• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Ефедрин и псевдоефедрин

Methamphetamine

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Чешкият начин не е лош, но ми пречат тези странични продукти , нереагирали кучета и нисък добив. Но всичко зависи от чистотата на кучетата. Но брезата е друго кафе.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
и как се замразява азот ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Азотът при атмосферно налягане може да се поддържа като течност в криогенен съдһттр://......
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Не мога да отговарям на отделни коментари, така че трябва да мегатересвам така, що се отнася до тези задънени улици, така че първо трябва да имаме стока, за да можем да решим проблема със задънената улица, но сме на прав път, защото имам и впечатлението, че скоро maserko ще излезе със свой собствен продукт, любопитен съм и очаквам с нетърпение най-накрая някой да го започне тук
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Аз съм ЗА... просто предлагам как, ако се сетя за по-добър начин, ще го напиша... търсим начин да го направим работещ, а не начин да не го направим работещ
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Търся, намирам, изобретявамһттр://..... Какво ще кажете да се свържете с нашите гурута в BB.expert, за да откриете отговорите на въпросите си. Макс. Приятелско отношение от тяхна страна във всичкоһттр://.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Очаквам с нетърпениеһттр://,,,, и може да изпратите нещо на боклука
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Cool
Извинявам се за вмъкването на невярна информация, но от коментарите ви заключих, че всъщност сте планирали да направите нещо

Що се отнася до "пъзела с 1 кг ефа", как би изглеждал такъв "пъзел"? Би ми било интересно да знам
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Така че досега тя вече е разделена на полето, но все още искам да разделя моята половина на две.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Cus Опитах се да попитам няколко пъти, но така и не получих точен отговор.....Знаете ли как да отделим ибупрофен от модафен и да извлечем PSE????
Всички възможности, за които хората писаха, се провалиха в крайна сметка, така че ако имате нещо проверено
. БЛАГОДАРЯ ВИ
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Бял кристален прах или безцветни кристали. Практически е неразтворим във вода, лесно разтворим в ацетон, в етер, в метанол и в дихлорметан. Разтваря се в разредени разтвори на алкални хидроксиди и карбонати
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Разполагате с много варианти, които трябва да се разделят, независимо дали става дума за свободна база или за псевдосол
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
PSE
Бял кристален прах или безцветни кристали. Лесно се разтваря във вода и в 96% алкохол и е слабо разтворим в дихлорметан.

Топи се при около 184 °C.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Но не бих се впускал твърде далеч в тази модафенска глупост. Тъй като те са пълни с гаак и нови пълнители, които ще се съберат от кучето, ако не го свалиш правилно. И после очите за плач след реакцията. Така че късмет и не забравяй да напишеш нещо след успешно изваждане .... Благодаря
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
В такъв случай какво трябва да направяһттрѕ://.....поръчка на ефедрин, който наистина не искамһттрѕ://.....само за извличане от растения или Полша?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Поръчайте ефедрин бихте ли споделили откъде ? Звучи блестящо
Изпратете лично съобщение
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Повече злоба тук всичко, което чувствам твърде... Нито ефедрин, нито вендор... ритайте витлото... така бихте могли след нова година, когато ще е по-малко задушно.
 

donart1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
:D за да се появи продавач, така че тук трябва да се роди готвач, докато никой не готви в cz/sk, така че тук няма да има качествен продавач
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Добрите готвачи биха били малко, по-скоро е необходим добър мениджър, който да поеме всичко в ръцете си и да го управлява, да сглоби всички нишки. Той ще измисли доставките, ще намери инвеститор и ще се погрижи за гладкото протичане на всичко. Това е видът на акционерното дружество, което трябва да бъде. Без шеф, само с дял в компанията. Това е необходимо, за да се управлява компания. Това е прогресивна идея. Гилдиите се отнасят подозрително към новите неща, но мисля, че който пръв се хване за нея, печели джакпота.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Добрите готвачи биха били малко, по-скоро е необходим добър мениджър, който да поеме всичко в ръцете си и да го управлява, да сглоби всички нишки. Той ще измисли доставките, ще намери инвеститор и ще се погрижи за гладкото протичане на всичко. Именно това трябва да бъде едно акционерно дружество. Без шеф, само с дял от компанията. Това е необходимо, за да се управлява компания. Това е прогресивна идея. Гилдиите са подозрителни към новите неща, но мисля, че който пръв се хване за тях, печели джакпота.
 

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, можете ли да ми помогнете с Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Не давайте това, което ви е необходимо, за да помогнете
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Най-накрая първият, който се интересува от това да прави истинско готвене, имаш топки, човече, и в същото време ме зарадва. Нашата ски/ц сцена на ББ фор е пълна с глупави деца ......
 
View previous replies…
Top