Emanet

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
örnek ödeme sistemini gördüm ama şunu anlamadım alıcı parayı ödüyor peki ürün eline ulaşmazsa ne oluyor o kısmı anlayamadım çünkü satıcı parayı son aşamalardan alıyor

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
Paranın satıcıya ne zaman verileceğine karar vermek alıcıya bağlıdır. Aksi takdirde, Yönetici anlaşmaya davet edilir

View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Satıcıdan göndermeden önce paketleme şeklinde isteyebilir miyiz (paket ambalaj ile manipülasyon)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
Satın almadan önce satıcıya her şeyi sorabilirsiniz.

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3
Tamam, önce küçük bir örnekte deneyeceğim Efendim, Paketin teslimatı başarıyla ulaşırsa sürdürülebilir olan büyük bir iş fırsatı olacaktır.

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
1
BTC'yi cüzdanda nasıl iteceğimi bilmiyorum bir cüzdan adresi yoktu lütfen bana yardım edin

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
Tekrar deneyin. Kontrol ettim, her şey yolunda.

dombo

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Reaction score
0
Adresimi satıcıya nasıl gönderebilirim?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,741
Deals
666
Sizin için uygun olan herhangi bir yolla

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Ona sokağın karşısındaki terk edilmiş evin ya da iki blok aşağıdaki yaşlı kadının adresini ya da bir posta yönlendirme servisini ya da büyükannenizin evini göndermeyi düşünün. eğer ona adresinizi verirseniz adınızı kullanmayın ve Tanrı aşkına kimseye bunun sizin adresiniz olduğunu söylemeyin. İsminizi kullanmayın ve postacı kapıyı çalıp imza isterse, size gönderilmediğini, o kişiyi tanımadığınızı ve tanımadığınız için onun adına posta kabul edemeyeceğinizi söyleyin. (Yaygın bir taktik, bir polisin postacı kılığına girip postayı teslim etmesi ve siz imzalar imzalamaz kelepçeleri takmasıdır). Doğru, risk oldukça düşüktür, ancak kimliğinizi korumazsanız ilk sefer son sefer olacaktır.

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
74
Deals
9
Bu yollardan hangisinin kullanılması gerektiğinin gerçekten duruma bağlı olduğunu söyleyebilirim. Örneğin ilaç siparişinde, mevcut adresin ancak mevcut olmayan dairenin bir teslimat için en iyisi olduğuna inanıyorum veya sadece bir satıcıyla hangi teslimat yöntemine sahip olduğunu tartışın ve bu arada şehirdeki kuryelerle veya başka bir şeyle ilişki kurun, onları aramak ve o adresten almak için.

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
1
Daha önce bir hata yaptım ama bir daha olmayacak

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Siparişimin ödemesini yaptım ancak adresimi şifreli mesajla nasıl göndereceğimi anlamıyorum. Open Keychain'i indirdim ama kafam çok karışık. Cahilliğim için özür dilerim... Lütfen tavsiye verin

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Sadece mesajı yazın ve anahtara göre mesaj kutusuna tıklayın, size saklamanız gereken bir dize verecektir. Bu temelde bir pgp anahtarıdır, aynı teknoloji türüdür. Sadece anahtara sahip kişiler şifreyi çözebilir

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Yardımınız için teşekkürler, mesajı buraya mı yoksa anahtarlık uygulamama mı yazayım?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
960
Deals
1
Size bir mesaj gönderdim. Satıcı belirli bir uygulama önerdiyse, bunu kullanın, ancak bu siteler sohbet herhangi biri kadar güvenlidir

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Tekrar teşekkürler, anladım. Satıcılarla DM üzerinden mesajlaşmıyordum, bu yüzden bu yanıtta olduğu gibi, anahtarla gönderme seçeneği yok.