Nagy hozamú transz-2,5-dimetoxi-béta-nitrosztirén szintézis (részletes leírás)

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ez az RXN az az ajándék, amely folyamatosan ad! haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oké @FENTAMAS,

Fair play neked - én legalább megnégyszereztem a hozamomat azzal, hogy egyszerűen megtartottam a szűrletet és követtem az utasításaidat. Még mindig csak az utolsót szűrtem - EVEN több vizet adtam hozzá, és EVEN több csapadékot kaptam, még akkor is, amikor tényleg nem számítottam rá, és azt hittem, hogy az RM elkészült.

Tekintettel arra, hogy mennyivel többet kaptam belőle egyszerűen víz hozzáadásával és hidegen tartásával, azt hiszem, ha megtartottam volna az utolsó RM-et és ugyanezt tettem volna, valószínűleg még többet kaptam volna belőle. Az egyetlen ok, amiért ezt mondom, az a hajlandósága volt, hogy még magas hőmérsékleten, mint 30c - ez tényleg hihetetlen volt!

Azt is megtanultam, hogy mindenképpen hűtsd le mindent, amit mosni szeretnél a fagyasztóban....

Nem vagyok messze attól, hogy elfogyott a kiindulási aldehid - bár nyilván tudnék még többet szerezni, és talán fogok is, DE van néhány 3,4,5-trimetoxiBA, amely ömlesztve jön helyettem.
Gondoltam, megpróbálom a ciklohexanon reduktív animációját, aztán ha nem sikerül úgy, ahogy a papír javasolja, akkor majd csak megveszem a barátomtól, aki tud cuccot rendelni a sigmából, gondolom. Ez az, ahonnan az etiléndiamin származik ehhez az RXN-hez - ugyanez igazából mindenre vonatkozik, most, hogy belegondolok - kivéve a GAA-t...

Különben is, mint mindig, én vagyok rambling, de én csak azt akartam mondani egy őszinte köszönet.

Jelenleg a "szerves kémia mint második nyelv" könyveken keresztül dolgozom, a dolog az, hogy BA hons művészeti BA-t is csinálok, és így valószínűleg össze kell kombinálnom a kettőt, és őszintén szólva néhány pigmentet kell készítenem.
Aztán használjam őket, hogy esszét írjak róluk, vagy hogy festhessek velük. Majd meglátjuk...

Szeretem, hogy a kémia mennyire sokoldalú, bár, ha bármilyen érdeklődésed van, szinte biztosan tartalmaz kémia egy ponton vagy máshol.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Ez jó, hogy a többit kristályos formában kaptad, de az utolsó terményeidet jobb, ha külön tartod, ne kombináld őket.
Ha van egy kis ideje, próbálja meg átkristályosítani azt az utolsó terméket, amit kap, hogy egyszerűsítse az azonosítását.
Komoly kétségeim vannak afelől, hogy ez teljes egészében 2,5-DMNS, mivel nem olyan nagy az oldékonysága, hogy ilyen jól megmaradjon a fagyasztott oldatodban.
Nagy az esélye, hogy az aldehided valami mással keveredett.
Tudom, hogy a beszállítója sok jó minőségű terméket küldött Önnek, de nagy különbség van az ipari létesítményekben tömegesen gyártott, egyszerű és olcsó reagensek és a közvetlen vagy közvetett kábítószer-prekurzorok között, amelyeknek elhanyagolható a legális felhasználása, különösen, ha a fekete/szürke piacról beszélünk.
Ezért jegyeztem meg az előzetes minőségellenőrzést az első helyen ennél a szintézisnél. A vegyészek gyakran tisztítják a reagenseket a szintézisek előtt, még a jól ismert nagy beszállítóktól is, így ebben a környezetben nem lehet megbízni bárki szavában.

Az olvadáspont ellenőrzése nagyon egyszerű, különösen az olyan alacsony olvadáspontú anyagok esetében, mint ez a 2,5-DMBA.
Ha legalább 45-46 °C-on kezd el olvadni, és +2-3 °C-on belül teljesen cseppfolyósodik, akkor van esély az elfogadható tisztaságra.
Vegyen néhány videó-utasítást arról, hogyan kell ezt helyesen elvégezni. Vékony üvegkapilláris cső, keverés, lassú fűtési sebesség 40C felett, stb.

Ahogy látom, már próbálkoztál a TLC-vel, ez még jobb módszer a hamisított anyagok kimutatására, de mindenképpen fejlesztened kell a képességeidet, és lehetőleg szerezz be néhány lemezeket fluoreszkáló 254nm-es UV indikátorral, rövidhullámú UV fényforrással (UV-C, teljesen láthatatlan), szűrőkkel a szemed védelmére, tiszta oldószerekkel stb. Sajnálom, nincs időm ezt itt írásban megtanítani és minden egyes lépést elmagyarázni. De a youtube-on természetesen kaphatsz néhány jó leckét.
Kicsit költséges, de biztosíthatlak, ha jó ismereteket szerzel ezzel az analitikai módszerrel, a kémiai képességeid és a reakcióeredményeid kvantumugrást fognak tenni a jelenlegi szintedhez képest, miután némi gyakorlatot szereztél a TLC-vel ellenőrzött szerves reakciókkal.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ez igazán nagyszerű válasz az összes fecsegésemre.
Hogy őszinte legyek, iv elkezdett dolgozni egy "szerves kémia mint második nyelv" című könyvön - tudom, hogy Hamilton Morris sokat ajánlja, és eddig rendkívül hasznosnak tűnik, de az az érzésem, hogy az egész életemet igénybe fogja venni, hogy elfogadható színvonalon megtanuljam!

Ó igen, kétségkívül minden egyes szűrőt külön üvegcsébe gyűjtöttem.

Valójában ma véletlenül megolvasztottam néhányat, és eléggé virágzóan meglepődtem, hogy milyen alacsony hőmérsékleten kezdett el olvadni! Ami azt hiszem, jó jel.... bár nem figyeltem - próbáltam csak mindig enyhén felmelegíteni, hogy biztos legyek benne, hogy száraz - fogalmam sincs, miért nem tettem be az exszikkátorba a többivel együtt, de hé.

Mindkét témáról találok majd egy jó YouTube videót, de igen, az ok, amiért mindent külön gyűjtöttem, csak azért van, hogy mindegyiket külön-külön re-xelhessem.

Rájöttem, hogy valójában egyáltalán nem volt szükség a fagyasztóra - a hűtőszekrény több mint elegendő lett volna a termék kristályosításához, így azt hiszem, hogy ez béta-2,5-DMONS - még mindig tű alakú kristályok, amelyek nagyon hasonlítanak az előző tételhez, csak nem olyan hosszúak semmiképpen. Még mindig szilánkok és ugyanolyan színűek, így azt mondanám, hogy jó esélye van - különösen miután ma megolvasztottam néhányat!
Esküszöm, hogy utánanéztem, és valami olyasmit mondott, mint a magas 90-es évekbeli olvadáspont, DE azóta valami mást csináltam, és lehet, hogy összekevertem a nitroetán b.p-jét ennek az anyagnak az olvadáspontjával.

Akárhogy is, szuper meglepődtem, hogy megolvadt, mert csak kissé felmelegítettem néhány szilikagél gyöngyöt, hogy megszabaduljak néhány oldószertől rajtuk, és könnyen meg tudtam állni, hogy beletegyem a kezemet, hogy megérintsem őket, és még mindig megolvadt.

Meglátjuk - igen, nekem is fel kell emelnem a TLC játékomat, de először csak a korábban említett dupla féléves könyveken fogok dolgozni.
Úgy értem, most már legalább el tudom olvasni a rohadt vonalkötéses rajzokat! Úgy értem, a szénatomokat értettem, de a hidrogéneket és az általános szabályokat nem értettem!!!

Tetszik, hogy meghatározott sorrendben megy végig a dolgokon. Lehet, hogy nem kapcsolódik közvetlenül ahhoz, amit most csinálok - de mindent, amit eddig tanultam ebből a könyvből, a gyakorlat érdekében alkalmazottam a dolgokra... szóval azt hiszem, ez egy ésszerű módja a dolgok elvégzésének. Kétségtelenül sokkal jobb, mint a véres chatGPT 🤨
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ó, és ami a rex'ing reagenseket illeti, függetlenül attól, hogy kitől származnak... fair play. Ebben az esetben én is így fogok tenni...
Feltételezem, hogy ez meglehetősen egyszerű - a következő reakcióhoz megteszem - 15 g maradt, így még egy 10 g-os reakciót tudok végezni, ezúttal az aldehidet is előre rexelve. Egy kicsit homokos és csomós volt, így talán igazad van.

Elég sok (legalábbis számomra) 3,4,5-TMOBA jön, ezért ma nitroetán helyett ezúttal nitrometánt választottam DCM-ből.
Valószínűleg holnap megpróbálok készíteni egy kis P2NP-t - amit már régóta ki akartam próbálni... és aztán, amikor a 3,4,5 jön, remélem, hogy képes leszek készíteni egy kis meszkalint és egy kis TMA-t is - ez olyasmi, amit valaha is csak "vásároltam" a sötét webről, és úgy éreztem, mint egy hardcore disszociatív - valójában a velük kapcsolatos tapasztalataim nagyon hasonlóak voltak a 3-meo-p*****-vel kapcsolatos tapasztalataimhoz. Black out órákig és órákig, és amikor jöttem is - voltam vadul törött és kék lábujjak.

Szóval NEM tudom, hogy mi volt bennük a tablettákban, de HORRIBLE voltak... szóval kíváncsi vagyok a TMA-ra.

M először tho! 🤞
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS

Csak azt akartam mondani, hogy köszönöm, hogy hangsúlyoztad a reagensek újrakristályosításának fontosságát a reakciók megkezdése előtt.

Rájöttem, hogy a triptamin, amellyel dolgoztam, nem volt különösebben tiszta, mert most masszív kristályok, amelyek fehér színűek, ahelyett, hogy olyanok lennének, mint a piszkos barnás/sárga.

Amikor eljön, hogy újra elvégezzem a Henry-reakciót az itt tárgyalt szintézissel (de akkor is, amikor a most kapott 3,4,5-TMOBA-val fogom elvégezni.) Ezúttal biztosan először az aldehidet fogom re-xelni.

Nincs értelme, hogy minden más szupertiszta legyen (mint az etiléndiamin és a GAA), ha a főreagens nem tiszta! Duh!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS Hé, bocsánat, egy utolsó kérdés...

Miből rexáltad a 2,5-DMOBA-t a kezdéshez? Úgy tűnt, hogy nagyon jól oldódik metanolban, arra gondoltam, hogy talán egy kis metanol és víz? Ha tudsz jobb keveréket, kérlek mondd meg...

Most próbáltam először metanolból re-xelni a b-2,5-DMONS-t, de nem ment túl jól, így végül megnéztem Shulgins 2c-h szintézisét, és láttam, hogy IPA-t használ, így abból csináltam, ami jobban ment.

Csak nem tudom kitalálni, hogy miből csináljam a 2,5 kiindulási aldehidet.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Vizes IPA vagy rövidutas vákuumdesztilláció 2 fokozatú olajszivattyúval friss olajjal.
Használjon adaptert az alábbi képen látható módon, vagy 2 RBF összekapcsolásával (bulb-to-bulb desztilláció): az egynyakú lombik csatlakozik a 2 nyakú lombikhoz, és a szabad nyak az adapteren keresztül vákuumba megy.
A tisztítás egyszerűbb módja a biszulfit-addukt lenne, ez az aldehid elég jól képezi. Úgy, hogy meg tudod becsülni a porod aldehid tartalmát, lehet, hogy már elég tiszta.
Lehet, hogy a 2,5-DMBA r-x'inghez vannak más előnyösebb oldószerrendszerek, nem emlékszem.
Ami a nistrosztiréneket illeti, már az elején írtam, hogy alkohol-víz rendszert kell használni.
iu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Érdekes, mivel szó szerint most rendeltem meg egy rövid úti desztillálófejet!
Igen, nem beszélek a nitrosztirén iv volt jó sikerrel követi a technikákat újra, hogy.
Ez inkább én csak próbálom biztosítani a lehető leghatékonyabb reakciót valóban, és megpróbálja maximalizálni a hozamot.

Igen, ez az, amit gondoltam, hogy csinál; egy alkohol/víz keverék - jól gondolom, hogy feloldom egy alkoholban, majd csak hozzáadom a dist. Víz, amíg felhős nem lesz, és abbahagyja a kicsapódást.
Ezután újra felmelegítem, hogy az aldehid újra feloldódjon, majd lassan lehűljön, vagy u csak tegye be a hűtőbe, amint e látta, hogy a vízből zavarossá válik?

Érdekes re rövid út desztillálás - azt hiszem, ez lenne preferálható, kivéve, hogy nincs kétfokozatú szivattyú - csak egyfokozatú forgó lapátos. Én nem csak vásárolni új olajat, de úgy néz ki, annyira más, mint az eredeti tiszta cucc, hogy valószínűleg érdemes e-mailben a gyártó, hogy ellenőrizze, ha ez lesz ok. Mindenesetre lényegtelen, de igen, a rövid útvonalú egység megvásárlása mögött az volt az ötlet, hogy végül egy tisztességes szivattyút vásároljak, és ilyen dolgokat csináljak. Talán még a triptaminok vákuum alatti desztillálása is a jobb tisztítás érdekében, de majd meglátjuk. Ezek a dolgok időt vesznek igénybe...

Köszönöm az összes segítséget és javaslatot - úgy tűnhet, hogy időnként nem követem őket, de ígérem, hogy követem! Igazából annyira félek, hogy elveszítem ezt az információt, hogy mindent elmentettem. Tudom, hogy a tisztességes szálak csak úgy eltűnnek!🫥
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Ebben az esetben rögtön az előkevert alkoholból és vízből indulhat ki, majd lassan, lépésről lépésre hűtse le: RT-re, majd hűtőszekrényben, végül fagyasztóban, ha szükséges.
De a leírt technikád nagyon korrekt, örülök, hogy magadtól megtanultad. Leginkább különböző sók megfelelő oldószerből való kristályosítására használják éter hozzáadásával.

RT-n kristályosodó anyagok rövidtávú desztillációjának elvégzéséhez, lehetőleg legyen kéznél hőlégfúvó, hogy az eltömődést megelőzzük.
Az olyan alacsony olvadáspontú anyagok azonban, mint a 2,5-DMBA, gond nélkül mehetnek közvetlenül a befogadó lombikba, ha meleg nyári napon, megfelelő desztillációs sebességgel végezzük, és nem engedünk vizet a kondenzátoron keresztül.

KKQ3fajxlu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ó, milyen érdekes. Igen iv látta a hőlégfúvót használni korábban, de főleg arra, hogy (főleg a THC-t) kiszedje a gyűjtőlombikból, miután az teljesen elmaszatolódik.
Van értelme megpróbálni és használni, hogy megállítsa az eltömődést yeh.
Szép volt @FENTAMAS, hogy lehetővé tette számomra, hogy megtanuljam, de azt is rámutatott, hogy pontosan hová menjek, hogy ezt megtegyem!!!
Tisztelet neked.

Valójában jól érzem magam, ha követem Shulgin bármelyik módszerét a meszkalin első lépéséhez, és mindenem megvan, amire szükségem van.

Bár a kettő közül a rövidebbel fogom kezdeni! Látva, hogy én már a ciklohexilamin beszerzésével is bajlódtam!

Biztos vagyok benne, hogy vissza fogok esni az ammónium-acetátra.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
@FENTAMAS Próbáltad már ezt a szintézist - csak a nitrometán helyett sztöchiometrikus többlet nitrometánnal helyettesítve a megfelelő nitropropént?
Arra gondolok, hogy messzebbre gondolok, hogy talán némi DOB-t készítsek - ami rájöttem, hogy a 2,5-DMOAmphetamine-t használja kiindulási anyagként (amire soha nem jöttem rá!).

Csak kíváncsiságból - mivel 3,4,5-trimetoxinitropropén előállítására gondoltam, mivel épp most készítettem a 3,4,5-nitrosztirént.

Próbálok minél többet összegyűjteni, hogy a rendelkezésemre álló LiAlH4 segítségével egymás után redukálhassam őket.
Egyébként NaBH4 + CuCl2-t fogok használni helyette.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Nem, nem vagyok nagy rajongója a hosszú hatású érszűkítőknek.
Ha van NaBH4 és LiAlH4 is, javaslom, hogy az elsőt használja a PEA-khoz, az utóbbit (LAH) pedig az aszimmetrikus triptaminokhoz, például az 5-MeO-MiPT, 5-MeO-MET stb.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tényleg? Oké, alapvetően az ellenkezőjét mondtad annak, amit én akartam csinálni lol

Nem igazán tervezem sok 5-meo-triptamin feltárását, azonban iv hideg reduktív aminációkat végzett a triptaminon, és tudom, hogy az elmélet ugyanaz, ha 5-meo-triptaminból indul. Bizonyára nem LiAlH4-et akarsz használni ehhez? Boro nagyszerűen működik erre a célra.

Arra gondolsz, ha ezeket az 5-Meo-triptaminokat picktet-Spengler reakcióval állítanám elő? Ha ez egyáltalán lehetséges 5-meo-triptaminokkal.

Ezzel egy kicsit megzavartál!
Őszintén szólva, eddig még nem is gondoltam semmilyen 5-MEO triptaminra!

Van elég dolgom a nitrosztirének virágzó redukcióival - tudom, hogy láttam embereket NaBH4-gyel és katalizátorral redukálni őket - azt hiszem, CuCl2 volt a meszkalinhoz? Valami ilyesmi...

Csak gondoltam - van 30g LiAlH4 és gyakorlatilag korlátlan mennyiségű NaBH4, mivel itt legális, így igen. Csak gondoltam, hogy legalább valamiért követem Shulgin eljárását.

Az egész érdekes, és mindenből tanulok valamit, amit csinálok! Még ha ez valami apróság is, mint például, hogy ne töltsd túl az olajat a vákuumszivattyúdba, különben a szellőzőn keresztül az egész mennyezetre spriccel!!! ...és persze én is!
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
A NaBH4 a DMT és más helyettesített DMT-k esetében jól működik.
Én aszimmetrikus N,N-metil,alkil-triptaminokra gondoltam, amelyek először a formil intermedier NMT-re történő redukciójával érhetők el.
A kívánt termékek előállításához azonban különböző megközelítések léteznek, mindegyiknek megvannak a maga előnyei és hátrányai.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Igen, feltételeztem, hogy erre gondoltál... nos, valahogy így. Én biztosan feltételeztem, hogy nem úgy értette, hogy a könnyű szintézis iv követett egyszerű triptaminok!

Érdekes, igen, nem igazán vettem figyelembe az érszűkítő dolgot, hogy tisztességes legyen. Igen, emlékszem, hogy volt bronco szitakötő és nem különösebben tetszett ez az aspektus....

Ez inkább egy olyan eset, hogy van ez és ez, milyen különböző dolgokat tudok csinálni! Valójában ritkán fogyasztom a pszichedelikusokat, amelyeket készítek - talán néhány havonta egyszer, és ez DMT, ami tíz percig tart, így igen, azt hiszem, igazad van ebben....

Nekem még egy LSD-tripre is nehéz 8 vagy több órát szánni. Úgy tűnik, hogy nekem gyorsabban elmúlik, mint másoknak, de mégis szeretem.

Azt hiszem, a végső célom a 2c-e. Hosszú ideig tart, hogy bejöjjön, és szintén hosszú ideig tart, de DAM iv-nek volt néhány nagyszerű utazása ezen a cuccon, amikor mindezek könnyen elérhetőek voltak Kínából és Kanadából.

Miután azt mondta, hogy - én valójában mindent készleten van, hogy 2c-b, így ez az első célom - ezért kérdeztem a DOB-ról - mert van brómom lol
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
A 2c-e sem tűnik végül nehéznek:

A Henry-reakciót már megtanultad, most végezd el a NaBH4+ Cu(II)Cl redukciót, és minden a helyére kerül.

Ó, és nemrég még egy kis 4-etil-2,5-dimetoxinitrosztirént is árultak az etsy-n, bár egy kicsit drágán. Most nem találom.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Az Etsy egy ilyen őrült - a legjobb beszállítómat az Etsy-n keresztül találtam. Valójában azt a személyt, aki lehetővé tette számomra, hogy a kémia nagy részét az Etsy-n keresztül ismertem meg.
Csak elfelejtem rendszeresen keresni - én is def láttam a vonatkozó nitrosztiréneket ott, de ahogy mondod, drága volt, és úgy gondoltam, hogy szükségem van a gyakorlatra, hogy az aldehid egészen a fenetilaminig jusson.
Nem tudom miért - csak volt valami bennem, hogy látni akartam ezeket a hihetetlenül világos színű tűkristályokat növekedni... ez tényleg elég hihetetlen. Különösen, hogy egy olyan reakcióból jöttem, amelyet nehezen tudtam kristályosítani (DMT).
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ó, és igen, a CuCl2 + NaBH4 módszerrel szándékozom kezdeni...
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Swirly, igen, ezek határozottan lenyűgöző írások.
Sajnos Benignium már nem aktív ott, remélem, készít nekünk valami még finomabbat.
Arra gondoltam, hogy portolom őket ide egy strukturáltabb formában, valamint néhány más SM-en megjelent publikációt.
Köszi az emlékeztetőt.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ez mind nagyon hasznos és érdekes...


Valójában azért jöttem vissza ide, mert rájöttem, hogy a benzo detox feldúlt agyam korábban a Picktet-Spengler reakciót mondta a triptaminok tekintetében, és az LAH-t használta erre. Brain fart!
Valójában a reakcióra gondoltam, amelyben a triptaminok az indol....mindig felépülnek, gondolom, így jut el a shulgin a triptaminból olyan dolgokba, mint a DMT, így azt hiszem, értem, mire gondolsz.

Iv már csinál egy csomó alacsony temp reduktív animációk, ahol a Picktet-spengler reakció egy mellékreakció (ezért fut alacsony hőmérsékleten), így sajnálom, hogy - bár úgy tűnik, beszélgetés költözött körül az agyam fingások és a gépelés fingások!
Én is úgy értettem bromo szitakötő korábban!

Ja látod lényegében ezért szándékozom az összes 2,5-DMOBA-t nitrosztirénné alakítani, majd 2c-h-ra.

Így lehet tárolni, mint a só és alapvetően, amikor rábukkanok az etilálószerre (nem mondhatom, hogy iv olvastam a linkelt szintéziseket még nem mondtam, hogy mi az - de fogom!) és akkor brominálni tudok belőle valamennyit és csak tárolni a többit.

Im próbálom, hogy a 3,4,5 nitropropén a mo és megy a shulgin leírása szerint egy sötétvörös oldat, valamint a meszkalin / TMA videó itt, az enyém úgy tűnik, egy kicsit túl narancssárga - őszintén szólva, iv soha nem csinált sikeres szintézist ezzel a nitroetán (de ez nem igazán jelenti szar, mint iv csak egyszer próbálta használni azt korábban) - én vagyok a rész, ahol meg kell, hogy távolítsa el az oldószert vákuum alatt (ilyen időkben, mint ezek azt kívánom, bárcsak volt egy rotovap!).

Srácok, én SO friggin' közel vagyok ahhoz, hogy húsz év után megszabaduljak a benzóktól - az elvonás jóval több mint egy évig tartott ezen a ponton. Bocsánatot akartam kérni, mivel állandóan ködös az agyam, és olyan gyakran hibázok itt az információk felidézésében! Aztán, hogy a bosszúság egy újabb rétegét adjam hozzá, az egész tudományos beszéd, amit a készülékem helyesírás-ellenőrzése nyilvánvalóan nem szeret! Már csak néhány hét van hátra, és alig várom.....

El kell ismernem, hogy a kémia jó kis figyelemelterelés volt, és a DMT és más egyszerű triptaminok, amiket eddig nyújtott, biztosan segítettek!
Érdekes lesz, amikor újraindítom a BA Hons művészeti diplomámat, miközben a szabadidőmben diplomaszintű kémiai könyveket tanulok, haha egy kicsit őrült keverék, hogy tisztességes legyek! Az élet... érdekes 🤷
 
Top