Metamfetamin kristalizasyonu ve Buz üretimi

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Sadece d meth parça yapar ve bunu yapmak için birçok teknoloji vardır
HCl gazının size buz ve kırıklar verdiğine dair bu fester saçmalığının saçmalık olduğunu düzelteceğim, HCl kullanacaksanız sadece freon veya sıvı nitrojen kullanırsanız işe yarar.
En iyi kırıklar, pH 5.8'e kadar tritlenmiş fb yağının %20dh20rexal yapılması ve Pyrex tepsinin kristalizasyon kabının UV siyah ışıklar altında bir dolapta bırakılmasıyla elde edilir ve en az bir hafta boyunca hiç rahatsız edilmemelidir, üstün ürün elde etmek zaman alır.
Hepinize başka bir numara söyleyeceğim, eğer FB yağınızı pH'lar ve kendi haline bırakırsanız, buharlaşacak ve susuz kalıp buza dönüşecektir, Çinliler bunu böyle yapıyor, bu tamamen sabırlı olmakla ilgili
Ancak toluen ve eterdeki bu gazlama size sadece buzu sadece freon veya sıvı hale getirmek için yeniden toplanması gereken toz halinde bir ürün yapacaktır. Azot, HCl gazı ile temas ettiğinde anında I'ce yapacaktır.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Pardon, "%20dh20rexal yapmak için satın almak" nedir? Ve "UV siyah ışıklar" nedir? UV'nin siyah olamayacağını biliyor musunuz? =)

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
"Siyah ışık", ortamdaki fosforlardan canlı bir şekilde yansıyana kadar neredeyse görünmez olan belirli bir UV aralığıdır. Daha önce görmüşsünüzdür. İnsanlar bunu temizlenmiş kan ve spermleri ve kulüp/mezar atmosferini bulmak için kullanır.

jboogie

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Ben de bu konuya saçmalık diyorum. yeterince etrafta olan biri olarak, bu iş böyle yapılmaz. freon ve asetonla ilgili hiçbir referans görmüyorum, asetonun 2 hafta boyunca donmasıyla ilgili kısım (bu saçmalık mı? sanki daha uzun süre daha soğuk mu yapıyor? stfu) ve ayrıca sondaki amfetamin hcl ile ilgili kısım beni kızdırdı. kimse amfetamin hcl xytl yapmıyor. PPA yasal olduğundan beri hayattayım ve ikame amfetaminlerden adil bir pay aldım ve ilk başarısızlıklarımdan biri PPA'yı rp / i, yani amfetamin yoluyla azaltmaya çalışmaktı ve size bunun olmadığını söyleyebilirim. her zaman plaka üzerinde sarı bir su birikintisine dönüşen higroskopik bir bileşik elde edersiniz.

En büyük parçacıkları mı istiyorsunuz? Sudan rextylize edersiniz. En hızlı parçacıkları mı istiyorsunuz, aseton ve freon/hcl kullanırsınız. Bu son yol, sonunda MSM'yi onunla nasıl salladıklarıdır. Sadece söylüyorum. meth zaten iğrenç.

örümcek hislerim bu sayfa ile karıncalanıyor. bir şekilde yöneten insanlar insanları toplamak için hedefli bir kampanya kullanıyorlar ve bu yanlış geliyor. kovan, bölgeler, wd vb. eski bir mod olarak. bu grup hakkında bir şeyler tamamen doğru hissetmiyor. tekinsizville'in ortasında şaplak dab var. uyarıldınız. YMMV.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
HCl gazınıza bağlıdır. Islak HCl kullanmanız durumunda, bir su birikintisi elde edersiniz. Bununla birlikte, amph*HCl o kadar da iyi bir fikir değildir. Bu iyi bilinen bir gerçektir.

Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
156
Ben yaptım. Plaka üzerinde ince olduğundan emin olabilirsiniz ve tabağı 70C ısıtılmış yazıcı yatağında bıraktıktan sonra kesinlikle kırılgan bir katıya kadar kurudu. Yine de çoğu yarı saydam granüler bir balmumuydu ve zamanının çoğunu bu formda geçiriyor.

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Tavsiyeler için herkese teşekkürler, ama dürüst olmak gerekirse hiçbiri işe yaramıyor (UV yöntemi hariç), bu deneyler için 2 hafta harcadım ve kristallerin sadece metanolden yeniden kristalleştirme yaptığınızda ortaya çıktığı ortaya çıktı. Bu yüzden çocuklar, bir şey tavsiye etmeden önce, çalıştığından kendiniz emin olun ve internetten kopyalayıp buraya yapıştırmayın, en iyi dileklerimle

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
@btcboss2022

Kristal D-Metamfetamin yapmak için hangi yolu kullanıyorsunuz?

Saygılarımla

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
659
Deals
8
L-Tartarik asit rotası.

View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Ben daha çok nihai ürünü kristalleştirmek için ne yaptığınızı düşünüyordum.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
659
Deals
8
MDMA'nın kristalizasyon yöntemimin pratikte aynı olduğunu yayınladım.

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Buradaki yazıda bu yol hakkında bir şeyler okumuştum.

Ancak bunu başarı ile yapan birini okumadım.

MDMA'nın yanı sıra, metamfetamini buza kristalize etmek için kullandığınız yol bu mu?

Saygılarımla

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Genel olarak, ayırmayı l-tartarik asit yardımıyla yaptım ve bir tartarik asit karışımına su eklediğinizde, metinde bir çökelti oluşur, soru ne tür bir tuzdur?

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Reaction score
13
Her şey meth'inizin ilk etapta nasıl yapıldığına bağlıdır, eğer psuedo veya efedrin kullanıyorsanız, HClacid ile pH 5.8'e basitçe tritize edilebilen dmeth üretirsiniz FB buharlaştırmak için bir dolaptaki yerden bahsediyor ti Çinlilerin bunu böyle yaptığını ya da dh2o vb. ekleyen birkaç varyant olduğunu söyledim.

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
O,O'-dibenzoil-2R,3R-tartarik asitten

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Reaction score
206
Deals
3
Btcboss2022'yi açıkça etiketledim.

Bizi zaten önceki gönderinizden buraya dayandırdınız ve işiniz bitti.

Bu yüzden size gelecekteki çabalarınızda başarılar dilerim.

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
39
Flaş kristalizasyon için kullanılacak aseton kaç santigrat derecede dondurulur?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Nispeten az miktarda MDMA freebazı asitleştirmeye ve kristalleştirmeye çalıştım.

Ekstraksiyon ve eter saflaştırmasından sonra serbest bazın ağırlığı 40 gr. Hesaplanan HCl hacmi = 16,41 ml.

Niyetim asidi eklemek, sonra 130C'ye kadar ısıtmak ve 5-10 hacim asetona damlatmak ve dondurucuda bırakmaktı.

Bu sefer bazı nedenlerden dolayı çok yavaş yaptım, ama istemeden. Yani tüm asitlendirme planlanan 15 dakikaya karşılık yaklaşık 30 dakika sürdü. Manyetik karıştırıcı yoğun olarak kullanıldı. Sonuç PH=2,5

Daha sonra planlanan hacme yaklaşırken karıştırıcının üzerindeki beherde saf beyaz toz olduğunu gördüm. Bir miktar donmuş asetonun içine attım ancak kristalleşecek başka bir şey görünmediği için yıkamayı tercih ettim.

Muhtemelen asit damladığında açığa çıkan ısı nedeniyle tüm su buharlaştı.

İyi mi yoksa ciddi bir hata mı yaptım emin değilim?

VBPIZWjQ8k

View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Demek istediğim, çözelti benim tarafımdan herhangi bir ekstra faaliyet olmaksızın doğrudan beherde kuru toza dönüştü.
Tabii ki freebaz ve asit dondurucudan geliyordu.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Merhaba, canım. Çözeltiyi neden ısıttığınızı sormak istiyorum. Buna gerek yok. Ayrıca 5-10 hacim çok fazla. 1-3 uygundur.
Asit konsantrasyonunuz nedir? 35%? Bu durumda yaklaşık 18 ml'ye ihtiyacınız var.

Tamamdır.

İyi değil. Çok düşük. 5-5,5 tavsiye edilen düşük noktadır.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
36-37 asit
Her neyse, çoğunlukla freebase'in renginin nasıl değiştiğini izliyordum ve buna uyuyor
Asidi damlatırken ısıtmadım. Sadece karıştırmak için kullandım.
2,5 çözeltiydi, tuzun kendisi 5,5 gösteriyor.

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Bu kristalleşmeyi ısıtma ile mi yoksa negatif sıcaklıkla mı yaptınız? Bana serbest bazı negatif sıcaklıkta nasıl kristalleştireceğimi açıklayabilir misiniz?

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Reaction score
112
Tabii ki kasıtlı olarak ısıtmadım. Asitlenme sonucunda ısı kendini açığa çıkarır.
benim durumumda hata çok yavaş yapmaktı: tahmini HCl hacminin tamamını 15 dakika içinde bitirmeye çalışmak.

• Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,812
Deals
1
Yerel aşırı ısınmadan kaçınmalısınız. Reaksiyon (asitlendirme) süresi bu prosedürde rol oynamaz. Sıcaklık ve iyi karıştırma, reaksiyon üzerinde en fazla etkiye sahip olan temel özelliklerdir.