• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Ефедрин и псевдоефедрин

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, можете ли да ми помогнете с Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Най-накрая първият, който се интересува от това да прави истинско готвене, имаш топки, човече, и в същото време ме зарадва. Нашата ски/ц сцена на ББ фор е пълна с глупави деца ......
 
View previous replies…

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
като цяло... какво и как... владея класическия начин на работа в областта на сс... интересувам се от това какво и как
 

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Това е интересно, един човек се регистрира тук преди два дни и ти веднага си мислиш, че е бог, защото се интересува от бреза. :D Когато ти изпратих съобщение, ти само ми каза, че акаунтът ми е нов и си мислиш, че съм ченге Извинявай, но някой като теб изобщо не би познал ченге.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Предполагам, че мога да имам свое мнение и свободна воля кой да помогне. Сам можеш да видиш защо ти казах да се махаш. Не виждах смисъл в това, което искахте. И аз не го вземам за бог, но той има топки да рискува в това, което смятам за висотата на кучешката реакция. Така че имай и топки и да не те критикувам за мнението си . Мисля, че съм ти помогнал достатъчно, за да напишеш поне едно благодаря, луд си ти
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Някой има ли чувството, че съм го изпратил в задника и не искам да помогна? Ако е така линк, моля. човекът ми пише, че иска да синтезира speed mysli, но на метамфетамин, че няма опит в синтеза или употребата и веднага иска да синтезира най-тесния синтез, отколкото какво друго да му напиша
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 135

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... мога да мисля същото за теб... освен това трябва да кажа, че открих това съвсем наскоро... там, където съм от много години, няма интернет:ROFLMAO:
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, някой надежден проверен контакт за прахове ? Полша, или дори спокойно Арена
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Продажбите на дестилата на d-meth ефедрин ще започнат скоро. Чрез BB. escrow
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, можете ли да ми дадете актуализация или линк, когато е готов, моля?
 
Top