Question Tematické kanály telegramu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Priatelia!
V záujme propagácie nášho projektu vás prosíme, aby ste nám povedali odkazy na telegramové kanály, ktoré sa zaoberajú Darknetom/Drogami/Cémiou/RC a inými témami.

Nezabudnite, prosím, uviesť krajinu, v ktorej je kanál populárny.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Zvykol som navštevovať @mycodre, len aby som sa pozrel na skrytosť a balenie ich vecí...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
V telegrame som nenašiel @mycodre
Máte iný spôsob, ako sa pripojiť?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Je tam už odkaz na súkromnú skupinu?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Prečo namiesto toho nehostíme skupinu na zasadnutí?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ak mám byť úprimný, nikdy som tento posolstvo aktívne nepoužíval.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zaujímavé, mali by ste si to prečítať, je to veľmi bezpečné a dokonca sa dodáva s vlastným cibuľovým smerovaním.

Som súčasťou iných skupín na session, ktoré sú z podobného súdka ako Breaking Bad a silno podporujú session a nevybrali by si iné messengery.

Okrem toho, ak si dobre pamätám, na telegrame nie je možnosť skutočných chatovacích miestností, alebo sa mýlim? Session by túto možnosť poskytovala.

(Zdieľam to, pretože o chatovacej miestnosti Breaking Bad sa chvíľu diskutovalo a myslel som, že prispejem tým, čo viem z iných webových stránok).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Základný technologický zásobník Session a s ním spojená kryptomena vyzerajú úžasne!
Cena mince je počas dlhšieho obdobia relatívne stabilná. Jedného dňa by mohla byť silnejšou mincou na ochranu súkromia ako Monero, pretože načasovanie transakcií je také rýchle.
Keďže všetko stavajú na ideológii založenej na ochrane súkromia, som zvedavý, či dôjde k presunu dark markets na thier lokinet, ktorý je údajne oveľa rýchlejší ako TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zaujímavá myšlienková iskra!

Ani som nevedel, že relácia dostala vlastný token, určite stojí za to si to prečítať a možno niečo investovať.
Súkromné mince budú v budúcnosti imo aj tak obrovské, keď všetky meny prejdú na digitálne a anonymita vo svetovom finančnom sektore sa začne vytrácať.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Predstavte si, že by celý svet DNM prešiel na $OXEN - ak teraz miniete 1000 dolárov, za niekoľko rokov by minca stúpla povedzme na 150 dolárov a z vašej malej investície by sa stal 1 000 000 dolárov oslobodených od dane, pretože nikto nevie, že existuje
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Chorý človek, presne to si teraz myslím.

Aj preto, že tím, ktorý stojí za reláciou, má okrem mince aj iný zdroj príjmu, čo u XMR sotva vidím.
Celá clearnetová/offline scéna sa teraz presúva na session, takže zmena v rámci komunikácie sa deje priamo pred našimi očami, určite sa to môže zopakovať aj na strane kryptografických vecí.
Ako vtedy, keď Alexandre Cazes zaviedol ETH do AB1 a poslal ho rovno na mesiac.

To je stávka, ktorú by som rád prijal. Vďaka, frajer
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Keďže mám viac ako 1 telefón s napaľovačkou, mám na 1 nainštalovaný telegram, aby som bol úprimný, je to miesto, kde sa dá získať veľa klientov, stále neverím, že je to bezpečné, ale na telegrame je veľa kupujúcich a nadšencov, mám niekoľko skupinových kanálov a odkazov

ak stále potrebujete, môžem ich poslať na pm väčšina z nich je súkromná niektoré sú verejné sú to hlavne skupiny EÚ a skupiny v Spojenom kráľovstve, nepoznám žiadne skupiny v USA
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Aj keď je Telegram pomerne bezpečný, nie je dostatočne bezpečný na posielanie liekov, najmä vo veľkých množstvách. Vhodnejšie je používať TOX/Jabber/Wickr alebo niečo v tomto zmysle.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Relácia je celkom bezpečná
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Session nie je taká populárna, ale podľa toho, čo viem, je celkom bezpečná
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Telegram je naozaj sračkové miesto, známe kolaboráciou a plné skurvených podvodníkov, ale s dobrým nastavením telefónu alebo správnym použitím emulátora androidu na whonixe môže byť fantastickou výkladnou skriňou pre malý podnik, ak potom všetku konverzáciu a ponuky nasmerujete na dôveryhodnú platformu pre správy ako relácia. Samozrejme, ak plánujete mať v rukách veľký obchod, DN je podľa mňa jediné riešenie. Pokiaľ nechceme povedať, ale používanie samostatného mobilného telefónu alebo samostatného PC pre všetky veci tohto typu by malo byť OBJEKTÍVNE!
 
Top