Amfetamin üretmenin en basit yolu

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45
Bir termometrede muhtemelen 200 (belki 500) miligram cıva vardır. Çin'de maliyeti 1 dolar. Sadece 1 dolar.

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Reaction score
45

Gerçekten umurumda değil. Termometre bağlantıları için Google'a sorun.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Aslında, "vintage" etiketiyle satılan gerçekten pahalı olanlar dışında, cıvalı termometreleri çevrimiçi satışta bulmayı oldukça zor buluyorum. Bulsanız bile, termometre başına düşen cıva miktarı çok azdır.
Zinoberden ekstraksiyonla, istediğiniz tüm sentezler için yeterli cıvayı tek seferde elde edersiniz.
Ve kimse gerçek termometrelerle geçerli bir bağlantı kuramadığı için ...

Ancak sizin de belirttiğiniz gibi, durum her insan için bulunduğu yere bağlı olarak farklı olabilir. Bu forumdaki hiç kimseye nereli olduğunu sormam, bu yüzden farklı bakış açılarından çeşitli bilgiler vermek daha iyi. Bir versiyon ABD'de, bir diğeri Rusya'da, bir diğeri AB'nin bazı bölgelerinde vs. en iyi sonucu verebilir. Ve belki bazıları Mars'ta :).

Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
50

Çin sayesinde Mars'ta normal internet hızının keyfini çıkarabileceğiz: Yaklaşık 10 yıl önce bir Çin üniversitesi ve bir Avusturya üniversitesi "kuantum tünel iletişimi" yaptı. Gerçek adının ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama temel olarak 3 boyutlu uzayda bir "elektronu" "bölüp kopyalayabilirsiniz", böylece 2 tane elektronunuz olur. Eğer birini saat yönünde döndürürseniz, diğeri saat yönünün tersine dönecektir. Bu, sanki aynı nesneymişler gibi anında gerçekleşir.

Bu fenomen ikili iletişim için kötüye kullanılır. Çinliler ikinci uzay istasyonlarında (evet 2 tane var) bir kuantum tüneli fırlattılar. Uzay istasyonlarında normal internet hızının keyfini çıkarabiliyorlar (birinin diğerine mikrodalga bağlantısı var, bir tür tekrarlayıcı). ŞUNU HAYAL EDİN! TÜM EVRENDE GECIKMESIZ ILETIŞIM.

salaubry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
5
Teşekkürler arkadaşlar

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tüm kimyasalları elde edebilirsem, amfetamini büyük ölçekte shyntesys etmenin en basit yolunu söyleyebilecek biri var mı? Kötü ingilizcem için özür dilerim :eek:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Sözlerinizden sadece cıva nitrat ve alüminyum amalgamdan amfetamin yapabileceğimi mi anlıyorum?
Lütfen bu malzemelere nasıl sahip olabileceğimi bana bildirin

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
Bu tedarikçiyi ilanlarını burada yayınlaması için bize davet edebilirsiniz