Question Kaj je kristal bu ku

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
YUK!! Videti je, kot da ga je Alexander Shulgun oblikoval sam. Psihedelična hitrost je.....malo vključena za moje vsakodnevne dejavnosti 😅
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Ste poskusili?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2023
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Yeah just recieved some.is therew anyw to use it to turn it into something better.everything Ive read about it says its killing people, mostly people with meth and fent in thier system.thats a lil too close to home for me but hate to throws it.like to synth into something else but only have destillation setup with reflux and extra condensers.dont have 5 or 3 neck.any ideas?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Še nikoli nisem videl česa podobnega, kot je bil val prodajalcev BU/KU v lanskem letu (in se očitno še vedno nadaljuje). Pojavljali so se ne glede na preglede in niso želeli predložiti dejanskega kemijskega imena, ne glede na to, kako močno si jih preganjal. Sčasoma sem postal radoveden in resničen vzorec in preprosto ni bilo veliko za to.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Eutylone

Sintetični katinon

CAS: 802855-66-9
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
678
Points
93
Ali je to trenutno zakonito na Kitajskem?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Trenutno proizvodnja na Kitajskem ni nezakonita
Naša tovarna proizvaja tudi
Cena je zelo nizka, kakovost pa je zagotovljena
Če želite, vam ga lahko zagotovim
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
If u smoke it in a blunt n make.it dirty its actually quite euphoric but has to be smoked in this manner I actually quite Crack n switched to this
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Eden od naših ameriških prodajalcev mi je kot brezplačen vzorec poslal 3,5 g evtilona. Gram sem dal prijatelju in pokadil približno gram. Po okusu spominja na črni sladki koren in ima stimulativne lastnosti, vendar ne veliko na področju evforije. Ostal mi je gram ali malo več in v primerjavi z večino tega, kar vidim, je precej rjav in mehak. Rad bi ga rekristaliziral, vendar ne vem, kaj bi bilo dobro topilo. Ima kdo kakšen vpogled? Pri roki nimam veliko izbire. Imam; anhy. Iso anhy aceton kloroform naptha etil acetat in vodo. Če bi pomagalo polarno nepolarno čiščenje, katera bi morala biti ta 2 topila? Iskal sem približno pol ure, vendar nisem izvedel veliko o topnosti.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
146
Points
43
Voda + aceton (1 prašek /1,5/1).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Njegova topnost v vodi je v bistvu 0. Končal sem z etil acetatom in vodo, kar je iz njega naredilo nekaj smeti ( dvakrat sem ga približno 5 minut mešal z vročino in ločil vodo), nato sem rekristaliziral tako, da sem etil acetatu dodal ISO in ga segrel, nato pa ga dal v zamrzovalnik, kar je vrnilo strogo bele koščke, ki so bili veliko izboljšanje
 
Top