Sinteza alfa-PVP (lestvica od 1 do 10 kg). Celotno video navodilo.

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
@William Dampier

Potrebujete pomoč pri meritvah

Namesto uporabe :valerofenon
Kupil bom tekočino : 2-bromovalerofenon

Če želim uporabiti 1 liter

2-bromovalerofenona


Kolikšna je količina reagentov, ki jo bom potreboval za 1 liter:


-Hidrobromna kislina (HBr) 48%;?

-vodikov peroksid (H2O2) 35 %;?

-Pirolidin (CAS 123-75-1);???

-Etil acetat ;???

-Natrijev karbonat (Na2CO3), 20% aq raztopina;???

-Dietil eter (Et2O) ????

-EtOH 50 ???

-Dibenzoil-D-vinska kislina ??

-Diklorometan (CH2Cl2) 830 ml;

-heksan ????

Klorovodikova kislina konc. 35 % (HCl);...

ZELO BI MI POMAGALO, ČE BI MI LAHKO POSREDOVALI MERITVE ZA UPORABO 1 LITRA 2-BROM. PROSIM ?????

Da bi lahko izračunal stroške na reakcijo, ali je tudi ocena izkoristka približno 20-odstotna izguba.
1 liter = 800 g a-pvp?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Napisal sem vam sporočilo PM.
 
View previous replies…

Taiwan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Pozdravljeni, imam enako težavo, mi lahko pomagate?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, imam majhno težavo, za 25k 2bromovalero sem uporabil za kristalizacijo po pirolidinu in po pranju, uporabil sem za kristalizacijo 1,5l acetona in 0,38 kisline na 1kg broma, vendar tekočino za kristalizacijo vzamem 1l in naredim ph 2 z mešanico acetona in kisline, po 10h v zamrzovalniku se ni zgodilo nič (mešal sem 4 ure s pirolidinom pri temperaturi 55), kaj sem naredil narobe in kako to popraviti?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dober večer, oprostite, ali vas lahko prosim za pomoč? Na podlagi tega recepta sem naredil sintezo Alfa pvp https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone vse sem naredil po opisu, razen destilacije etil acetata, zakisanje sem pripeljal do 5, dal v zamrzovalnik in soli niso izpadle, kako naj popravim situacijo? nato sem raztopino izparil do 1/2 pri temperaturi 74-77 in spet dal v zamrzovalnik in vse brez rezultata, morda se je kdo že srečal s tem? prosim, pomagajte mi!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Če je v njem kislina, jo morate izpariti pri nizki temperaturi ali v vakuumu. Ostanke lahko dobite kot črno smolo. Za njeno kristalizacijo morate uporabiti kemično čist suh aceton. Če gre za gospodinjski aceton, lahko pride do težav. Poleg acetona obstaja tudi metoda čiščenja, če lahko smolo dobite in jo raztopite v vodi. Vodo s topilom izločite iz nečistoč in pri ohlajanju kristalizirajte izdelek iz vodne raztopine.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali vam je uspelo tako kot v videoposnetku?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dober dan, hvala za pomoč, vse mi je uspelo, celotna težava, kot razumem, je bila v etil acetatu po njegovem popolnem pokvarjenju in razredčenju s suhim acetonom, ponovno sem ga zakisal in nato so izpadle soli.
 

Skurczolo

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
To sem spet jaz. Uspešno sem sintetiziral a-pvp hidroklorid, zdaj pa želim poskusiti izdelati a-pihp z uporabo heksanofenona. Ali naj ga bromim v a-bromo-n-heksanofenon z enakimi postopki kot pri valerofenonu? Ali obstajajo kakšni nasveti, preden poskusim, ali je morda vse tako "preprosto" kot pri valerofenonu?
 

mynameisjeff

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Potrebujem pomoč pri izvajanju A-PHP, prosim
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni , ko dodamo piro (265gr)v 2bromo (300gr+1080gr EA)temperatura ostane 25 stopinj Celzija tudi barva se ne spremeni. ali to pomeni, da sploh ni reakcije?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Ali kdo ve, kako sintetizirati MDPV? Ali je to samo Apvp, narejen z metilaminom? Izdelal sem že aphp in apvp, nikoli pa ne mdpv, zato me zanima, ali lahko iz 2-bromovalerofenona preidem na MDPV ali je postopek popolnoma drugačen?
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
10
Reaction score
12
Points
3
Ali kdo ve, kako sintetizirati MDPV? Ali je to samo Apvp, narejen z metilaminom? Izdelal sem že aphp in apvp, nikoli pa ne mdpv, zato me zanima, ali lahko iz 2-bromovalerofenona preidem na MDPV ali je postopek popolnoma drugačen.
 
Top