ASheSChem'in Amfetamin Denemeleri ve Deneyleri

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
4
L mi D mi... yoksa karışım mı...?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Reaction score
30
A yağını damıtmayı deneyebilirsiniz, bu safsızlıklardan kurtulmanızı sağlayacaktır

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164
Bu amfetamin için kötü değil mi?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Sülfat tuzu kararlı, ne olması gerekir? Ayrıca yaklaşık 60 °C sıcaklık üreten bir ısı lambası kullanmayı da seviyorum.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164
ideal olarak saflaştırmak için bir asit baz ekstraksiyonu yapmam gerekiyor

okok; genellikle oda sıcaklığında veya serin bir yerde saklanması tavsiye edilir; ben ısı kaynaklarından korkuyordum :p

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Evet bu da doğru, ancak 60°C'de haftalarca saklamanız değil, bir saat boyunca kurutmanız gerekiyor. Vakum altında kurutma da iyi ve hızlıdır, nasıl daha hızlı gittiği de sadece bir öneridir.
Bu arada, sülfatı bir lamba ile kurutursanız, safsızlıkları görebilirsiniz, hafif sarı kırmızımsı olurlar, ancak nedenini bilmiyorum, sadece görebilirsiniz, temiz sülfat saf beyazdır.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164
Bunu buldum... sizce uygun mu?
RWqiFpVAKM

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Reaction score
33
Bunu buldum... Sence uygun mu?
İşte bu, evet. Çok iyi bir çözücü.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164
Harika! Gerçekten kesin mi?
Hiçbir şey için satın alacağımdan emindim ;)

onaylayan başka biri var mı? :)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Petrol eteri, çakmak gazı Benzinum medicinale, Ligroin, White spirit, Naphtha veya özel benzinin birçok karışımı vardır. Kaynama noktasının 40 ila 60°C arasında olması önemlidir, bu bilinmelidir. Diğerleri ile de ayrıştırma mümkündür, ancak buharlaştırma zordur. En iyisi satıcıdan bir güvenlik veri sayfası istemek (onda olmalı) veya web sitesinden önceden kontrol etmektir, veri sayfasında her durumda kaynama noktası vardır.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164
kaynama noktasini bulamadim...
Sizin için kullanamaz mıyım?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
Evet göründüğü gibi. Sanırım lambalar için ----> wiki1 gibi petrol satın aldınız, ancak kaynama noktası 40-60 ° C olan ----> wiki2 gibi petrol eterine ihtiyacınız var.

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
167
O kadar da kötü değil, bakın, akşam güneş batarken güzel bir petrol lambası da güzel bir deneyim :D

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164
Aksi takdirde, bugün kehribar bir şişede buzdolabında tutulan 4/5 günlük bir nitrat cıva sıvısının çok iyi çalıştığını görebildim;)

ayrıca, alüminyum topları ilk seferden biraz daha büyük yaptım ve nitratları çıkarmak için 3x500ml H20 ile yıkadım.
P2NP eklediğimde termal reaksiyonun ilk seferden çok daha az şiddetli olması gibi

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Reaction score
164
bugünün sonucu filtrelendi (maksimum yapabilirim, uyumam gerek :p); ve kremayı inkübatörüme koydum
ama bu sefer... hız kokmuyor!, sadece izopropanol aslında kuru değil^^

Yani hız kokusu nitratı yıkamadığımız zaman mı ortaya çıkıyor? ... bunun klasik "sokak hızı" kokusu olduğunu düşündüğünüzde korkutucu

8DmuBISGH7

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
IPA'ya asit ekledikten, malzemenin içinden sıktıktan ve dondurucuya koyduktan sonra, ürün kurumak istemedi ... daha çok terliyormuş gibi görünüyordu ... Ve büyük ölçüde bu sülfat bir yerlere kaçtı, hafif alkol kokan küçük bir verim bıraktı. Her şeyi kendim yapmak için zamanım olmadığını ve freebase amfetamin yağı satın almak zorunda kaldığımı ekleyeceğim. genel olarak çok iyi görünüyordu. amfetaminler tarafından bilinen hassas bir koku ile şeffaf. 1:4 oranında 250 ml sülfürik asit çözeltisi ekledikten sonra pH 5'i elde ettim. 180ml: 720ml. Ayrıca yağa 1/2 hacim IPA ekledim ... verimin neden bu kadar düşük olduğu hakkında bir fikri olan var mı?
0XRyLBk7hM

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
32
BWDxMVhRv3

ürün her zaman ıslaktı dolgu ekledim ve patlamış mısır yaptı ...

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
417
Ürünün dondurucuda kurumasını bekleyemezsiniz. Çözücüleri buharlaştırmak için bir lambanın altında ısıtın. Ayrıca sizi temin ederim ki sülfat kaçmadı, çözücüler kaçtı. Eğer amfetamin sülfatı yeterince kurutmadıysanız, kirli demektir. Sonra da yabancı maddeleri içine hapsetmek ve ürününüzü daha da kirli hale getirmek için dolgu maddeleri eklediniz. Ayrıca, bize veriminizin ne olduğunu söylemezseniz veriminiz hakkında bir şey söylemek çok zor ...