17. septembra 2023: V Solúne v Grécku bol prichytený tím Flight-RCS! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ide o rovnakého používateľa. Prosím, informujte ma
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ten istý používateľ bol čo?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay som poslal skôr z používateľského mena @thepriest, pretože som cour nemá prístup k tomuto. Som tu na fóre nový a teším sa, že sa stanem aktívnym členom tunajšej komunity. Som veľmi sklamaný, že som práve zmeškal Flight, pretože som sa práve chystal začať s ním konfrontovať obchod a našiel som jeho stránku trochu neskoro. Poznám kanabinoidy a produkty k2/korenie a už roky hľadám spoľahlivý zdroj produktov, ako je ten jeho.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Človeče, vitaj na fóre a dúfam, že aj v komunite :)

. Som si istý, že sa všade objaví veľa predajcov noidov, VELMI skoro! Je smutné vidieť ho odísť tho!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Takže som si nechal poslať objednávku 11. septembra, 6 dní pred zásahom sa objednávka dostala do Ameriky, ako som ju sledoval každý deň, ale potom sa píše, že ju posielajú späť, pretože tam nebola adresa. Vrátilo sa to 4. októbra a žiadne ďalšie informácie nie sú k dispozícii. Dnes vidím prečo po tom, čo som sa rozhodol naozaj skúsiť a zistiť, čo sa stalo. Ide mi o to, či je tá objednávka úplne stratová, keďže sa stala táto tragická situácia...... A ok je tak vie niekto kto je spoľahlivý ako oni pre 5cl 5fadb
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Osobne mám pocit, že nebudem môcť dôverovať žiadnemu dodávateľovi tak, ako som dôveroval letu, dúfam, že je dobrý a že sa čo najskôr dostane odtiaľ, kde je. Skutočný človek, ktorý robí skutočný biznis.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Boli ste v našom starom telegrame? ak áno, mali by ste ma poznať :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Určite som bol, dokonca sme sa niekoľkokrát rozprávali o NEP, pretože som sa v tom čase veľmi zaujímal o jeho štúdium ^^
Neviem, či si ma budeš pamätať tho, ale naučil som sa od teba niekoľko dobrých vedomostí.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Rozhodne bol let najlepší, dúfajme, že ho niektorý zo spolupracovníkov vyzdvihne a čoskoro, pretože podvodníci majú deň. Ak je tu niekto, koho poznáte, alebo smer, ktorým ma môžete naviesť, dajte mi vedieť, pretože táto situácia mi zastavila tok 🤑💰. Oceňujem odpoveď a želám všetko najlepšie všetkým zúčastneným stranám, pretože viem z prvej ruky, čím si prechádzajú.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Vlastne sa ospravedlňujem, nie, teraz si nepamätám, ale máme novú skupinu na telegrame, ak máte záujem, môžete sa ku mne pm pripojiť - toto nie je reklama -
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
No to je skvelé počuť, nech viem, kam mám ísť a ako nakúpiť, pretože potrebujem doplniť nejaké objednávky, pretože som na posledných malých zásobách z letu doľava. Som pripravený, keď budete vy.
 
Top