BMK glisidat eterlerden P2P sentezi

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
H3PO4 eksileri mi yoksa seyreltilmiş çözelti mi kullanıyorsunuz? Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

microsharp

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
aynı soru , h3po4,% 98 con kullandım ve p2p elde ettim, ancak p2p'yi yaktıktan sonra beyaz toz bıraktı. ama bildiğim gibi, p2p yanarsa hiçbir şey bırakmaz

BamBam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
BMK tozu aldım ama sodyum tuzu olup olmadığından emin değilim, her ikisi arasındaki farkı nasıl anlayabilirim?

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
tuz suda çözünür. asit ve glisidat değildir. tuzun erime noktası oldukça yüksektir, asit ve glisidatlar 100 derecenin altındadır

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
14
Vay canına, tam olarak bu bilgiyi arıyordum. Elimde suda çözünmeyen glisidik asit var, bunu nasıl sodyum tuzuna dönüştürebilirim? çünkü bu şekilde tarif edilen süreçleri ortaya koyamıyorum.
Ayrıca, glisidik asit ve glisidik asit "sodyum tuzu" CAS numaraları nelerdir (Bu doğru tanımlama mı?)
Elimde 5449 olduğu söylendi ama kesinlikle suda çözünmüyor ve muhtemelen içinde bulunduğum çıkmaz da bu

Bilgi için teşekkür ederim.

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
Eğer tozunuz suda çözünmüyorsa ya asit ya da esteriniz var demektir. Her ikisi de bu konunun ilk mesajında açıklandığı gibi NaOH ile muamele edilerek tuza dönüştürülebilir. Adım 1.

BamBam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Şerefe dostum

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Biri bana açıklayabilir mi? Bu videoda ne kullanıldı. BMK glisidat eter veya BMK metil glisidat veya BMK etil glisidat veya BMK glisidik asit.

BamBam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Üzgünüm başka bir aptalca sorum var!
1. adımı atlayıp asit hidrolizinden başladığınızda sodyum tuzuna sahip olursunuz,
Bmk ekleyerek başlayıp daha sonra 200 ml'lik küçük asit porsiyonları ile mi başlamalıyım?
Sadece asitle başlamadan önce tuzu suda mı çözmem gerektiğinden emin değilim yoksa asit doğrudan tuzun üzerine mi?

BamBam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
İlk denemeye başlamak üzereyim, bu yüzden bilmem gereken başka ipuçları veya püf noktaları varsa dinliyorum.

BamBam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Reaktiflerde 80 ml hcl yazıyor ama adım 2'de 200 ml hcl mi yazıyor?

Ortist

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
54
Bu videodaki adamların elde ettikleri yeld'i nasıl elde ettikleri hakkında hiçbir fikrim yok. HCl ile yaptığım deneyler düşük verimliydi. Reflü sıcaklığına, büyük miktarda asit fazlalığına (ağırlıkça 1:3), iyi karıştırmaya ve uzun reaksiyon süresine ihtiyacınız var.

Bazı insanlar HCl ile başarılı olduklarını söylüyorlar. Ben sadece fosforik asit ile başarılı oldum.

BamBam

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Evet, ilk denemede Fuk'un hepsini aldım, fosforik asit ile tekrar deneyeceğim.

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Bana BMK glisidatın P2P verimini söyleyebilecek biri var mı? Bu eğitimle ne kadar P2P elde edebiliriz?

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Merhaba efendim. Sormak istediğim birkaç soru var.
Önce bmk'nin p2p'ye dönüşmesi mi gerekiyor? Sonra p2p amfetamine dönüşür. Son olarak da amfetamin metamfetamine mi dönüşüyor?

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Teşekkür ederim efendim

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
41
Deals
3
Sülfonik asit kısmında kafam karıştı. Anladığım kadarıyla fosforik asit kullanıyormuş.
Şimdi sülfonik asit var. Fosforik değil. Sülfonik kullanılabilir mi?
Deneyen var mı? Sonuç?

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
72
Her 3 asit de (hci/phos/sulf) işe yarıyor, ancak verimde farklı sonuçlar ve farklı deneyimler var gibi görünüyor. Her birinin kendine özgü bir sıcaklığı ve dönüştürme zamanı vardır ve belki de ön uygulama gereklidir.