Question Italijanski lokalni oddelek

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Zakaj ni italianskega lokalnega oddelka? Ali ga je mogoče ustvariti? Lokalne skupnosti so lahko v mrtvih krajih zelo pomembne. Seveda je vse to smiselno le, če je za to zainteresirano dostojno število uporabnikov. Prosim @heinsenberg, da mi to sporoči, in prosim italijanske uporabnike, da nam to sporočijo. Hvala vsem.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Da bi lahko ustvarili italijanski del foruma, moramo najprej opraviti raziskavo italijanskega trga zdravil. @donkaz jo je nameraval napisati, vendar je za zdaj še ni opravil.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Yes im able to understand but I said I could not merge the 2 parte cause expired the trial adobe premium. Drugi 2 poročili sta od gov, ki sem ju prevedel v angleščino, in če vas ne zanima, kako je policija organizirana, in druge podrobnosti, potem preprosto ignorirajte zadnji 2 povezavi. Potem lahko nekdo prenese prvo povezavo in združi 2 parte ter ju ponovno naloži. Ne bom plačal 75 € samo za združitev 2 pdf v 1. Hvala za razumevanje, žal mi je.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ogled priponke 41583V skladu z zahtevo sem ga že naložil v enem tednu, vendar je povezava po enem tednu v oblaku potekla. Zdaj sem ga naložil še enkrat poteče v 1mesecu prenos.
Potrebno je prilepiti brez izteka v oblaku, poleg tega je to tje angleška različica za BB, vendar je potrebno italijansko versione za italiana preveč
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Okej, zdaj lahko gospod Fox ali kdorkoli drug združi 2 pdf v 1 za mene? Hvala
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Prva povezava je raziskava v 2 delih drugi del (imenovan končni) je treba združiti s prvim (imenovanim donkaz) oba sta na voljo za prenos v prvo povezavo, ki sem jo poslal prej
 
Top