Metamfetamin iz efedrina s pomočjo joda in rdečega P

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
124
Reaction score
33
Points
28
Zelo podrobna razlaga, kemik, zdaj imam 57-odstotno jodovo kislino, rdeči fosfor, jod, psevdoefedrin hidroklorid in destilirano vodo. Ali mi lahko poveste razmerje dodajanja, temperaturo in čas refluksa?
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ne razumem, zakaj tak način, sprašujem samo zato, ker bo boljši način zame vedno E+P+H3PO4 85%<+... in segrevanje na 110C in postopno spuščanje I glede na količino E v reakciji, v bistvu, ko sem reakcijo filtriral v posodo s toluenom ali ksilenom in dodal mešanico NaOh z vodo, tako da imam enako čisto prosto bazo, kar lahko filtriram iz suhega NaOh, ki popolnoma absorbira vse nečistoče po 2-3kratnem dodajanju mešanice HCl 32%<+ z vodo za vsakokratno stresanje in ločitev manjšega dela, tako da lahko naredim lepši izdelek brez ponovnega kristaliziranja, vendar ne želim, da bi bil najboljši pametni človek na svetu, samo vprašal, zakaj tako zapleteno, ker nikoli nisem poskusil druge metode, za katero vem, da jo naredim. 🙃 mir 🤘
 

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Torej sploh ne potrebujemo refluksnega kondenzatorja in ga lahko kuhamo le 1 uro in pol, ne 24 ur? zakaj je videoposnetek gor, če so časi kuhanja napačni in če ne refluksira? ali bo to sploh delovalo? zakaj objaviti napačne informacije, ali lahko dobimo boljšo metodo, ki jo uporablja ta fant v videu , kako lahko naredimo reakcijo z refluksom za majhne serije z uporabo izdelkov otp ali kot pravi ethis video, da sploh ne potrebujemo refluksa, sem zelo zmeden, zakaj bi administrator dovolil, da se na tej strani uporablja tako slab videoposnetek
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
116
Reaction score
71
Points
28
Imate veliko kritik z veliko vprašanji ! Če lahko naredite bolje?. Oglejmo si vaš videoposnetek!
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
hej dude žal samo ne razmišljate o meni ni slabo iam res prijazna oseba in radoveden, ampak želim vedeti, zakaj tako, da zapleteno in daljše in zakaj uporablja toliko joda in dela s hipofosforno kislino, želim biti nekaj moj video samo za mnenja drugih ljudi s tem hobi, ampak sem paranoid objavljanje v eter 😶‍🌫️ mir 🤘
 

bigclit

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ali me lahko kdo poveže z metodo enega lonca, kjer lahko vse materiale dobim osebno. Idc, če končam samo z umazanim metom, samo iščem projekt, medtem ko je žena zunaj mesta za vikend.
 

Hypnou

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Aug 1, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Duuuude prosim, da tega ne počnete, res obstaja veliko boljših metod, ki se jih lahko naučite sami, samo zaradi spoštovanja do kuhanja 🫠
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nimam dostopa do nobene oblike efedrina, kakšna je njegova alternativa? Če poznate kakšno drugo metodo, mi prosim sporočite
 

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
lahko ga sintetizirate, pridobite iz rastlin ali kupite v obliki zdravil brez recepta/zdravil na recept, odvisno od tega, kje živite
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Preizkusil sem vse metode Ne iz zdravila, ne iz rastline Nimam dostopa do nobene vrste efedrina
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
tu piše racemični ali sintetični efedrin. Ali lahko namesto tega uporabimo psodoefedrin?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ali lahko kdo odgovori na to vprašanje?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Kolikor sem raziskal, menim, da efedrin ali psevdoefedrin v obliki hidrokloridne soli uspešno deluje za to reakcijo. Vendar mi še vedno ni uspelo najti dokončnih informacij.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, gospod.
Hvala.

Imam vprašanje.

Zakaj je v obliki prahu in ne v obliki kristalov?

Kakšna je čistost končnega izdelka?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, ker gre za racemični metamfetamin.
Njegove čistosti ni ocenil analitični laboratorij.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hvala, gospod.
Ali sta video metode in moskovske poti enaki?
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
DCM / diklorometan / metilen klorid (isto), reagira s sekundarnimi amini, pri čemer nastane enaka količina klorometilkloridov in iminijevih kloridov. Ti lahko reagirajo s preostalimi amini, bla bla bla bla. Hitrost, s katero se to zgodi, je odvisna od amina, zato se izogibam uporabi DCM kot topila pri delu s kakršnimi koli amini.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
To je prah, ker ga je treba samo rekristalizirati. Vendar je to enako: če je prašek popolnoma čist in se rekristalizacija izvaja samo zaradi estetskih namenov (kako je videti), potem ga je treba samo raztopiti in počasi izpariti. Počasno izhlapevanje pomeni večje kristale, hitro izhlapevanje pa majhne kristale, ki so lahko videti kot prah. Rekristalizacija se običajno izpusti in se samo domneva, da bo izvedena, če jo oseba želi izvesti, saj je lahko to zelo personaliziran zaključni korak.

Če se rekristalizacija izvaja zaradi čiščenja, je treba po raztapljanju vroče filtrirati, čemur sledi počasno izhlapevanje, običajno pa vse molekule raje tvorijo svojo mrežo s podobnimi molekulami. To pomeni, da bo vse, kar se poskuša odstraniti, na zunanji strani kristala namesto v njegovi notranjosti.
 

222mario

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Aug 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tukaj sem popolnoma nov , ali mi lahko kdo pomaga pri proizvodnji ?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Koliko ml naj bo steklen balonček in koliko naj bo povratni hladilnik? Ali lahko prosim odgovorite?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
O katerem balonu govorite? Standardni Allihnov povratni kondenzator srednje velikosti.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Na seznamu sta NH4Cl in H2SO4. Kje točno se uporabljata pri sintezi? Hvala za odgovor.
 
Top