Sinteza DET (in analogov DMT, DiPT, MiPT) iz indola prek LiAH. Video priročnik.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
824
Points
83
Et₂O (dietil eter ) - je enakovreden nadomestek za MTBE.

Razmerja:


Kadar je to mogoče, pripravimo videoposnetke za večino priljubljenih kemijskih reakcij. Novi videoposnetki prihajajo kmalu 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Lepo vas je spoznati 1. Pozdravljeni, rad bi vas vprašal, ali je treba reflow za 16-26 ur segrevati? Kakšna je temperatura segrevanja? Zahvaljujem se vam. Prosim, odgovorite in se vam zahvaljujem. 2. Ali se lahko v niti za izdelavo 5-meo-dipta kot topilo uporabi metil terc-butil eter? Vedno se bom veselil vašega odgovora, sicer ne bom mogel spati. Prosim, odgovorite, da bom lahko dobro spal. Najlepša hvala. oseba, ki potrebuje pomoč
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Uporabljati morate A/C. Za ravnanje z nekaterimi snovmi je bistveno pomembna pravilna temperatura.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Ali lahko namesto tega za zadnjo fazo pranja uporabimo metil terc-butil eter?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ne vem zagotovo, ali lahko namesto tega uporabimo dioksan ali petrol eter.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Videl sem, da ste objavili novo vadnico, vendar me to še vedno zanima. Pozdravljeni, ali lahko postavim še eno vprašanje? Ali je mogoče pri izdelavi 5-meo-dipt v tej niti kot topilo uporabiti metil terc-butil eter? 2. Približno na kakšno temperaturo je treba segrevati reflow za 16 do 26 ur?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Ponovno pozdravljeni. Hvala za prijazne besede. Kot sem dejal, ne morem z gotovostjo trditi glede metil terc-butil etra kot topila, mislim, da ne bo tako dobra ideja. Poskus lahko izvedete v manjšem obsegu.
Kar zadeva temperaturo, gre za temperaturo, pri kateri zmes vre (večinoma je odvisna od vrelišča uporabljenega topila).
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Ali poznate pomen obstoja sonca? Sončni žarek osvetli skupino ljudi, ki se bojijo teme, in vi ste kot žarek svetlobe, ki naredi svet barvit. Pomagate skupini ljudi, ki želijo pomagati. Svobodni ste več kot le svoja leta na zemlji. Ljudje si zapomnijo, da je obstajal nekdo, ki jim je pomagal in jim dal občutek, da svet ni samo zloben in nadležen.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
To je sicer LEPA kemija, vendar je tako daleč od enostavne reduktivne aminizacije pri nizki temperaturi iz triptamina z uporabo ustreznega aldehida....

Kljub temu je neverjetno, kaj vse ste morali prestati, če ste želeli poskusiti katero koli od teh reakcij, preden je bila ta reakcija pri nizki temperaturi odkrita.

Vsakič, ko vidim, da nekdo uporablja rotovap, se mi zazdi, da....se spomnim, da izvajam poskuse v izredno majhnem obsegu - vesel sem, da uporabljate enak sistem ekstrakcije kot jaz! To pomeni, da sem verjetno varen!
 
Top