Proizvodnja in pošiljanje NAJBOLJŠIH ZDRAVIL z DIREKCIJO in MAGNITUDO - Laboratoriji Vector

grauerElephant

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 21, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ali lahko dobim vzorec, prosim?
 

retailer

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali me lahko dm , sem v Bosni in Hercegovini. Iščem merchendice kakovosti kot koka za slabo , in amp samo pol ali cel kg.
To pomeni, da zapakirajte vse, kar imate Bosna in Hercegovina , Sarajevo 71000 , Fedex , od vrat do vrat . Grbavicka 126 . Prejemnik Sanela Horman.
Dextro most ussefull
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
BREZPLAČNI VZORCI - PROSIMO, PREBERITE NASLEDNJO

V laboratorijih Vector se zavedamo, da je zaupanje nekaj, kar si je treba zaslužiti tako, da nikoli ne prelomimo besede o kakovosti našega izdelka. Zato bomo svojo hvaležnost tej fantastični skupnosti izkazali tako, da bomo začetek delovanja našega podjetja začeli z razdelitvijo nekaj brezplačnih vzorcev naših izdelkov. Našim novim strankam želimo omogočiti, da okusijo našo brezhibno storitev za stranke in naše odlično zadovoljstvo strank, tako da začnemo z razdeljevanjem naslednjih izdelkov:


(10 izbranih strank bo prejelo po 5 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 izbranih strank bo prejelo 1 g vzorca)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAKO se lahko prijavim na nagradno igro?

(Za prijavo morate prebrati naslednje)


Da bi lahko uživali v brezplačnem vzorcu, morate izpolniti le dve preprosti zahtevi. Biti morate član tega foruma. Če je na pasici vašega profila napis "nov član", potem niste upravičeni do prejema vzorca, saj administrator vašega mnenja o našem izdelku ne bo sprejel kot veljavnega. Politika foruma o brezplačnih vzorcih namreč določa, da se vzorci lahko dajo le "članom" foruma.

Naslednji pogoj za darilo je zagotovilo, da boste pustili mnenje o uvrstitvi našega izdelka na seznam v razdelku tržnice in v temi, ki jo zdaj prebirate. Prav tako bi stranke prosil, da ne puščajo mnenj nikjer drugje na forumu razen na tržnici in v tej niti (izjeme so možne, če nas priporočate drugemu uporabniku foruma). Čeprav uživam v vaši hvaležnosti, si ne želim, da bi zaradi pošiljanja nezaželene pošte prišlo do nevšečnosti pri upravi tega foruma. Če po tem, ko vam damo vzorec, ne boste pustili ocene, se naša ekipa in drugi prodajalci morda ne bodo odločili, da vam dajo vzorce ali poslujejo z vami.

Če izpolnjujete ti dve zahtevi, vam čestitamo! Lahko prejmete vzorec! Preprosto komentirajte spodaj v tej temi in navedite, kateri izdelek bi radi poskusili (dovoljen je le en vzorec enega izdelka), in sami vas bomo DM. Ni vam treba, da nam po vašem komentarju pošljete sporočilo, saj vam bomo za vaš vzorec poslali sporočilo mi.
 
View previous replies…

riska2fly

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Rad bi poskusil d-metamfetamin za ZDA!!
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Vsem osebam s statusom "novega člana", ki so se pozanimale o vzorcih:

Vpisali smo vas, osebe pa bodo naključno izbrane, ko bodo izbrani uporabniki s statusom "član" in "rezident". Pravilo o vzorčenju na forumu določa, da morajo imeti ljudje, ki prejmejo vzorce, status "član" in "rezident". :)
 
Last edited:
View previous replies…

CatmandMU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Če vas še vedno zanima vzorčevalnik ZDA za pregled dmetov, se imam za poznavalca vseh stvari, ki "gredo hitro".

zanima me, kako je z dobrim starim psevdoreduktivijem.
 

jojoe21

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, rad bi dobil vzorec meth, da bi ga preizkusil
 

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Iščem zanesljivega dolgoročnega dobavitelja, prosim, pošljite mi vzorec metamfetamina
 

punxpunx

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali pošiljate na Tajvan?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Na žalost ne, saj se zaradi strogih carinskih predpisov običajno izogibamo pošiljkam v vzhodno Azijo prek poštnih storitev.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
26
Points
18
testiranje rn, pregled bom objavil do konca tedna!
 

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Z veseljem bi preizkusil vzorec. metamfetamin ali speed, ampak če bi moral izbrati, bi izbral metamfetamin :)
 

jeffersonel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, zelo kul, da to počneš. Z veseljem bi dobil vzorec tvojega dekstrometamfetamina. Hvala!! In veselim se, da bom lahko posloval tudi z vami.
 

jeffersonel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nikoli neskončno. Nisem se zavedal, da je še vedno nova članica. Tukaj sem že nekaj časa, samo nisem bil pogost obiskovalec. Moja napaka.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Videti je, da ste zdaj dejansko postali član, vendar nam je žal zmanjkalo vzorcev zdravila D-Meth.
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Lepo bi bilo, če bi od vas prejeli nekaj vzorcev ;) --->> AMFETAMINSKA SULFATNA PASTA VELIKO DOBRO
 
Top