extractul dvs. după basificare vizibil galben? Miroase ca materia primă?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
este posibil să fi rămas ceva P2NP în produsul final, încercați să recristalizați cu apă.
 
Top