P2P'den (fenil-2-propanon) amfetamin

longlivehank

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
merhaba yusuf son durum ne? meth pi̇şi̇rebi̇li̇yor musun?

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
merhaba, pişirmeyi denedim ama 5 denemeden sonra işe yaramadı, başarısız oldum, ama amfetamin yaptığımda işe yaradı, p2p'imde bir sorun olup olmadığını düşünüyordum, ama kaynama noktasını ölçtüm ve doğru p2p idi, meth yapma videom olmasına rağmen açıkça ve onu takip ettim ama hiçbir şey elde edemedim ...

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
68

N-formilamfetaminin hidrolizini naoh+metanol ile mi yaptınız yoksa asit ile mi hidroliz yaptınız?
Lütfen p2p'den amfetamine nasıl ulaştığınızı kısa bir sentezle yayınlayabilir misiniz? (reaksiyon süresi ve sıcaklığı ile birlikte lütfen)

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134

NaOH+metanol ile bazikleştirmenin mümkün olduğunu bilmiyordum.
Yani N-formy'nizi HCl ile iki saat pişirdikten sonra NaOH+metanol ile bazikleştirdiğinizi mi söylüyorsunuz?
Bunu anlamıyorum.

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134
100ml N-formy için ne kadar Naoh kullanıyorsunuz
ve Naoh'u çözmek için ne kadar metanol kullandınız?

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134

Bu hiç mantıklı değil ph14'ü aldıktan sonra tekrar asit eklerseniz ph'ınız 1'e düşer ayrıca metanol eklersek ph tekrar düşer

@HIGGS BOSSON @G.Patton

@Yusuf

üzgünüm düzenleme mümkün değil

Last edited:

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
merhaba, amalgam için 40 mlp2p, 100 ml etanol, %25 amonyak 200 ml, alüminyum folyo, 20 gram karıştırdım, reaksiyonu 3 saat boyunca 69-80 derece sıcaklıkta ısıttım. Daha sonra süzdüm ve beyaz yağsız bir baz tabakası elde ettim, 25 gram, yağı asetonla karıştırıp ph6'ya kadar sülfürik asit damlatarak amfetamin yaptım ve buzdolabına koydum, kurutup tarttıktan sonra 8 gram beyaz toz çökelti elde ettim, ancak petrol eteri ile ekstrakte ettiğim sulu çözeltiden amfetamin çıkardığımda sadece 1 gram elde ettim... Sanırım böyle bir şey arkadaşlar.

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
68

Hidroliz yaparken 2 seçenek vardır, birincisi HCL asit ile normal eski okul yoludur, yani n-formilamfetamin +% 37 hcl ve 2 saat kaynatın
Gizli tutulan ikinci seçenek (ve nedenini bilmiyorum????) NaOH + Metanol ile Hidroliz, yani reaksiyon kabının içine n-formilamfetamin + NaOH çözeltisi + Metanol döküyorsunuz ve sonra sanırım 2 saat kaynatıyorsunuz.

Ancak NaOH+Metanol ile Hidroliz konusunda deneyimi olan biri durumu açıklığa kavuşturmalı ve gerçekten nasıl çalıştığını açıklamalıdır
@Hank Schrader

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134

Dün 300ml metanol + 35gr NaOH ile bir çözelti hazırladım, çözmesi 3 saat sürdü, ama bence bu şekilde çok daha iyi
Çünkü daha sonraki bir stadyumda zaten metanole ihtiyacımız var. ve o zaman çözeltide su kalmadığından emin olursunuz.

ama sanırım hala HCl'yi N-formy ile üç saat kaynatmanız gerekiyor.
bir sonraki denemem HCl + N-formy'yi ayrı ayrı iki saat kaynattıktan sonra metanol / NaOH karışımı ile bazikleştirmek olacak.
ve toluen yok, bi̇r daha asla

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
68

Dinlemiyorsun arkadaş, Hidrolizin 2 yolu olduğunu yazdım yine kendi bildiğin gibi yapıyorsun, yine başarısız olacaksın!
N-formili NaOH %50 çözeltisi + Metanol ile 1:1:1 oranında kaynatın ve herhangi bir başarı olursa buraya gönderin, böylece hepimiz bu deneyden öğreniriz

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134

NaOH çözeltinizi su veya metanol ile nasıl hazırlıyorsunuz?

Ayrıca daha önce NaOH çözeltisini N-formy'ye eklediğimde tekrar kaynatmam gerekip gerekmediğini sordum ve hayır dediler
Çünkü sıcaklık 60°c'den yüksek olmamalıdır

Bana göre bu hiç mantıklı değil, ama burada insanlar böyle söylüyor.
Ben şahsen bu sentezlerin ancak çözeltiye HCL gazı eklersek işe yarayabileceğini düşünüyorum.
Ama bunu yapmak çok zor.

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
68

Bu hidroliz yolunu naoh+metanol ile yapmaya çalışmadım, bu yüzden kendiniz için deneyler yapmanız gerekecek
çözeltiye hcl gazı eklemenize gerek yok, amf. sülfatın peşindesiniz, amf. hidroklorürün değil
sadece önce leuckart yapmanız gerekir (ki zaten yaptınız), daha sonra hidroliz yapmak için n-formili hcl asit VEYA naoh+metanol ile kaynatmanız gerekir
daha sonra son reaksiyonun buhar distilasyonunu yapın ve işte temiz serbest bazınız orada olmalıdır

turk

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Merhaba buhar distilasyonu için sadece siyah sıvıyı mı alıyorsunuz yoksa başka bir şey ekliyor musunuz?
Naoh için kullandığınız suyu çıkarmıyor musunuz?
Her şeyi buharla mı damıtıyorsunuz?

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Reaction score
14
Etil eter yerine petrol eteri kullanabilir miyiz?

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Reaction score
68

Bu reaksiyonla ilgili deneyimim yok
bu yüzden eğer yapacaksanız lütfen burada forumda yayınlayın ki hepimiz öğrenelim
bu sentez sonunda gün ışığına çıkmalı, çünkü yeraltı sahnesinde çok uzun süre karanlıkta kaldı....

jokerr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
15
p2p- amfetamin
Başka etkili bir sentez var mı?
Lütfen daha etkili bir sentez paylaşabilir misiniz?

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Reaction score
512
Deals
5
Korkarım amfetamin için bu kadar. Benzil metil keton metamfetamin için daha uygun.

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
20
merhaba arkadaşım, p2p to amfetamin konusunda endişeli olduğunu söylemenin nedeni nedir, literatürde erowid'in p2p to amfetaminin hala rasemat olmasına rağmen% 99 saflık üretebileceğini söylemiyor mu, açıklayabilir misin?

jokerr

Don't buy from me
New Member
Reaction score
15
Dietil etere (Et2O) bir alternatif var mı?
DCM kullanılabilir mi?

Saul

Don't buy from me
Resident
Reaction score
134

toluen kullanmayın, hiç işe yaramıyor.
Bence buhar hedefi en iyisi.
siyah sıvım açık sarı bir sıvıya dönüşüyor.
ama uzun zaman alıyor ve ilk denemem o kadar iyi değildi.
100ml siyah sıvıdan sadece biraz alabildim.

Bir sonraki denememde 3 boyunlu bir şişe kullandım, armut şeklindeki ayırıcı hunimi ona bağladım ve suyla doldurdum.
yavaşça, damla damla, suyu siyah sıvımın bulunduğu şişeye ekledim.
Su siyah sıvı ile her birleştiğinde buhar elde edersiniz.
bu buhar geri akar ve bir silindirde toplanır