Question Italijanski lokalni oddelek

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Zakaj ni italianskega lokalnega oddelka? Ali ga je mogoče ustvariti? Lokalne skupnosti so lahko v mrtvih krajih zelo pomembne. Seveda je vse to smiselno le, če je za to zainteresirano dostojno število uporabnikov. Prosim @heinsenberg, da mi to sporoči, in prosim italijanske uporabnike, da nam to sporočijo. Hvala vsem.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
ja, pred nekaj dnevi sem razmišljal o istem
manjka italijanščina
vsak teden pošiljamo pošiljke v italijo skoraj polovica strank je italijanskih
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo zdi se, da sva edina zainteresirana ahahah, obstajajo tudi druge možnosti, piši mi v dm, če kaj potrebuješ :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Kapljice za fead so problem posebej na jugu Italije, ne moreš kapljati pod ritjo lokalnega tlakarja, samo dostava na dom je all'ospedale. Pravijo: denar je tvoj, zato lahko kupuješ kjer koli, ne moreš pa prodajati pod mojo ritjo, sicer u r mrtvi kot dead drop :)) Kako veš, ali je to mesto prosto ali v lasti? Torej potrebujete ok od lokalnega potiskača, da ne tvegate, to ima tudi stroške. Tako bi morda v drugih velikih mestih na severu Italije lahko bilo mogoče, vendar še vedno tvegano zaradi številnih drugih razlogov. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
to drži, vendar ne velja za snovi, katerih obstoj v južni Italiji ni znan, na primer za "met". lokalno pravilo potiskačev, ki ne velja več, ker se snovi prodajajo prek Telegrama, stranka pa lahko svobodno izbere, kam bo šla. seveda to absolutno ne velja za kokain
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Upam, da vedo, kaj zbiraš, sicer kot ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
No, mrtve kapljice so zdaj resnične in smo prvi v Italiji, ki smo jih naredili.
Bil sem prvi, ki sem zbral mrtvo kapljico! to si zasluži nagrado! in izumil sem tudi letečo kapljico! Ahahahaah
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Kaj torej storimo? Ali lahko tukaj govorimo italijansko? Toda ali še vedno obstajajo skupnosti oz. jeziki, ki jih govorijo?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG ugotovili smo, da je nekaj italijanskih članov, ali lahko imamo na forumu naš lokalni oddelek, kjer lahko ustvarimo našo skupnost? bilo bi zanimivo in produktivno, zlahka sem lahko moderator, če je to treba storiti. To nas res zanima, sporočite nam. Če želite, se lahko o tem pogovorimo v pm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Da bi lahko ustvarili italijanski del foruma, moramo najprej opraviti raziskavo italijanskega trga zdravil. @donkaz jo je nameraval napisati, vendar je za zdaj še ni opravil.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Yes im able to understand but I said I could not merge the 2 parte cause expired the trial adobe premium. Drugi 2 poročili sta od gov, ki sem ju prevedel v angleščino, in če vas ne zanima, kako je policija organizirana, in druge podrobnosti, potem preprosto ignorirajte zadnji 2 povezavi. Potem lahko nekdo prenese prvo povezavo in združi 2 parte ter ju ponovno naloži. Ne bom plačal 75 € samo za združitev 2 pdf v 1. Hvala za razumevanje, žal mi je.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG Ok, hvala! Poskušali bomo sodelovati, da bi ustvarili dobro raziskavo za to, da bi imeli našo sekcijo :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Prevod sem že naložil v roku 1 tedna, kot je bilo zahtevano, vendar je povezava po 1 tednu v oblaku potekla. Zdaj sem ga ponovno naložil.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ste prebrali moj odgovor? Ne potrebujem treh dokumentov, potrebujem eno raziskavo, katere zahteve so opisane v ustrezni temi.
 
Top