Question Talianska miestna časť

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Prečo neexistuje italianska miestna časť? Je možné ju vytvoriť? Miestne komunity môžu byť v mŕtvych kvapkách naozaj dôležité. Samozrejme, toto všetko má zmysel len vtedy, ak o to má záujem slušný počet používateľov. Prosím @heinsenberg, aby mi dal vedieť a prosím talianskych používateľov, aby nám dali vedieť. Vďaka všetkým.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Aby sme mohli vytvoriť taliansku časť fóra, potrebujeme najprv vykonať prieskum talianskeho trhu s liekmi. @donkaz sa ho chystal napísať, ale zatiaľ sa mu to nepodarilo.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Áno, som schopný porozumieť, ale povedal som, že nemôžem zlúčiť 2 parte, pretože vypršala skúšobná verzia adobe premium. Ostatné 2 správy sú od gov, ktoré som preložil do angličtiny, a ak nemáte záujem o to, ako polícia organizuje a ďalšie podrobnosti, potom jednoducho ignorujte posledné 2 odkazy. Potom si niekto môže stiahnuť prvý odkaz a zlúčiť 2 parte a nahrať ich znova. Nechcem platiť 75 € len za zlúčenie 2 pdf do jedného. Vďaka za pochopenie, ospravedlňujem sa.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Zobraziť prílohu 41583Už som ju nahral do 1 týždňa, ako sa žiadalo, ale odkaz po 1 týždni na cloude vypršal. Teraz som ho nahral znova vyprší za 1mesiac stiahnutie.
Potrebuje byť nalepený bez vypršania platnosti v cloude, navyše je to tje anglická verzia pre BB, ale potreboval som aj taliansku verziu pre italiana
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Dobre, teraz mi pán Fox alebo ktokoľvek iný môže zlúčiť 2 pdf do 1? Vďaka
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Prvý odkaz je výskum v 2 častiach druhú časť (s názvom finálna)je potrebné zlúčiť s prvou (s názvom donkaz) obe sú k dispozícii na stiahnutie do prvého odkazu, ktorý som poslal predtým
 
Top