Poskusi in eksperimenti z amfetaminom v podjetju ASheSChem

BongMan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
4
Points
8
je L ali D ... ali mešanica ...?
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
30
Points
18
Lahko poskusite destilirati olje A, s čimer bi se morali znebiti nečistoč
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
to ni slabo za amfetamin?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Sulfatna sol je stabilna, kaj naj se zgodi? Rad uporabljam tudi toplotno svetilko, ki prav tako proizvede približno 60 °C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
v idealnem primeru moram opraviti kislinsko-bazično ekstrakcijo za prečiščevanje

okok; pogosto se svetuje, da se hrani/skladišči pri sobni temperaturi ali v hladnem prostoru; bala sem se virov toplote :p
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Da, tudi to je res, vendar ga ne smete več tednov hraniti pri 60 °C, temveč ga morate posušiti za eno uro. Je tudi samo predlog, kako gre hitreje, pod vakuumom je sušenje prav tako dobro in hitro.
BTW če sušiš sulfat s svetilko lahko vidiš nečistoče, postanejo rahlo rumeno rdečkaste, ampak nimam pojma zakaj, samo vidiš, čist sulfat je čisto bel.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Našel sem to... mislite, da je v redu?
RWqiFpVAKM
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
33
Points
18
Našel sem to... mislite, da je v redu?
To je stvar, ja. zelo dobro topilo.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Odlično! ali je to res gotovo?
Prepričan sem bil, da ga bom kupil zastonj ;)

kdo še potrjuje? :)
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Obstajajo številne mešanice naftnega etra, vžigalne tekočine Benzinum medicale, ligroina, belega špirita, nafte ali posebnega bencina. Pomembno je, da je vrelišče med 40 in 60 °C, to je treba vedeti. Ločevanje je mogoče tudi z drugimi, vendar je izhlapevanje težavno. Najbolje je, da prodajalca prosite za varnostni list (mora ga imeti) ali ga predhodno preverite na spletni strani, v podatkovnem listu je v vsakem primeru navedeno vrelišče.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Ne najdem temperature vrelišča...
za vas ga ne morem uporabiti ?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kot je videti, da. Mislim, da ste kupili petrolej za svetilke, kot ----> wiki1, vendar potrebujete petrolejski eter, kot ---->wiki2, z vreliščem 40-60 °C.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
To ni tako slabo, poglejte, prijetna petrolejka v večernih urah, ko se sonce potopi, je prav tako prijetno doživetje :D
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Sicer pa sem se danes lahko prepričal, da 4/5 dni shranjena nitratna živosrebrna tekočina v hladilniku v jantarni steklenički zelo dobro deluje;)

tudi aluminijaste kroglice sem naredil malo večje kot prvič in jih opral s 3x500ml H20, da sem odstranil nitrate.
všeč mi je, da je bila termična reakcija veliko manj burna kot prvič, ko sem dodal P2NP
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
164
Points
43
Rezultat današnjega dne je bil filtriran (največ, kar lahko, moram spati :p); in kremo sem dal v svoj inkubator
vendar tokrat ... ne diši po hitrosti !, le izopropanol dejansko ni suh^^

Torej vonj po speedu izvira iz tega, da ne operemo nitrata? ... to je strašljivo, ko pomisliš, da je to klasičen vonj "uličnega speeda".

8DmuBISGH7
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Imam enako težavo. po dodajanju kisline v IPA, stiskanju skozi material in dajanju v zamrzovalnik se izdelek ni hotel sušiti ... videti je bilo bolj, kot da se poti ... In v veliki meri je ta sulfat nekam pobegnil, tako da je ostal majhen pridelek, ki je rahlo dišal po alkoholu. dodajam, da nisem imel časa, da bi vse naredil sam, in sem moral kupiti amfetaminsko olje freebase. na splošno je bilo videti zelo dobro. prozorno z nežnim vonjem, ki ga poznajo amfetamini. pH 5 sem dobil po dodajanju 250 ml raztopine žveplove kisline v razmerju 1 : 4. 180 ml: 720 ml. Olju sem dodal tudi 1/2 volumna IPA ... ali kdo ve, zakaj so bili izkoristki tako majhni?
0XRyLBk7hM
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
BWDxMVhRv3

izdelek je bil ves čas moker dodala sem polnila in iz njega je nastal popcorn ...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Ne morete pričakovati, da se bo izdelek posušil v zamrzovalniku. segrevajte ga pod svetilko, da izhlapi topila. Zagotavljam vam tudi, da sulfat ni ušel, ampak so ušla topila. Če amfetamin sulfata niste dovolj posušili, je umazan. Nato ste dodali polnila, da bi tam ujeli nečistoče in naredili izdelek še bolj umazan. Prav tako je zelo težko odgovoriti na vprašanje o vašem izkoristku, če nam ne poveste, kakšen je bil vaš izkoristek ...
 
Top