Ekstrakcija efedrina iz rastlin

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3

cesc

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Hi. I ve bough skoraj 1 kg na Xina, morda bi lahko pomagal u
 

lain

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 5, 2023
Messages
17
Solutions
1
Reaction score
6
Points
3
Prihajam s Kitajske in zlahka dobim efedro. Ali lahko efedrin ekstrahiram s Soxhletovo ekstrakcijo?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Naučil vas bom.
 
View previous replies…

wwcc11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ali lahko poučujete?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Za plačilo vas lahko naučim umetnosti sintetiziranja metamfetamina.
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Če mi plačate, vas lahko naučim umetnosti sintetiziranja metamfetamina.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18

V prihodnjih mesecih bom poskusil ekstrakcijo in objavil rezultate.
 

nobody66

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni brat, ali ste ga že preizkusili? Kakšen je rezultat? Ti je ta metoda že uspela?
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

Ali lahko uporabljam Ephedra gerardiana?

 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
7
Points
3
Deals
8
Naročil sem 250 g Ma Huanga in preizkusil preprosto ekstrakcijo s 25 g.

V mešalniku sem ga zmlel v prah in ekstrahiral 1 del z etanolom in 1 del z IPA, oba ekstrakta posušil pri približno 30 °C in po pričakovanjih sta bila oba ekstrakta zelena od klorofila, po zgoščevanju in zamrzovanju se ni zgodilo nič, po izhlapevanju pa ni ostal bel prah, temveč viskozno zeleno olje.

Mislil sem, da če to olje ekstrahiram z nafto in ga dobro premešam, lahko iz njega dobim efedrin. Vendar se po zamrznitvi ni zgodilo nič in po izhlapevanju nafte je ostal le črn katranu podoben ostanek.

Zadnja stvar, ki sem jo poskusil, je bila, da sem jo raztopil v malo nafte in obarjal z acetonom, vendar tudi to ni pomagalo.

Mogoče je tudi, da so mi Kitajci poslali sranje, vendar je vsaj videti kot Ephedra sinica.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
nepolarna topila
nafta => nepolarno topilo ?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Pred časom sem poskusil s kislinsko-bazično ekstrakcijo na efedri distachya, ker ekstrakcija z etanolom raztaplja klorofil in drugo nesnago.

Zdi se, da je delovalo, saj sem dobil bel prah, vendar v premajhni količini, da bi bil to primeren vir efedrina.

V efedri distachya, ki sem jo dobil, verjetno ni bilo veliko efedrina in sem ga nekako pričakoval, ali pa je bilo moje delo slabo.

Za tiste, ki jih to zanima, je tukaj dokument o lastnostih različnih soli efedrina

https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1002/jps.20927
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni prijatelji, izvleček efedre imam na voljo tako v prahu kot v tekoči obliki. Ali lahko iz izvlečka efedre pridobim efedrin? Katero metodo priporočate? Ali mora biti to suh rastlinski prah?
 

lapgan1

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni, ali lahko beli prah iz koraka 1c, pridobljen na drugi način ekstrakcije, uporabim za sintezo meta?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
117
Reaction score
71
Points
28
Pridobivanje efedrina iz Ephedra vulgaris je razmeroma preprosto. Listi rastline se posušijo in nato zmeljejo v prah.

Ta prah se nato doda vodi in zavre, da nastane izvleček. Efedrin se bo izločil iz raztopine in ga je mogoče zbrati in posušiti za poznejšo uporabo.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
117
Reaction score
71
Points
28
Tukaj je enostaven vodnik po korakih od rastline do potence
5.1 Priprava rastlinskega materiala
- Nabiranje: Izberite zrele rastline iz prej omenjenih virov in se prepričajte, da so brez onesnaževalcev.
- Čiščenje: Rastlinski material temeljito očistite, da odstranite umazanijo in ostanke.
- Sušenje: Rastlinski material posušite, da zmanjšate vsebnost vlage, ki je ključna za postopek ekstrakcije.

5.2 Drobljenje
- Mletje: Posušeno rastlinsko gradivo zmeljite v fin prah, da povečate površino za boljšo ekstrakcijo.

5.3 Metoda ekstrakcije
- Izbira topila: Izberite ustrezno topilo, kot sta metanol ali etanol, ki lahko učinkovito raztopita efedrin.
- Mešanje: Rastlinski prah zmešajte s topilom v primerni posodi, pri čemer zagotovite temeljit stik med topilom in rastlinskim materialom.
- Odvretek: Mešanico nežno segrejte, da olajšate postopek ekstrakcije. Spremljajte temperaturo, da preprečite razgradnjo efedrina.

5.4 Filtriranje
- Ločevanje: Po končani ekstrakciji tekočino s filtriranjem ločite od trdnih rastlinskih ostankov. Uporabite filtrirni papir ali krpo, da zagotovite pridobitev bistre tekočine.

5.5 Izhlapevanje
- Koncentracija: Iz tekočega ekstrakta izparite topilo, da zgoščate efedrin. To lahko storimo z rotacijskim uparjalnikom ali z nežnim segrevanjem pod digestorjem.

5.6 Kristalizacija
- Hlajenje: Zgoščeno raztopino ohladimo, da pospešimo kristalizacijo efedrina.
- Filtriranje kristalov: Ko nastanejo kristali, jih filtriramo z vakuumsko filtracijo, da dobimo čiste kristale efedrina.

5.7 Sušenje in tehtanje
- Sušenje: Kristale efedrina temeljito posušite, da odstranite preostalo topilo.
- Tehtanje: Ekstrahirani efedrin stehtajte, da določite izkoristek postopka ekstrakcije.

5.8 Nadzor kakovosti
- Testiranje: Opravite teste, kot sta tankoslojna kromatografija (TLC) ali tekočinska kromatografija visoke učinkovitosti (HPLC), da potrdite prisotnost in čistost efedrina v ekstraktu.
 

four4jhon

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Potrebujem metamfetamin
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Koliko jih potrebujete? V kateri državi ste? Če plačate, vas lahko naučim, da sami sintetiziramo metamfetamin
 

wwcc11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Prvi ali kaj?
 

SHIRENLEI

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Lahko vas naučim pridobivati efedrin iz efedre, nato pa jo z uporabo efedrina razstrupiti za proizvodnjo metamfetamina, in sicer s 100-odstotno stopnjo uspešnosti
 
Top