5fadb mi 5cl mi?

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
5fadb veya 5cl siparişi arasında tartışıyorum, bu kannabinoidlerin her ikisi veya herhangi biri ile deneyimi olan ve bana onlar hakkında fikirlerini verebilecek biri olup olmadığını merak ediyordum.
Teşekkürler

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
20
Deals
57
Mühendisimiz 5f'nin 5cl'den biraz daha güçlü olacağını söyledi. Ancak yemek pişirirken 5cl'yi pişirmek çok kolay. 5f pişirme için sıcaklığı kontrol etmek zordur.
Bu yüzden çoğu müşterimiz yemek pişirmek için 5cl prekürsör almayı tercih edecektir.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Kardeşim, insanların yanlış bir şekilde 5F sentezinin daha zor olacağı mesajını ilettiğini gördüm, bu yüzden burada sentez sürecinin aynı olduğunu ve 5F'nin daha güçlü olduğunu söylemek zorundayım!

• Like
Reactions: pvp

Eve5586

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Solutions
1
Reaction score
20
Deals
57
Ciddi misiniz? Ana toz hem 5f hem de 5cl için aynı olsa da yardımcı malzemeler aynı değil. PIŞIRME SÜRECININ AYNI OLDUĞUNDAN EMIN MISINIZ? Bize kanıtınızı gösterin lütfen.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Dostum, sana söyleyebileceğim tek şey, ürün sentez sürecinin ayrıntılarını bilmiyorsan, lütfen yanıltıcı ifadeler yayınlama, hem 5F hem de 5C müşterilerim tarafından neredeyse her gün sentezleniyor ve 5F sentezlemenin daha zor olduğu ve 5F sıcaklıklarının kontrol edilmesinin zor olduğu hakkındaki yorumunuza gelince, bunun kesinlikle profesyonelce olmadığını düşünüyorum!

• Like
Reactions: vis

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
5C ve 5F arasındaki fark, kullanılan bromun farklı olması, sentez ve reaksiyon sürecinin aynı olması ve sıcaklığın kontrol edilmesinin daha zor olduğu gibi profesyonel olmayan bir iddia olmamasıdır, Küçük bir bilgi noktası, bir ürünün gücünü bilmek istiyorsanız, ürünün EC50 değerini ve CB1 / 2'nin afinite verilerini kontrol edebilirsiniz.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Bu sentez sürecini kısaca anlatmama izin verin, forumdaki birçok müşterimin de kanıtlayabileceği gibi, bizim öncüllerimizi ve yöntemlerimizi kullanmaları halinde kimsenin 5F'yi daha zor bulacağını sanmıyorum.
5C'nin sentezinde kullanılan brom 5-bromo-1-pentendir ve 5F'de sentezde zorluklara neden olmayan 1-bromo-5-floropentan kullanılır!
Bir tedarikçi size belirli bir NOIDS sentezinin zor olduğunu söylerse, o zaman bize gelebilirsiniz, bu alanda sizin için herhangi bir NOIDS öncüsü ve sentez çözümünün üretimini özelleştirebiliriz! Başarı kesinlikle garantilidir ve başarısızlık tamamen iade edilebilir!

Last edited:

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
İlginç, normal esrara benzer bir yüksekliğe ulaşmak ve zombi moduna girmemek için önerilen 5f dozu ne olurdu?

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Kağıt? Baharat? Sıvı mı?
Müşteri grubuna bağlı, dediğim gibi bir ürüne dayanarak diğer ürünlerin dozajını değerlendirmek için EC50 değerlerini ve reseptör afinite verilerini karşılaştırabilirsiniz, ancak bireysel farklılıklar ve bazı yasal nedenlerden dolayı son ürünler hakkında çok fazla konuşamam.

• Like
Reactions: vis

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Baharat için.
Örneğin delta9'dan ne kadar daha güçlü olduğunu biliyor musunuz? Bu doğru bir dozaj tahminine yardımcı olur.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Sağladığım veriler, ulaşabildiğim bazı raporlara dayanmaktadır ve deneysel veriler tahlil metodolojisine bağlı olarak bir miktar değişiklik göstereceğinden yalnızca referans amaçlıdır

5F, indazol bazlı bir NIODS'dir. CB 1 reseptöründe güçlü bir agonisttir (EC50 = 0.52- 1.24nM) ve sıçan ayrımcılık çalışmalarında Δ 9'un yerini tamamen alırken, yaklaşık 15-30 kat daha güçlüdür.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Wikipedia nM:lerin çoğunu listelemektedir. Yakında CB1:s nM sayısına göre en güçlü kannabinoidler hakkında basitliğime göre bir başlık açacağım: Daha Az Zor Daha Çok Bilgilendiricidir; yeni başlayanlar için. MDMB-CHMINACA baharatın godzillasıdır o_O 🤪😵

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Gerçek MDMB-CHMINACA yağlı bir üründür ve insanlar tarafından kabul edilebilirse baharat üretimi için teorik olarak iyidir.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Evet, ama yağlı bir ürün. Sanırım daha çok sıvılar veya otlar için

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Tamam, daha güçlü ama daha güçlü olması daha iyi olduğu anlamına gelmiyor. 5f ile karşılaştırıldığında etkileri hakkında bir fikriniz var mı?

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Daha iyi performans gösterdiğini söyleyen müşterilerden bazı geri bildirimler aldım

View previous replies…

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
100
Deals
23
Ürünleri kullanmıyoruz ve çeşitli ürünlerin nasıl hissettirdiğini tam olarak bilmiyoruz, tıpkı bir tür patates cipsinin farklı tatlara sahip olması gibi, bazı insanlar barbekü aromasını, bazıları ise domates aromasını sever. Her zaman bireysel farklılıklar vardır,İnsanların bana en güçlü ürünün ne olduğunu sormasından hoşlanmıyorum, aslında domates aromalı cipsleri seviyorsanız, diğer özel cipslerin beğeninize göre olmadığını hissedeceksiniz, şu anda sadece bunu seviyorsunuz, güçlü ve zayıf yönleri yalnızca nesnel veriler açısından analiz edebiliriz, öznel duyguları temsil etmez. Müşterilerin hangi ürüne ihtiyaç duyduğu, hangi hissi sevdiği ise onların özgürlüğüdür!

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Çok seyreltilmiş bir sıvı yapmak, en güçlü noidlerin normal baharat yapması için en iyisidir. Sarhoşluk dışındaki deneyimin nasıl olduğunu bilmiyorum, bu yüzden o zamana kadar diğer faktörler önemsizdir. C1 değerine göre (wikipedia'da bulunursa) en çok geri dönüş sağlayan noidler (yedek dünya kaynakları) MDMB-CHMINACA & HU-210'dır. Aynı zamanda saf olarak yutmak için bir Korku Evi Eğlencesidir (sadece mikro bir miktar; kolayca olduğum gibi aşağı inmediğimden emin olmak için). Noids en bol Çin üretimidir, öncülleri ithal etmek ve şişirilmiş ince bir baharat yapmak oldukça kolaydır ve hazır toz narkları büyük kar marjı ile toplu olarak satın almak en kolay olanıdır. Güçlü ama tehlikesiz bir baharat için sprey yaparsanız (yavaş duman pufları ile), birkaç aşırı doz ile en iyi baharat gibi satmak için toz miktarının ~ 50 katına sahip olursunuz.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Bu indazole ccoma katil Noid'ler sadece reseptörleri tamamen zorlar, spektrumları biraz test etmekten daha fazlası değildir, Esrar gibi değil. Bazıları godzilla Carfentanil'in de güçlü bir öfori verdiğini iddia etse de, bu ağır Noidler eroin acelesi değil, Fentanyl uyuşukluğu gibidir. Kannabinoidler, çok fazla çeşidi olsa bile kimyasal olarak daha kaba bir düşüştür. Bu yüzden basitleştiriyorum ve kullanıcıların çoğunlukla önemsediği şey bu olduğu için Daha Güçlü Daha İyidir diyorum. İndazoller Vikipedi'den Bahsedilen Streght (İlaç sınıfı tozlarda da mevcuttur):
5-CL-ADB-A yanlış isimdir (5CL diye bir şey yoktur, doğrusu MDMB-4en-PINACA'dır: CB1 [Ki] 0.28nM, 1.88-2.47nM EC50, CB1 9.00nM olan kötü şöhretli JWH-018'den 3 kat daha güçlüdür. Burada BB'de satılan öldürücü 5CL, mikro dozda (iyi yapılmış yağ) saf ve çok güçlüdür.
5F-ADB (5F-MDMB-PINACA) Viki değeri yok. 5CL'den daha fazla ölüm. 5CL'den daha güçlü molekül. Aynı taşlama için daha az kullanıldığı anlamına gelir! Spice yapmak için 30 kez seyreltildiğinde çok şey ifade eder.
MDMB-CHMINACA (MDMB(N)-CHM) CB1 0.0944nM . MDMB-CHMICA: EC50 değeri 0,14 nM. CB1'de değişiklik yok. Daha zayıf MDMB-FUBINACA CB1 1.14nM ama yine de çok sayıda ölüm ve hastaneye yatış.
En zararlı ve ölümcül OD Noidler. DİKKAT! 25I NBOMBS ve 5meoDMT gibi DİKKAT.

vis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
102
Nadir kral mı? HU-210, kenevirden elde edilen doğal THC'den 100 ila 800 kat daha güçlüdür ve daha uzun bir etki süresine sahiptir. HU-210, CB1'de 0,061nM // CB2'de 0,52nM bağlanma afinitesine sahiptir. Gerçek THC, CB1 40.7nM ile Delta-9-THC'dir. (wikipedia)