Question Canale Telegram tematice.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Prieteni!
Pentru a promova proiectul nostru, vă rugăm să ne spuneți linkuri către canale de telegramă care acoperă Darknet/Droguri/Chimie/RC și alte subiecte.

Vă rugăm, nu uitați să specificați țara în care canalul este popular.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Grupurile Telegram sunt impresionante în interacțiunile dintre membri, că puteți discuta, întreba și explica orice rapid. Din păcate, majoritatea grupurilor de pe telegram cu "tematica drogurilor" sunt doar escrocherii sau promovează escrocherii:(
Pentru a găsi grup pe telegram, care este autentic este foarte greu, Motivul numărul unu este, că mecanismul de căutare pe telegram este rău. Motivul numărul 2, dacă un grup este autentic, atunci este în mare parte privat, astfel încât vă puteți alătura grupului numai prin invitație link.

@HEISENBERG Ce zici de crearea unui grup BB tg? Cred că ar fi un pas mare, în promovarea acestui proiect:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok @HEISENBERG, voi cerceta și voi încerca să filtrez astfel încât orice link pe care l-am transmis să fie la fel de autentic ca acest site BB.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, am observat asta și pe telegramă. Dar solicitarea nu se limitează doar la telegram, deși în acest moment este greu să găsești site-uri de încredere unde să poți interacționa liber cu riscuri minime. Haideți să scormonim.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Da, ăsta este un fel de punct de vedere, despre care vorbeam. Că pentru vânzare este telegrama absolut mizerabil, dar este mare pentru interacțiuni rapide și rapide. Deci, dacă grupul este moderat de cineva de încredere, atunci este grozav ca "newsletter" sau cum îl puteți numi. De asemenea, moderatorul grupului poate limita chat-ul în grup și apoi, ca membru, puteți contacta direct doar moderatorul grupului

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
150
Reaction score
56
Points
28
De unde pot obține link-ul pentru telegramă?
Vreau să mă alătur grupului
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
O idee uimitoare!

Nu sunt activ pe Telegram în această privință, așa că nu pot ajuta aici - de asemenea, deoarece a apărut ideea unui grup BB Telegram, mi-ar plăcea un chat de grup undeva, dar poate ceva mai conform cu OpSec-ul meu ar fi grozav..cum ar fi Xabber sau Pidgin.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
La fel și cu "CEOAmsterdam", era unul dintre cei mai mari vânzători din NL.
El făcea vânzări pe telegramă, prin conectarea la grupul tg. Și într-un an sau doi a fost prins. Din acest motiv, toată lumea ar trebui să fie conștientă că este foarte riscant să vă postați informațiile pe Tg. Și să nu facă niciodată vânzări acolo ca vânzător sau cumpărător.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Da, este adevărat

Cred că întreaga discuție a sărit de la subiect:) întrebarea privind începutul este mai mult despre publicitatea paginii pentru noi membri.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Am găsit acest site întrebând pe cineva din una dintre piețe cum să sintetizez ceva.
Probabil că cel mai bine ar fi ca toată lumea să participe la forumurile care există în piețele pe care le folosesc și să trimită ceapă în acest fel. Nici măcar nu mi s-a dat o ceapă, a trebuit să caut asta, iar găsirea acesteia nu a fost dificilă odată ce am știut că există.

Am semnal, telegram, whatsapp și multe altele, nu aș folosi niciuna dintre ele pentru comunicații private, care pot fi urmărite penal, doar pentru că nu aplică ToR, astfel încât cineva neglijent cu care vorbești ar putea fi identificat, IP-ul său urmărit și conectat la o conversație cu tine, din nou, IP urmărit, folosind un telefon mobil, geo-localizat prin rețelele de celule. Poate nu suficient pentru a te prinde făcând ceva, dar suficient pentru a te face o persoană de interes. La naiba cu asta.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Obișnuiam să îl vizitez pe @mycodre, doar pentru a observa furtivitatea și ambalarea produselor lor...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Nu l-am găsit pe @mycodre în telegramă
aveți altă metodă de a vă alătura?
 
Top