Sentetik haşhaş üretimi

Bobi

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Sadece JWH-018 kullanabilirim veya UR-144 ile karıştırmalıyım

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Sentezin hidralik pres olmadan nasıl yapılacağına dair bir öneriniz var mı? Örneğin kurumaya bırakın, ürünü ısıtın ve pişirme kağıtlarını veya diğer kağıtları sargı olarak kullanarak bir tuğla haline getirin ve ardından alternatif olarak preslemek için dondurun?

Başka bir yolu var mı acaba?

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Şerbetçiotu özütü yerine bir homebrew satıcısından şerbetçiotu kullanırsam şerbetim daha mı kötü kalitede olur?
Ne gibi bir fark yaratır ya da yaratabilir?

delveree

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Müşterilerinize kasıtlı olarak nasıl zarar vermek istediğinizi görmek harika. Yaptığınız şey son derece zararlı!!!

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Müşteriler dahili olarak nasıl zarar görür?

Bobi

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
sadece ur-144 varsa esrar için yeterli mi yoksa başka bir bileşene mi ihtiyacım var anlamadım

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
679
UR-144, sigara karışımları yapmanın mümkün olduğu aktif bir kannabinoiddir

el chapo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Herkese merhaba!

Kenevirden THC'yi (yaklaşık 250 g) 750 ml izopropil alkol ile ekstrakte edersem ve bileşimin geri kalanını bu ekstraksiyonda reçete olarak eklersem işe yarar mı?

İlginiz için teşekkürler!

WillD

Expert
Reaction score
1,048
İşe yarayacaktır. Ancak konsantrasyonu daha iyi kontrol edin, önce az miktarda sentetik haşhaş (10 g) yapın. Eğer güç iyiyse, büyük bir parti yapın.

el chapo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3

Yardım için teşekkürler.

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Beyler sadece canlı reçine tat ve aroma yapabilir... bunu yaklaşık 3 yıldır yapıyorum, bana güvenin... kişiden kişiye kendine özgü tarifleri vardır... nihai ürün onlara deneyim, basınç ve pişirme yöntemlerine bağlıdır.... tat ve aroma için tek bir çözüm var çam ağacı taze sütü almanız gerekiyor... ve kuruması için 4 gün boyunca evinizin dışına koyun... düzgün kurumasını bekleyin... sadece resipe için 100g haşhaş tuğlası için 30g çam reçinesine ihtiyacınız var... şerefe ...

woohoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
Bu gerçek bir şey gibi mi kokuyor?
Ne tür şerbetçiotu özü kullanılıyor?

WillD

Expert
Reaction score
1,048
Şerbetçiotu gibi kokacaktır. Başka özütler de kullanılabilir. Bazıları koku için doğala daha yakın olan terebentin kullanır, ancak ben aldatmacanın destekçisi değilim.

• Like
Reactions: T 3

lydiareseller

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Teşekkürler William Dampier Yakında 100G'lik bir parti yapacağım, partiyi bitirdiğimde sizi bilgilendireceğim. Gönderiniz için teşekkür ederim.

draxcus31v22

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, tarifte kullanılan şerbetçiotu özütünün tam olarak ne için kullanıldığını sormak istiyorum?

Ve başka bir özüt sınıfının kullanılabileceğini söylediğiniz bir yorum gördüm, hangilerini önerirsiniz? çünkü burada Avrupa'da şerbetçiotu özütü sadece sıvı formatta satılıyor ve tarifi etkileyip etkilemeyeceğini bilmiyorum

WillD

Expert
Reaction score
1,048
Koku ve bağlayıcı madde. Ancak diğer kuru, konsantre doğal özler de aynı şekilde çalışabilir.

Last edited by a moderator:

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
jwh-018 am-2201 Bu maddeleri nasıl elde edebilirim veya yaprağa aseton püskürtmek veya başka bir ilaç püskürtmek faydalı olur mu? Kendim için bazı sentetik ilaçlar yapmak istiyorum.

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
jwh-018 am-2201 Bu maddeleri nasıl elde edebilirim veya yaprağa aseton püskürtmek veya başka bir ilaç püskürtmek faydalı olur mu? Kendim için bazı sentetik ilaçlar yapmak istiyorum.

woohoo

Don't buy from me
New Member
Reaction score
22
Bu eski bir kannabinoid, muhtemelen hiçbir yerde bulamazsınız.
Ancak bazı ülkelerde prekürsörler yasal olabilir.

daqwen

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Lütfen özel olarak açıklayabilir misiniz veya bize nasıl yapılacağı hakkında bilgi verebilir misiniz?