Question Çalkala ve pişir bana yardım et (meth)

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
8
Çalkalamayı ve pişirmeyi denedik, reaksiyon olmadı, gaz oluşumu pozitifti. Telefon pilinde amonyum sülfat + sodyum hidroksit + eter + lityum = bol miktarda gaz ve daha fazla şişme var renk değişikliği yok altın bronz parçalanması yok

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
8
reaksiyon başarılı oldu, bronz ve altın parçalarından sonra efedrin ekledik, süt kıvamına geldi, ayrı katmanları süzdük, 100 ml eterin içine döktük, ağzını kapattık, dinlendirdik, sonra hcl gazı ile gazladık, kar yapmadı.

Attachments

• NqP6j29i0X.MOV
    4.4 MB · Views: 0
  • NEXpP5eVGW.jpeg
    NEXpP5eVGW.jpeg
    254.5 KB · Views: 347

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Bronzunuz nerede? Bu %36 HCL ile tuzlandı ve kurutuldu.

Attachments

• rGXTduhSMs.jpg
    rGXTduhSMs.jpg
    3.7 MB · Views: 340
  • kEqClz0FSY.jpg
    kEqClz0FSY.jpg
    5.1 MB · Views: 635
  • 7D8Nyj9qXf.jpg
    7D8Nyj9qXf.jpg
    5.7 MB · Views: 661
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
8
45 gram amonyum sülfat 30 gram sodyum hidroksit 150 ml eter çeyrek şerit lityum bronz parçalar oluşturuldu efedrin eklendi süt haline getirildi efedrin 100 ml taze çözücü ile süzüldü, dinlenmeye bırakıldı, hcl gazı ile gazlandırıldı kar yağışı yok sorun nerede?

Xtc

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Merhaba
Hcl gazını nasıl yapabilirim? Lütfen yardım edin

Xtc

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
shake and bake meth için kaç gram efedrin gerekir

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
Efedrini çözeltide yeterince uzun süre bırakmadınız. Bu reaksiyonun başarılı olması için birkaç şeyin gerçekleşmesi gerekir. #1. Efedrini indirgemek için çözünmüş lityumdan serbest elektronların oluşması gerekir, efedrin polar olmayan çözücüde çözünmeden önce baz olmalıdır, böylece elektronlar tarafından indirgenebilir.

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
35
Amonyum NİTRAT %98 saflıkta veya üzerinde kullanın, GÜBRE ÇÖPÜ DEĞİL. Amonyak gazının sıvıya dönüşmesi için şişenin kapağını tam anlamıyla patlayana kadar sıkıca bastırın, ardından patlamaması için kapağı hafifçe açın. Pfed haplarını bir miktar asetonla temizledikten sonra şişeye ekleyin. İşte gerçek sürecin videosu:

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
35
Şişe patlamasından korkuyorsanız kalın duvarlı 2l tüp veya 2l PASLANMAZ ÇELİK yangın söndürücü KAPAK SIKI AÇIK satın alın periyodik olarak sallayın ve reaksiyon bitene kadar bekletin. Bundan sonra gazı ve partiyi filtreleyin.

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18

Sözde idareyi destekleyen uzmanlar nerede? İnsanların burada tartışmak için çaba gösterdiğini görebiliyorum ancak yönetimden (sözde profesyonel) kimsenin bu sohbete katılmadığı görülüyor.

Söylediklerine göre her şey parayla ilgiliymiş.

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Merhaba arkadaşlar, bu prosedürün veya genel olarak sentezin temellerini öğrenmeye başlamak için iyi bir yer var. İndirgeme, damıtma, saflaştırma, ekstraksiyon gibi terminoloji.
Ve laboratuvardaki yaygın uygulamalar. Öğrenmeye hevesliyim ve nereden başlayacağım ve satın alacağım ekipman konusunda tavsiye almak isterim.
Bunun listesini aldım ama talimatları doldurmak yerine neler olup bittiğini gerçekten bilmeyi tercih ederim. Giriş Seviyesi Şef burada! Birinin bana akıl hocalığı yapması için ödeme yapacağım.

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Ne tür haplar kullandınız, ben de deneyecektim ama bazı hapların reaksiyonu bozduğunu duydum.