Nove omejitve za kitajščino

rasamyr

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hvala za posodobitev. Ali kdo ve, kaj bi bilo nadomestilo za pmk ? Ne da bi šli skozi Sassafrasovo olje?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Katehol ali piperonal
 
View previous replies…

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton

MDMAPA

3-okso-2-(3,4-metilendioksifenil) butanoat

Obstaja že MGPA, ki je 4-fenilbutirat namesto 2-fenilbutriata, zato predvidevam, da bo kmalu obstajala različica MD, pa tudi etilna različica MDMAPA


https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/eBXItERNcT


Za bolj napredne

Sinteza R- in S-MDMA z nukleofilnim obročnim odpiranjem homohiralnih N-tosilaziridinov

Homohiralni (R)- in (S)-3,4-metilendioksimetamfetamin (MDMA) sta bila pripravljena v šestih korakih (vsak) iz kiralnih bazenskih predhodnikov D- oziroma L-alanina. Ključni korak, z bakrom katalizirano regioselektivno obročno odpiranje N-tosilaziridina z arilnim Grignardovim reagentom, je potekal z visokim izkoristkom in popolno regioselektivnostjo. Elaboracija je bila dosežena z ohranitvijo konfiguracijske celovitosti, pri čemer so bili pridobljeni R- in S-MDMA hidrokloridi z enantiopreskrbo >99,5 %, kot je bilo določeno z enantioselektivno HPLC s fluorescenčno detekcijo. Poskusi uporabe sintezne metodologije za sintezo homohiralnih enantiomerov α-fenil analoga MDMA (UWA-001) so bili onemogočeni zaradi preklopa regioselektivnosti v ključnem koraku.


Australian Journal of Chemistry 76(5) 299-310 https://doi.org/10.1071/CH23064
Oddano: 20. april 2023 Sprejeto: 20. junij 2023 Objavljeno: 12. julij 2023


Postopek za izdelavo 1-(aciloksi)-alkil karbamatnih spojin

Celotna ideja

Metilendioksifenilpropan reagira z dimetilkarbonatom, nato produkt reagira s hidrokloridnim metilaminom in alkalnim katalizatorjem (kot je litijev diizopropilamid). Produkt te reakcije nato reagira z natrijevim hipokloritom. Izplen - MDMA hidroklorid ~ 78 %
Kredit: https: //www.reddit.com/user/RussianIntellig/


Reakcija alkana z Me2CO3

produkt te reakcije

Metilendioksifenilizomaslena kislina





[0244]
1-kloroetil 2-metoksikarbonilfenil karbonat (D1-11) in 1-kloroetil 3-metoksikarbonilfenil karbonat (D1-12) lahko pripravimo z uporabo ustreznih reagentov in po postopku, opisanem za D1-10.
Opis 1-13
1-kloroetil 3,4-metilenediksifenil karbonat (D1-13)

0275]
1-({[(2-metoksikarbonilfenil)oksi]karbonil}oksi)etil-2-metilpropanoat (D2-11) in 1-({[(3-metoksikarbonilfenil)oksi]karbonil}oksi)etil-2-metilpropanoat (D2-10) (D2-12) lahko pripravimo z uporabo ustreznih reagentov in po metodi, opisani za D2-10.
Opis 2-13
1-({[[(3,4-metilendioksifenil)oksi]karbonil}oksi)etil 2-metilpropanoat (D2-13)




Smešno je, da se je o tem govorilo že pred 5 leti.
Združeni narodi so pravkar prepovedali PMK-glikidat - kaj bo naslednje?

Ta teden sem bil na sestanku Komisije za droge in tam so prepovedali PMK-glikidat. Samo vprašanje časa bo, kdaj ga bodo države začele preverjati.

Zadnjič, ko so prepovedali PMK, se je trg vrnil k safrolovemu olju - in ko se je to izčrpalo, se je trg precej sesul, dokler ni glicidat PMK ponovno poskrbel za močnejši skok kot kdaj koli prej.

Kaj se bo zgodilo naslednjič?

Glikidat PMK je poceni in enostaven način, da neizkušeni bastardi pridejo do MDP2P in sintetizirajo neustrezne stvari, večinoma nečiste, cena je relativno nizka, vendar če ste dovolj spretni, cena ni vredna tveganja. ;)

Nekaj idej

3,4-metilendioksifenilocetna kislina. 3,4-metilendioksiocinaminska kislina. Skoraj vsaka 3,4-dihidroksi spojina in ustrezno metilirno sredstvo. Grignardova reakcija 5-bromo-1,3-benzodioksola z alil halogenidom. Friedel-Crafts z alilkloridom na 1,3-benzodioksolu. Neposredno na amin z N-trifluoroacetamidom (alanin --> N-trifluoroacetilalaninol --> N-trifluoroacetilalanolilklorid --> Friedel-Crafts na 1,3-BDO in hidroliza) ali Friedel-Crafts z 2-kloro-3-metil-1R-aziridinom (ki povzroči spontano odprtje obroča v izopropilamin). Prehod z MDRA na 5-aminopropilbenzofuran ali 5-aminopropilindan/indol. Podzemni kemiki so se vedno prilagajali in se vedno bodo, vedno pa se najdejo pohlepneži, ki so pripravljeni *naključno* brezsramno kršiti zakon, če je v tem dobiček.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tudi 3,4-(metilendioksi)fenilacetonitril se sliši zabavno. Nekdo je spraševal o tem, vendar ne vem, zakaj je potreboval informacije

Nitril spremenite v amid ali karboksilno kislino in nadaljujte.

Ko sem začel, me je pritegnil piperonil alkohol ali akatat.

Imam še druge, ki nadomestijo kot 1 za 1 do PMK v sintezi z borohidridom, vendar o tem ne želim govoriti iz očitnega razloga. Toda če se ti fantje res naučijo. Ni tako težko iti z uhojene poti, tako rekoč.

Tudi MDP2NP nitrostrien

Prav tako kakšna uredba o aduktih BISULFATE?
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Za več zabave..

Mislim, da jodovi adukti


3,4-metilendioksibenzen

1,3-benzodioksol-5-karboksimidamid

3,4-(metilendioksi)anilin lahko?


Ummm ali kaj pa

MDP2P oksim ali epoksid... Ok, za danes sem končal XD
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ali morda

2-metil-3-(3,4-metilendioksifenil)propionaldehid (2MMPP) je manjša sestavina piperonalov

ali pa PMK acetil acetal derivat PMK (PMKA) ali podobno

Mislil sem, da bi se lahko vsaka polovica spodobnih ljudi domislila česa... Brez veliko dela

Preprosto vnesite podobne spojine v molspec ali sigmo.

1,3-benzodioksol-5-karboksilna kislina, metilni ester
 
Last edited:

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tudi boc kemikalije

terc-butiloksikarbonilne predhodne sestavine in jih pozneje samo odstranite...

IDK to so samo ideje za nekoga, ki se sam uči, če se motim pri katerem koli od njih, me obvestite. Ampak to je samo pogled na kemikalijo in to je videti mogoče. Ampak včasih mi vedno kaj uide.
 
Last edited:

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
66
Reaction score
33
Points
18
S helionalom mislim na vmesni produkt enamin 😉, vendar že obstajajo novi vmesni produkti.
 

sassyqueen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Zavedal sem se prvega. Drugega pa ne...
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Rad bi vprašal, 5449-12-7 ni več na voljo za nakup. Ali obstaja kakšna alternativa, ki jo je mogoče nadomestiti? In ali ga je mogoče uspešno reducirati z NaBH4 z dobrim izkoristkom?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Prosimo, da preberete, kar je zapisano v temi in njenem razdelku s komentarji.
 
Top