Question Bu ku kristali nedir

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Herkese merhaba
Bu veya ku kristalinin ne olduğunu bilen var mı?
Anladığım kadarıyla bu yeni bir uyarıcı.
Ama yine de kimyasal olarak adını veya cas numarasını bilen var mı bilmek istiyorum?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
YUK!!! Alexander Shulgun bunu kendisi tasarlamış gibi görünüyor. Psychedelic speed.....günlük aktivitelerim için biraz karmaşık 😅

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Denediniz mi?

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Evet, yeni aldım. Daha iyi bir şeye dönüştürmek için kullanmanın bir yolu var mı? Hakkında okuduğum her şey insanları öldürdüğünü söylüyor, çoğunlukla sistemlerinde meth ve fent olan insanlar. bu benim için eve çok yakın ama atmaktan nefret ediyorum. başka bir şeye sentezlemek istiyorum ama sadece geri akış ve ekstra kondansatörlerle damıtma kurulumum var. 5 veya 3 boynum yok. herhangi bir fikrin var mı?

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
43
Geçen yılki (ve görünüşe göre hala devam eden) BU/KU satıcıları dalgası gibi bir şey hiç görmedim. İncelemelere bakılmaksızın ortaya çıkmaya devam ettiler ve onları ne kadar zorlarsanız zorlayın gerçek bir kimyasal isim üretmeyi reddettiler. Sonunda merak edip bir örnek aldım ve pek bir şey bulamadım.

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Deals
5
Eutylone

Sentetik katinon

CAS: 802855-66-9

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
678
Çin'de şu anda yasal mı?

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
42
Deals
5
Şu anda Çin'de üretim yapmak yasa dışı değil
Fabrikamız da üretim yapmaktadır
Fiyat çok ucuz ve kalite garantilidir
İsterseniz temin edebilirim

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Eğer bir künt içinde içerseniz ve kirli yaparsanız, aslında oldukça öforiktir, ancak bu şekilde içilmesi gerekir, aslında oldukça Crack n buna geçtim

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
ABD'li tedarikçilerimizden biri bana ücretsiz numune olarak 3,5 g ötilon gönderdi. Bir arkadaşımda bir gram var ve bir gram kadar içtim. Tadı siyah meyan kökünü andırıyor ve uyarıcı özelliklere sahip ancak öfori bölümünde pek bir şey yok. Bir gram ya da biraz daha fazla kaldı ve gördüklerimin çoğuna kıyasla oldukça kahverengi ve yumuşak. Yeniden kristalleştirmek istiyorum ama iyi bir çözücünün ne olacağından emin değilim. Fikri olan var mı? Elimde çok fazla seçenek yok. Anhy var. Iso anhy aseton kloroform naptha etil asetat ve su. Eğer polar olmayan bir temizlik yardımcı olacaksa, 2 çözücü ne olmalıdır? Yaklaşık 1/2 saat etrafa bakındım ama çözünürlük hakkında pek bir şey öğrenemedim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Suda çözünürlüğü temelde 0'dır. Sonunda etil asetat ve su yaptım, bu da bazı önemsiz şeyler yaptı (2 kez yaklaşık 5 dakika ısı ile karıştırdım ve suyu ayırdım) sonra etil asetata ISO ekleyerek ve ısıtarak yeniden kristalleştirdim ve ardından dondurucuya yapıştırdım, bu da büyük bir gelişme olan sade beyaz parçalar verdi.