Question Vprašanje o nakupu 20-litrskega šaržnega reaktorja.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
Kmalu bom kupil to 20-litrsko šaržno reaktorsko posodo in imel sem nekaj vprašanj.

Z naslednjimi kratkimi glavnimi specifikacijami
1) Zgornji mešalni motor z reduktorjem
2) Ločen stekleni pokrov s 7 grli
3) Opremljen komplet lijaka za dovajanje in kondenzatorja
4) Enoslojna steklena posoda z okroglim dnom in izpustnim ventilom
5) grelna kopel iz nerjavečega jekla z izpustnim ventilom

Zdaj bom to naročil pri podjetju DDP. Torej je vse že urejeno ob nakupu. Zdaj me je zanimalo le, ali je dejansko prepovedano kupovati takšne izdelke zasebno? Ne najdem veliko informacij o tem. Seveda sam poskrbim za svoje ukrepe pri nakupu takih kot na povsem drugem mestu in poleg tega bom napravo testiral za oddajnike. Mogoče sem malo paranoičen, vendar je bolje biti varen, kot da bi obžaloval.

Predstavljam pa si tudi, da bodo seveda na carini ali kakor koli drugače zvonili alarmni zvonci, ko se bo blago slučajno preverjalo. ni prepovedano kupiti te opreme zasebno? In ali imajo pravico ustaviti vaše blago in na primer predložiti izjavo o nakupu tega izdelka, če je tako. Kakšen je najboljši odgovor?

Hvala za branje te teme in vsi si izmenjajmo znanje, da bomo lahko dobro odigrali svoje karte.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

Kemijski reaktorji so zelo draga oprema.

Ali lahko vprašam, za kaj ga boste uporabili, za katero sintezo?

20-litrski reaktor ni veliko, stal vas bo x5 zneska, kolikor vas bo stala običajna steklovina, po mojem mnenju se vse pod 50-litrskim reaktorjem ne splača, lahko kupite samo steklovino in uporabite magnetno mešalo.

To je najtežji del, zakon. Rekel bi, da 99 % ljudi dejansko ne ve, kako deluje zakonodaja v njihovih državah, še manj v drugih državah, zakonodaja je redko napisana črno na belem, kar pomeni, da ne navaja, ali so določene stvari zakonite ali ne, treba jo je razlagati.

Na primer, ne bom imenoval države, vendar obstaja država v zahodni Evropi, v kateri ne morete kupiti kemičnih reaktorjev ali rotovapov, preprodajalci jih prodajajo samo podjetjem, šolam, vladi itd.

Vendar tudi nakup in uvoz kot zasebnik nista nezakonita.

ALE! Tu nastopi sivo območje: če ga kupite in ga prestreže carina, ga ne sme zaseči, vendar jim zakon daje pravico, da vas uvrstijo na seznam opazovanih oseb in pridobijo nalog za preiskavo vašega doma zaradi nezakonite dejavnosti zaradi sumljivega nakupa opreme.

Zato vam priporočam, da če živite v Evropi, obiščite prodajalca, plačajte z gotovino in ga kot običajen paket prepeljite z avtomobilom čez državne meje, saj bo to za vas popolnoma najvarnejši način.

Lep pozdrav

PS: Še en odličen primer je predhodnik "P2nP" Prebral sem že toliko zavajajočih "izjav/predpostavk" o zakonitosti tega predhodnika v Evropi. In tudi ta predhodnik se je znašel v sivem območju razlage zakonodaje v nekaj državah v Evropi.

Vsaka država v Evropi ima nadzorni seznam/seznam predhodnikov za nezakonite predhodnike, kot sta P2P ali APAAN, vendar za zdaj še nobena nima predhodnika P2nP na seznamu kot prepovedano snov.

ZAKON tudi določa, da če se kupi predhodna sestavina, ki ni na nadzornem seznamu, vendar jo je mogoče zlahka sintetizirati za mejno pridobitev prepovedane snovi in dobiček, bo prav tako razvrščena kot končni izdelek, v tem primeru amfetamin.

Če vas torej ujamejo s snovjo P2nP, vas lahko dejansko obtožijo kaznivega dejanja uvoza amfetamina. Tako deluje zakon.

Veliko ljudi tega ne razume, saj samo pogledajo seznam predhodnih sestavin, ne vidijo predhodnih sestavin na seznamu in samo izjavijo: "Oh, to je zakonito." NE!...
 
Last edited:
View previous replies…

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
za 4MMC začenjam z majhnimi sintezami, da bi dobro razumel celoten potek 4MMC. Od tam bom prešel na 100/200L reaktor iz dvojnega stekla.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
To dejstvo sem vedno znova utemeljeval " povečevanje obsega ni intuitivno. Prav tako, kot je dejal gospod, so lahko velike izgube finančne vse do evakuacije ali česa hujšega. Ne bom lagal, čeprav je ta reaktor seksi kot jebena hitrost bogov.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
To ni res, sem naredil izračune. ogrevani mešalni plašč z 20L 3 necker je približno 1000E flat, če greš čez glavo enako ceno ish, odšteješ od plašča, ker potrebuješ samo toploto in dodaš za samo mešalo. dodate vse druge stvari, kot so kondenzatorji, past, stojalo, objemke, ogrevanje "polje" + sonda , priključki, ki jih dosežete 2000E EASY.
20L stane 2,2 tisoč EUR po DDP in to je popoln paket.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pozdravljeni,

ne vem, s kakšno opremo ste naredili svoje izračune, vendar je tukaj popolna postavitev, ki sem jo naredil, manjka le adapter z dvema vratoma, ki gre na vrh florentinove bučke, kar pomeni dodatnih 62zl.

Vse skupaj je popoln sistem za 530eur + 30eur poštnina v borosilikatnem steklu 3,3.

Zdaj ste prihranili 1500eur, ki jih lahko porabite za prezračevanje, varnost ali drugo namestitev.

Sistem je sestavljen iz naslednjega:

Magnetno mešalo z ogrevanjem (340c)
Magnetna palica
Florentinska bučka
Adapter
Adapter z dvema vratoma
Dimrothov kondenzator z žarnico
Kropilni lijak

Enaki sestavni deli, kot jih najdemo v 20-litrskem stekleničnem reaktorju.

C4QLoDRszw
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
17
Points
8
No, prodajalec je iz Kitajske, sicer bi obeviously šel sam z avtomobilom. Ampak ta A++ kakovost in dobra cena za majhno sintezo za razumevanje. Zato sem rekel, da sem sprejel lastne ukrepe, da bi bil varen.

Kot, Ni moje ime na naročilu, kraj za dostavo ni moj in bom tudi skeniranje reaktorja za napake..
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Seveda lahko naročite z lažnim imenom in lažnim naslovom, vendar je tu spet primer previdnostnih ukrepov, ki jim ne morete ubežati.

Če se vaš reaktor ujame med prevozom, lahko carina in policija na reaktor namestita sled, tako da vas bodo, ko ga boste končno prevzeli, vseeno ujeli. Edina realna možnost, da se temu izognete, je, da imate tako imenovanega "čuvaja ciljev", nekoga, ki prevzame naročilo za vas, in če ga ujamejo, da vas ne bo izdal.

Edino upanje, da bo to izvedljivo, je, da ga carina ne bo opazila, sicer vas bodo ujeli brez dvoma, ne bodite malomarni glede tega, kako delujejo organi pregona.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Prepričajte se, da skeniranja ni mogoče videti. Če zunaj opazuje policija, ne skenirajte na mestu, kjer ga lahko vidijo.

Če bo zabeleženo, da ste ga skenirali, bo policija to uporabila kot dokaz, da ste vedeli, da je to, kar počnete, narobe, in da ste se trudili, da vas ne bi ujeli. V nasprotju z dokazovanjem, da ste vedeli, kaj je to, če je to smiselno.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Bro ti se zdi, kot da ne veš, kaj se dogaja s Kitajsko, vedno ti tihotapijo stvari kot druge stvari, kot so prijavljene. s svojimi tranzitnimi sistemi v zabojnikih, polnih zakonitih stvari. v tvoj paket ne bodo dali jebene sledilne naprave xd. nehaj širiti fud.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
3V6*****lPMQB
 
View previous replies…

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
prav tako, kdo za vraga postavi sledilno napravo v škatlo, ki je odpadek idk, kaj hočejo slediti? smetarski tovornjak?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@tajira,

Vi a napačno razlagate, kar sem napisal, dajanje "track" na paket ne pomeni, da so dali "Tracker", dajanje track na paket ali predmet je sinonim za različne poti dejanskega sledenja paketov, ne samo z uporabo sledilnikov, ampak mislim, da to že veste?

In dejansko vem, kako deluje resnični svet, saj imam neposredne izkušnje z organi pregona in carino.

Ampak mislim, da ste se naučili, kako se usmeriti z gledanjem BreakingBad och Narcos?

Namesto da bi samo bruhali neumnosti, bi nam lahko privoščili svoje izkušnje iz prve roke v kontekstu?

PS: Nizozemska je regija in ne država, ima sedež v državi Nizozemski, na katero ste se verjetno sklicevali.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
26
Points
8
@ImOutAlso

V vsem, kar ste rekli, ste imeli 100 % prav; ti otroci se še ne zavedajo, kako deluje resnični svet, vendar se bodo sčasoma naučili. "nizko viseče sadje", ta izraz se ni pojavil iz zraka... naj se učijo...

sledilniki so bili pred nekaj leti zajebani standardni postopek pri poskusu uvoza stiskalnic za tablete iz Kitajske, kako boste domnevali, da stekleni reaktor ne bi zahteval enakega ravnanja....
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Recimo, da ste veliki prikriti 007 nikjer vse stvari izredni pošiljatelji, ko pridejo na cilj, sem prepričan, da bi bili podjetniki zunaj knjig na vašem območju navdušeni nad obsežnim delovanjem, ki ga vodita samo čuvaj in njegovi prijatelji, prepričan sem, da s tem sploh ne bi imeli nobenih težav 😕
 
Top