Výroba a expedícia najjemnejších liečiv s DIRECTION a MAGNITUDE - Laboratóriá Vector

grauerElephant

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 21, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Môžem dostať vzorku, prosím?
 

retailer

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Môžete mi dm , som v Bosne a Hercegovine. Hľadám merchendice kvality ako koka pre chudobných , a amp iba pol alebo celé kg.
To znamená, že zabalte všetko, čo máte Bosna a Hercegovina , Sarajevo 71000 , Fedex , door to door . Grbavicka 126 . Príjemca Sanela Horman.
Dextro most ussefull
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
BEZPLATNÉ VZORKY - PROSÍME, PREČÍTAJTE SI NASLEDOVNÉ

V spoločnosti Vector Laboratories chápeme, že dôveru si treba zaslúžiť tým, že nikdy neporušíme slovo o kvalite nášho produktu. Preto svoju vďačnosť tejto fantastickej komunite prejavíme tým, že spustenie našej spoločnosti odštartujeme rozdaním niekoľkých bezplatných vzoriek našich výrobkov. Našim novým zákazníkom chceme dať ochutnať náš bezchybný zákaznícky servis a vynikajúcu spokojnosť našich zákazníkov tým, že začneme rozdávať nasledujúce produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníkov dostane po 5G vzorky)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 vybraných zákazníkov dostane 1G vzorku)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKO SA MÔŽEM ZAREGISTROVAŤ DO GIVEAWAY?

(Aby ste sa mohli zaregistrovať, musíte si prečítať nasledujúce informácie)


Existujú len dve jednoduché požiadavky, ktoré musíte splniť, aby ste si mohli vychutnať vzorku zdarma. Musíte byť členom tohto fóra. Ak je v banneri vášho profilu napísané "nový člen", potom nemáte nárok na získanie vzorky, pretože administrátor vašu recenziu na náš produkt nepovažuje za platnú. Je to preto, lebo v pravidlách fóra o bezplatných vzorkách sa uvádza, že vzorky môžu byť poskytnuté len "členom" fóra.

Ďalšou podmienkou pre získanie darčeka je záruka, že zanecháte recenziu na výpis nášho výrobku v sekcii trhovisko a vo vlákne, ktoré práve čítate. Zároveň by som chcel zákazníkov požiadať, aby okrem trhoviska a vlákna nezanechávali recenzie nikde inde na fóre (výnimku možno urobiť, ak nás odporúčate inému používateľovi fóra). Aj keď ma teší vaše uznanie, nechcem, aby administrácii tohto fóra vznikali nepríjemnosti v dôsledku spamovania. Ak po poskytnutí vzorky nezanecháte hodnotenie, náš tím a ostatní predajcovia sa nemusia rozhodnúť poskytnúť vám vzorky alebo s vami obchodovať

Ak spĺňate tieto dve požiadavky, gratulujeme! Môžete získať vzorku! Stačí, ak nižšie v tomto vlákne napíšete komentár, v ktorom uvediete, ktorý výrobok by ste chceli vyskúšať (môžete získať len jednu vzorku jedného výrobku), a my vám sami pošleme DM. Nie je potrebné, aby ste nám po svojom komentári písali správu, pretože my vám pošleme správu o vašej vzorke.
 
View previous replies…

riska2fly

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Chcel by som ochutnať d-metamfetamín pre USA!!!
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Všetkým ľuďom so statusom "nový člen", ktorí sa pýtali na vzorky:

Zapísali sme vás a ľudia budú náhodne vybraní po výbere používateľov so štatútom "člen" a "rezident". Pravidlo výberu vzoriek na fóre stanovuje, že ľudia, ktorí dostanú vzorky, by mali mať status "člen" a "rezident". :)
 
Last edited:
View previous replies…

CatmandMU

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Ak máte stále záujem o vzorkovnicu USA na preskúmanie dmetu, považujem sa za znalca všetkých vecí, ktoré "idú rýchlo".

Zvedavý som, ako sa to vyrovná starému dobrému pseudoreduktívu.
 

jojoe21

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, chcel by som si vyskúšať vzorku metamfetamínu
 

ruen

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Hľadám spoľahlivého dlhodobého dodávateľa, prosím, pošlite mi vzorku metamfetamínu, prosím
 

punxpunx

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dodávate tovar na Taiwan?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Žiaľ nie, v dôsledku prísnych colných predpisov sa zásielkam do východnej Ázie prostredníctvom poštových služieb skôr vyhýbame.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
26
Points
18
Testovanie rn, do konca týždňa zverejním recenziu!
 

durpamb

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Rád by som si vyskúšal vzorku. Metamfetamín alebo speed, ale ak by som si mal vybrať, vybral by som si metamfetamín :)
 

jeffersonel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, veľmi super, že to robíte. Chcel by som vzorku tvojho dextrometamfetamínu. Vďaka!! A teším sa aj na obchodovanie s vami.
 

jeffersonel

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nikdy nekončiace. Neuvedomil som si, že je to stále nový člen. Som tu už nejaký čas, len som nebol častým návštevníkom. Moja chyba.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
52
Reaction score
42
Points
18
Deals
20
Vyzerá to tak, že ste sa teraz skutočne stali členom, ale bohužiaľ, vzorky D-Meth nám došli.
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Budeme radi, ak od Vás dostaneme nejaké vzorky ;) --->> AMFETAMÍNOVÁ SULFÁTOVÁ PASTA VYHĽADÁVAJÚCA DOBRÝ STAV
 
Top