Question Shake and bake help me (metamfetamin)

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Poskusili smo stresati in kuhati, reakcije ni bilo, nastajanje plina je bilo pozitivno. Ali obstaja možnost, da ni reakcije zaradi litija? telefonska baterija ima amonijev sulfat + natrijev hidroksid + eter + litij = veliko plina in več nabrekanja ni razbarvanja ni razpadanja zlatega brona
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
reakcija je bila uspešna, po bronastih in zlatih koščkih smo dodali efedrin, postala je mlečne konsistence, filtrirali ločene plasti, jo vlili v 100 ml etra, zaprli usta, počivali, nato jo uplinili s plinom hcl, ni snežila.
 

Attachments

  • NqP6j29i0X.MOV
    4.4 MB · Views: 0
  • NEXpP5eVGW.jpeg
    NEXpP5eVGW.jpeg
    254.5 KB · Views: 347

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Kje je ves vaš bron? Ta je bil soljen s 36-odstotnim HCL, nato pa posušen
 

Attachments

  • rGXTduhSMs.jpg
    rGXTduhSMs.jpg
    3.7 MB · Views: 340
  • kEqClz0FSY.jpg
    kEqClz0FSY.jpg
    5.1 MB · Views: 635
  • 7D8Nyj9qXf.jpg
    7D8Nyj9qXf.jpg
    5.7 MB · Views: 661
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
45 gramov amonijevega sulfata 30 gramov natrijevega hidroksida 150 ml etra četrt traku litijevega brona oblikovani koščki dodanega efedrina spremenjeni v mleko efedrin filtriran s 100 ml svežega topila, puščen pri miru, zaplinjen s plinom hcl ni sneženja kje je težava?
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni
Kako lahko naredim hcl plin? Prosim za pomoč
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
koliko gramov efedrina je potrebnih za pripravo metamfetamina shake and bake
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Efedrina niste pustili v raztopini dovolj dolgo. Da bi bila ta reakcija uspešna, se mora zgoditi nekaj stvari. #1 is free'd elektroni iz raztopljenega litija morajo nastati za redukcijo efedrina, efedrin mora temeljiti, preden je topen v nepolarnem topilu, da ga lahko elektroni reducirajo.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Uporabljajte amonijev nitrat 98 % čistosti ali več, NE ODPADKE IZ FERTILIZATORJA. Stisnite živega duha, da se plinasti amonijak spremeni v tekočino Pokrovček tesno zapnite, dokler steklenica dobesedno ne eksplodira, nato pokrovček rahlo odvijte, da ne eksplodira . Bolje očistite pfed tablete z nekaj porcijami acetona, nato jih dodajte v steklenico. Tukaj je videoposnetek dejanskega postopka:
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Če se bojite eksplozije steklenice, kupite debelostensko 2l cev ali 2l gasilni aparat iz nerjaveče jekla z neprepustnim pokrovčkom, ki ga občasno pretresite in pustite stati, dokler se reakcija ne konča. Nato filtrirajte plin in zabavo.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8

Kje so tisti strokovnjaki, ki so tako imenovani pod*****i upravni organi? Vidim, da se ljudje trudijo tukaj razpravljati, vendar se zdi, da se nihče iz uprave (tako imenovani za) ne pridruži temu pogovoru.

Vse je bilo samo o denarju, ki so ga rekli.


 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Pozdravljeni, ppls. kje je dober kraj za začetek učenja osnov tega postopka ali sinteze na splošno. terminologija kot redukcije, destilacija, prečiščevanje, ekstrakcija.
In običajne prakse v laboratoriju. Željan sem učenja in rad bi dobil kakšen nasvet o tem, kje naj začnem in kakšno opremo naj kupim.
Imam seznam tega, vendar bi raje dejansko vedel, kaj se dogaja, namesto da izpolnjujem navodila.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Kakšne tablete si uporabil, sem nameraval poskusiti, vendar sem slišal, da nekatere tablete zamašijo reakcijo
 
Top