Question Canale Telegram tematice.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Prieteni!
Pentru a promova proiectul nostru, vă rugăm să ne spuneți linkuri către canale de telegramă care acoperă Darknet/Droguri/Chimie/RC și alte subiecte.

Vă rugăm, nu uitați să specificați țara în care canalul este popular.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Obișnuiam să îl vizitez pe @mycodre, doar pentru a observa furtivitatea și ambalarea produselor lor...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2022
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
Nu l-am găsit pe @mycodre în telegramă
aveți altă metodă de a vă alătura?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
există deja link-ul către grupul privat?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
De ce nu găzduim în schimb grupul pe sesiune?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ca să fiu sincer, nu am folosit niciodată în mod activ acest mesager.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Interesant, ar trebui să citiți despre el, este foarte sigur și vine chiar cu propria rutare onion.

Fac parte din alte grupuri pe sesiune care sunt de o natură similară cu Breaking Bad și care susțin puternic sesiunea și nu ar alege alți mesageri.

De asemenea, dacă îmi amintesc corect, nu există nicio opțiune pentru camerele de chat reale pe telegram sau mă înșel? Session ar oferi această opțiune.

(Vă împărtășesc aceste informații deoarece o sală de chat Breaking Bad a fost în discuție pentru o vreme și m-am gândit să contribui cu ceea ce știu de pe alte site-uri)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Stiva tehnologică care stă la baza Session și criptomoneda asociată acesteia arată uimitor!
Prețul monedei a fost relativ stabil pe o perioadă destul de lungă. S-ar putea să fie într-o zi o monedă de confidențialitate mai puternică decât Monero, deoarece tranzacția se desfășoară foarte rapid.
Deoarece construiesc totul pe o ideologie bazată pe confidențialitate, mă întreb dacă vor exista mișcări ale piețelor întunecate către lokinet-ul lor, care se presupune că este mult mai rapid decât TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Interesantă scânteie de gândire!

Nici măcar nu am știut că sesiunea a primit propriul jeton, deffinitely în valoare de a citi în asta și poate investi ceva.
Monede de confidențialitate va fi mare în viitor, oricum imo cu toate monedele merge digitale și anonimatul în sectorul financiar lumi începe să dispară.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Imaginați-vă dacă întreaga lume DNM ar trece la $OXEN - dacă cheltuiți 1 000 $ acum, în câțiva ani moneda ar crește la, să zicem, 150 $, iar mica dvs. investiție devine 1 000 000 $ scutită de taxe, deoarece nimeni nu știe că există
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Om bolnav, exact asta cred și eu acum.

Și pentru că echipa din spatele sesiunii are altă sursă de venit în afară de o monedă, ceea ce eu abia văd pentru XMR.
Întreaga scenă clearnet/offline se îndreaptă către session în acest moment, astfel încât schimbarea în cadrul comunicării se întâmplă chiar sub ochii noștri, cu siguranță se poate întâmpla din nou și pe partea criptografică a lucrurilor.
Ca atunci când Alexandre Cazes a introdus ETH la AB1 și l-a trimis direct pe lună.

Este un pariu pe care mi-ar plăcea să îl iau. Mulțumesc tipule
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Deoarece am mai mult de 1 telefon cu cartelă am telegram instalat pe 1 pentru a fi sincer este locul pentru a obține mulți clienți eu încă nu cred că este sigur, dar există o mulțime de cumpărători și entuziaști pe telegram am unele canale de grup și link-uri

dacă mai aveți nevoie, vi le pot trimite prin pm, majoritatea sunt private, unele sunt publice, acestea sunt în principal grupuri din UE și Marea Britanie, nu cunosc niciun grup din SUA
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Chiar dacă Telegram este destul de sigură, nu este suficient de sigură pentru a împinge medicamente, în special în cantități mari. Este mai bine să folosiți TOX/Jabber/Wickr sau ceva de genul acesta.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sesiunea este destul de sigură
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Session nu este la fel de popular, dar din câte știu eu este destul de sigur
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Telegram este un loc foarte de rahat, cunoscut pentru colaborare și plin de escroci nenorociți, dar cu o configurație bună pentru telefon sau folosind corect un emulator android pe whonix poate fi o vitrină fantastică pentru o mică afacere dacă apoi direcționezi toate conversațiile și ofertele pe o platformă de încredere pentru mesaje precum sesiunea. Desigur, dacă intenționați să aveți o afacere mare în mâinile dvs. DN este singura soluție în opinia mea. Cu excepția cazului în care trebuie să spun că utilizarea unui telefon mobil separat sau a unui PC separat pentru toate aceste tipuri de lucruri ar trebui să fie OBLIGATORIE!
 
Top