5fadb mi 5cl mi?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Tamam, daha güçlü ama daha güçlü olması daha iyi olduğu anlamına gelmiyor. 5f ile karşılaştırıldığında etkileri hakkında bir fikriniz var mı?

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Daha iyi performans gösterdiğini söyleyen müşterilerden bazı geri bildirimler aldım

View previous replies…

talibanetis

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
bence en azından bir sıvı yapmak 6cl için en iyisi, MDMB - CHMINACA'yı beğenmedim

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Ürünleri kullanmıyoruz ve çeşitli ürünlerin nasıl hissettirdiğini tam olarak bilmiyoruz, tıpkı bir tür patates cipsinin farklı tatlara sahip olması gibi, bazı insanlar barbekü aromasını, bazıları ise domates aromasını sever. Her zaman bireysel farklılıklar vardır,İnsanların bana en güçlü ürünün ne olduğunu sormasından hoşlanmıyorum, aslında domates aromalı cipsleri seviyorsanız, diğer özel cipslerin beğeninize göre olmadığını hissedeceksiniz, şu anda sadece bunu seviyorsunuz, güçlü ve zayıf yönleri yalnızca nesnel veriler açısından analiz edebiliriz, öznel duyguları temsil etmez. Müşterilerin hangi ürüne ihtiyaç duyduğu, hangi hissi sevdiği ise onların özgürlüğüdür!

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Çok seyreltilmiş bir sıvı yapmak, en güçlü noidlerin normal baharat yapması için en iyisidir. Sarhoşluk dışındaki deneyimin nasıl olduğunu bilmiyorum, bu yüzden o zamana kadar diğer faktörler önemsizdir. C1 değerine göre (wikipedia'da bulunursa) en çok geri dönüş sağlayan noidler (yedek dünya kaynakları) MDMB-CHMINACA & HU-210'dır. Aynı zamanda saf olarak yutmak için bir Korku Evi Eğlencesidir (sadece mikro bir miktar; kolayca olduğum gibi aşağı inmediğimden emin olmak için). Noids en bol Çin üretimidir, öncülleri ithal etmek ve şişirilmiş ince bir baharat yapmak oldukça kolaydır ve hazır toz narkları büyük kar marjı ile toplu olarak satın almak en kolay olanıdır. Güçlü ama tehlikesiz bir baharat için sprey yaparsanız (yavaş duman pufları ile), birkaç aşırı doz ile en iyi baharat gibi satmak için toz miktarının ~ 50 katına sahip olursunuz.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Bu, yanıt alamadığım benzer bir başlıktaki yanıtımın çoğunun bir kopyasıdır ve burada ilgi çekicidir:
En güçlü, en küçük doz, OD:ic noid için gidin. Eğer ilacı seyreltmek istiyorsanız, o zaman sadece taşlamanın gücü önemlidir ve zarardan kurtulursunuz (aşırı dozda almak zor).
Sahalarda çok yaygın bir noid olan JWH-210 ve 5CL kullandım. İlki, JWH-018'in hızlı azalan etkiye sahip eski zayıf sıkıcı bir değişimidir.
5CL yağını burada örnekledim. Tüm saygımla güçlü olduğunu söyleyebilirim. 5CL, modern indazol öldürücü noidlerin en bilineni. Yalnızca aşırı doz alırsanız size zarar verir ki mikro dozda çok güçlü olduğu için bunu yapmak aptallıktır, bu nedenle herkes her zaman hafifçe dozlamalıdır. JWH-210 aşırı dozda alınması zor bir ilaçtır.
Daha azın daha çok olduğu en güçlü (nihai?) MDMB-CHMINACA'yı alın. MDMB'nin, kenevirden elde edilen doğal THC-9'dan 100-800 kat daha güçlü olan ve daha uzun süre dayanan eski kral HU-210 ile çatışmasını gerçekten istiyorum. o_O :eek:

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
12
5fmdmb2201 adb-butinaca MDMB-4en-PINACA 4fadb vb. denerdim

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
acımasız indazoller için mükemmel seçim o_O

WillD

Expert
Reaction score
1,047
5f genellikle daha kısa süreli ancak daha yüksek etkiye sahiptir.

noidsking

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
4
evet arkadaşım haklısın, müşterim 5F ve 5cl'yi karıştırdıklarını söyledi, çünkü 5f daha güçlü ama kısa ömürlü, bu yüzden ürünü daha güçlü ve daha uzun ömürlü hale getirmek için karıştırıyorlar

ragnaria

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Deals
3
MDMB-INACA, kullanımı en kolay olanıdır. Ve en iyiler arasında çalışır. MDMB-INACA sipariş ederseniz pişman olmayacaksınız

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
5c'ye kıyasla mdmb-inaca'nın nesi bu kadar iyi? mdmb-inaca'nın sadece bir öncü olduğunu sanıyordum.

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
5f az miktarda sürer, ancak delicesine güçlüdür, mdmb-4en-pinaca'dan çok daha güçlüdür, 500ug dozlarda aşırı dozda insanlar vardı, çok dikkatli olun, yan etkileri olmayan dozlar gibi iyi ot 100ug