İyot ve Kırmızı P ile Efedrinden Metamfetamin

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
33
Çok detaylı bir açıklama, kimyager, şu anda elimde %57 hidroiyodik asit, kırmızı fosfor, iyot, psödoefedrin hidroklorür ve damıtılmış su var. Bana ekleme oranını, reflü sıcaklığını ve süresini söyleyebilir misiniz?

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
3
Neden bu şekilde olduğunu anlamıyorum, sadece soruyorum çünkü benim için daha iyi yol her zaman E + P + H3PO4% 85 <+ ... ve 110C'ye ısıtın ve reaksiyonda E miktarına göre yavaş yavaş düşürmeye başlayın, temel olarak reaksiyonu toluen veya ksilen ile kaba süzdüğümde ve NaOh karışımını suyla eklediğimde, kuru NaOh'dan süzebildiğim aynı temiz serbest baz var, 2-3 kez HCl% 32 karışımını ekledikten sonra tüm safsızlıkları mükemmel bir şekilde emdi<+ her seferinde su ile çalkalayın ve daha küçük parçayı ayırın, böylece yeniden kristalleşmeden daha güzel bir ürün yapabilirim AMA GUYS DÜNYADAKİ EN İYİ AKILLI ADAM GİBİ GÖRÜNMEK İSTEMİYORUM SADECE NEDEN BU KADAR KARMAŞIK OLDUĞUNU SORUYORUM ÇÜNKÜ BİLDİĞİM BAŞKA BİR YÖNTEMİ HİÇ DENEMEDİM. 🙃 Barış 🤘

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
yani reflü kondansatörüne bile ihtiyacımız yok ve 24 saat değil sadece 1 buçuk saat pişirebiliriz? pişirme süreleri yanlışsa ve reflü yapmıyorsa video neden yayında? bu işe yarayacak mı? neden yanlış bilgi koyuyorsunuz, videodaki bu adamı kullanmak için daha iyi bir yöntem bulabilir miyiz, otp ürünlerini kullanarak küçük partiler için geri akışlı bir reaksiyon nasıl yapabiliriz veya ethis videosunun geri akışa bile ihtiyacımız olmadığını söylediği gibi, yöneticinin neden böyle berbat bir videonun bu sitede kullanılmasına izin verdiğini çok kafam karıştı

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
71
Çok fazla soru ile çok fazla eleştiri alıyorsunuz! Eğer daha iyisini yapabilirsen? Videonuzu görelim!

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
3
hey dostum üzgünüm sadece beni düşünmüyorsun fena değil ben gerçekten arkadaş canlısı bir insanım ve meraklıyım ama neden bu kadar karmaşık ve daha uzun olduğunu ve neden bu kadar çok iyot kullanıldığını ve Hipofosforik asitle çalıştığını bilmek istiyorum, sadece bu hobiye sahip diğer insanlardan gelen görüşler için videomu yapmak istiyorum ama etere gönderme paranoyağım 😶‍🌫️ barış 🤘

bigclit

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Herhangi biri bana tüm malzemeleri şahsen alabileceğim tek bir pot yöntemine bağlayabilir mi? Karım hafta sonu için şehir dışındayken sadece bir proje ararken biraz kirli meth ile sonuçlansam da olur.

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
3
Duuuude lütfen bunu yapmayın, gerçekten kendinize öğretebileceğiniz çok daha iyi yöntemler var, sadece yemek pişirmeye saygı için 🫠

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herhangi bir efedrin formuna erişimim yok, alternatifi nedir? Başka bir yöntem biliyor musunuz, lütfen bana bildirin

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Yaşadığınız yere bağlı olarak sentezleyebilir, bitkilerden elde edebilir veya reçeteli/ reçetesiz ilaçlar şeklinde satın alabilirsiniz

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Tüm yöntemleri denedim İlaçtan değil, bitkiden değil Herhangi bir efedrin türüne erişimim yok

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
4
Burada rasemik veya sentetik efedrin diyor. Bunun yerine Psodoefedrin kullanabilir miyiz?

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
1
Biri bu soruya cevap verebilir mi?

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
4
Araştırdığım kadarıyla, hidroklorür tuzu formundaki efedrin veya psödoefedrinin bu reaksiyon için başarılı bir şekilde çalıştığını düşünüyorum. Ancak yine de kesin bir bilgi bulamadım.

picture5757

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba efendim.
Teşekkür ederim.

Bir sorum var.

Neden kristal formda değil de toz formda?

Bitmiş ürünün saflığı nedir?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Merhaba, çünkü bu rasemik metamfetamin.
Saflığı bir analitik laboratuvar tarafından tahmin edilmedi.

picture5757

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Teşekkür ederim efendim.
Video yöntemleri ve Moskova rotaları aynı mı?

Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
DCM / Diklorometan / Metilen Klorür (aynı şey), eşit miktarda klorometil klorür ve iminyum klorür üretmek için ikincil aminlerle reaksiyona girer. Bunlar da kalan aminlerle tepkimeye girebilir, falan filan. Bunun gerçekleşme hızı tamamen amine bağlıdır, herhangi bir tür aminle çalışırken DCM'yi bir çözücü olarak kullanmaktan kaçınıyorum.

Raz

Don't buy from me
Resident
Reaction score
25
Bu bir tozdur çünkü sadece yeniden kristalleştirilmesi gerekir. Yine de aynı şey: eğer bir toz tamamen safsa ve yeniden kristalleştirme sadece estetik amaçlarla (nasıl göründüğü) yapılıyorsa, o zaman sadece çözülmesi ve yavaşça buharlaştırılması gerekir. Yavaş buharlaşma daha büyük kristaller anlamına gelir; hızlı buharlaşma ise toz gibi görünebilen küçük kristaller anlamına gelir. Yeniden kristalleştirme genellikle dışarıda bırakılır ve kişi yapmak isterse yapılacağı varsayılır çünkü bu çok kişiselleştirilmiş bir final adımı olabilir.

Yeniden kristalleştirme saflaştırma için yapılıyorsa, çözündükten sonra sıcak filtrelenmeli, ardından yavaş buharlaştırma yapılmalıdır ve normalde tüm moleküller kafeslerini benzer moleküllerle oluşturmayı tercih eder. Yani çıkarılmaya çalışılan herhangi bir şey kristalin içinde değil dışında olacaktır.

222mario

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Reaction score
0
Burada tamamen yeniyim, biri bana üretim konusunda yardımcı olabilir mi?

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
1
Cam balon kaç ml olmalı ve reflü kondansatörü nasıl olmalıdır? Lütfen cevap verebilir misiniz?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Hangi balondan bahsediyorsunuz? Standart Allihn reflü kondansatörü, orta boy.

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Reaction score
1
Listede NH4Cl ve H2SO4 var. Bunlar sentezde tam olarak nerede kullanılıyor? Cevap için teşekkürler.