Question Shake and bake help me (meth)

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
Am încercat să scuturăm și să gătim, nu a existat nicio reacție, formarea de gaze a fost pozitivă. Există vreo șansă să nu existe reacție din cauza litiului? bateria telefonului are sulfat de amoniu + hidroxid de sodiu + eter + litiu = mult gaz și mai multă umflare fără decolorare fără dezintegrare bronz aurit
 

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
reacția a reușit, după piesele de bronz și aur am adăugat efedrină, s-a transformat în consistența laptelui, am filtrat straturi separate, l-am turnat în 100 ml eter, i-am închis gura, l-am odihnit, apoi l-am gazat cu gaz hcl, nu a nins.
 

Attachments

  • NqP6j29i0X.MOV
    4.4 MB · Views: 0
  • NEXpP5eVGW.jpeg
    NEXpP5eVGW.jpeg
    254.5 KB · Views: 347

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Unde vă este bronzul? Acesta a fost sărat cu HCL 36%, apoi uscat
 

Attachments

  • rGXTduhSMs.jpg
    rGXTduhSMs.jpg
    3.7 MB · Views: 340
  • kEqClz0FSY.jpg
    kEqClz0FSY.jpg
    5.1 MB · Views: 635
  • 7D8Nyj9qXf.jpg
    7D8Nyj9qXf.jpg
    5.7 MB · Views: 661
View previous replies…

Alper192535

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2022
Messages
50
Reaction score
8
Points
8
45 de grame de sulfat de amoniu 30 de grame de hidroxid de sodiu 150 ml de eter sfert de bandă piese de bronz litiu formate efedrină adăugată transformată în lapte efedrină filtrată cu 100 ml de solvent proaspăt, lăsată să se odihnească, gazată cu gaz hcl nu ninge unde este problema?
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Bună
Cum pot să fac gaz hcl? Vă rog să mă ajutați
 

Xtc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
câte grame de efedrină sunt necesare pentru shake and bake meth
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Nu ați lăsat efedrina în soluție suficient de mult timp. Trebuie să se întâmple câteva lucruri pentru ca această reacție să aibă succes. #1 este necesar să se formeze electroni free'd de la litiul dizolvat pentru a reduce efedrina, efedrina trebuie să fie bazată înainte de a fi solubilă în solventul nepolar, astfel încât să poată fi redusă de electroni.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Folosiți NITRAT de amoniu cu o puritate de 98 % sau mai mare, NU GUNOI FERTILIZANT. Presați-o până când gazul de amoniac se transformă în lichid, apoi deșurubați ușor capacul până când sticla explodează literalmente, astfel încât să nu explodeze. Mai bine curățați pastilele pfed cu câteva porțiuni de acetonă, apoi adăugați-le în sticlă. Iată o înregistrare video a procesului real:
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
68
Reaction score
35
Points
18
Dacă vă este teamă de explozia sticlei cumpărați un tub de 2 l cu pereți groși sau un extinctor de 2 l din oțel inoxidabil CAP TIGHT ON agitați-l periodic și lăsați-l să stea până când reacția se termină. După aceea filtrați gazul și petreceți.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8

Unde sunt acei experți care așa zisa administrație de sprijin? Eu pot vedea efortul oamenilor aici pentru a discuta, dar se pare că nimeni din administrație (așa-numitul pro) se alăture această conversație.

Totul a fost doar despre bani au spus ei.


 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Bună ziua ppls.Wheres un loc bun pentru a începe să învețe elementele de bază ale acestei proceduri sau sinteza în general. terminologie ca reduceri, distilare, purificare, extracție.
Și practici comune în laborator. Sunt dornic să învăț și mi-ar plăcea să primesc sfaturi despre unde să încep și despre echipamentele pe care să le cumpăr.
Iv primit lista de acest lucru, dar aș prefera să știu de fapt ceea ce se întâmplă în loc de completarea direcțiilor.Entry Level Chef aici!Va plăti pentru cineva să mă mentor.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ce fel de pastile ai folosit, voiam să încerc, dar am auzit că anumite pastile vor bloca reacția
 
Top