Cercetare Chimicale Testare Squad

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Salutări tuturor membrilor forumului!

Suntem încântați să anunțăm că deschidem recrutarea pentru echipa de testare a substanțelor chimice de cercetare. Sarcina testerului va fi de a testa produsele RC. Administrația forumului se ocupă de plată și transport.

La primirea substanței achiziționate, ar trebui să vedem următorul raport de la tine:
  • Cum a fost făcut transportul? Au existat probleme cu coletul?
  • Fotografii ale substanței pe cântar (în colet, în ambalaj, fără ambalaj, numai substanța, monedă de orice valoare din țara dvs.)
  • Un raport de călătorie detaliat din partea dvs.

    După ce ați răspuns la toate aceste întrebări, trebuie să evaluați următorii parametri:

  • ⭐️ Siguranța serviciului (de la 0 la 10)
  • ⭐️ Viteza de livrare (de la 0 la 10)
  • ⭐️ Calitatea produsului (de la 0 la 10)
  • ⭐️ Cât de bine v-au fost îndeplinite așteptările? (de la 0 la 10)

Pentru a deveni membru cu drepturi depline al echipei, trebuie să îi trimiteți un mesaj lui Glitchy, conform chestionarului de mai jos:

Subiect: Echipa de testare
  • Ce fel de substanță vrei să încerci?
  • Ai o idee despre substanța pe care vrei să o testezi?
  • În ce țară va fi trimisă?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Echipa de testare
  • Ce fel de substanță doriți să încercați?
2c-x,DOx, Metamfetamină
  • Aveți o idee despre substanța pe care doriți să o testați?
Da, am analizat furnizorii pentru profesionalism, metodă și înțelegere a scenei. Mai presus de toate, sunt de încredere și onești

Am o cunoaștere intimă a compușilor pe care i-am enumerat. Voi oferi fapte, chiar și NMR ect. Dacă mi se solicită. Documentez întregul proces, de la cutia poștală la consum, fără a dezvălui informații sensibile.
  • În ce țară va fi livrat
  • U S.A
vă rugăm să întrebați dacă aveți întrebări
vă mulțumesc
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Da, sunt intresat în revizuirea furnizorilor pentru profesionalism. am o înțelegere fermă a scenei. Mai presus de toate de încredere și onest

Am o cunoaștere intimă a compușilor metamfetaminei . Voi oferi fapte sincere dacă mi se solicită. Documentați întregul proces de la cutia poștală la consum fără a dezvălui informații sensibile

livrat în SUA
vă rugăm să întrebați dacă aveți întrebări
vă mulțumesc jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Un amestec de oxitocină, norepinefrină, dopamină și serotonină.
#2. (O femeie frumoasă)
#3. Statele Unite ale Americii.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Sunt în SUA și aș dori să testez metamfetamina Am cunoștințe vaste în acest domeniu și pot face diferența între un produs rău, bun și excelent, nu sunt sigur ce sunt celelalte 2, dar dacă dau un sentiment similar cu orice opioide, vă rog, aș dori, de asemenea, să testez. Unde mergem de aici
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Locuiesc în Canada și mi-ar plăcea oportunitatea de a putea testa metamfetamina și aș fi în măsură să ofer o revizuire excelentă
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Bună Madre, ți-am trimis deja mesaje cu privire la acest lucru și la alte modalități prin care aș putea deveni un asociat al echipei Breaking Bad, dar mesajul la care am răspuns spunea că sunteți în căutarea unei echipe care să testeze RC, iar apoi, citind acest mesaj, am văzut unde ați enumerat metamfetamina ca un exemplu de drog, așa că acum mă întreb dacă este doar pentru chimicale de cercetare sau este vorba de toate drogurile? Pentru că aș schimba cu siguranță selecția mea preferată de droguri dacă ar fi cazul! Vă rog să-mi spuneți și vă mulțumesc încă o dată pentru timpul acordat și considerație, o zi minunată!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Nu contează, citeam aplicația utilizatorului TESTINT, iar formatul pe care l-a folosit m-a făcut să cred că face parte din postul madres. Greșeala mea.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Locuiesc în SUA și sunt un chimist autodidact, am făcut 2cx b prin e, nu D și mda și mescalină și, desigur, dmt, care sunt sigur că majoritatea persoanelor încep cu extracția, nu cu sinteza, deși aș dori să dau TSTAB o șansă, aș dori să probez.unele rcs 2cx și alte entactogenice / psihedelice va da opibion onest de la mailbix la testul bio și sunt foarte bine conectat în cazul în care eu sunt eu întreaga vânzare așa că dnt într-adevăr face mână mică la mâini mele ppl face pe scară largă mai bine în FED decât stat eu spun lol bate pe lemn
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Locuiesc în Australia, într-o localitate situată la 4 de oraș. Cred că toată lumea fumează cathinone sau meth de grad scăzut. Iv a decis să nu mai cumpere și mi-ar plăcea să încerc 2c-x.
Aș fi înveselit dacă aș putea învăța sinteza, dar nu știu de unde să încep și ce dimensiuni de echipament să obțin. voi plăti pentru un mentor în persoană sau e-mail criptat. sunt interesat de poate o sinteză care mă va învăța abit despre chimie și apoi să încerc o sinteză meth / amph.
Este shake and bake cel mai simplist dar și cel mai riscant.
Am nevoie de o sursă pentru pre blesteme, dar planul de a face propria mea o zi în cantități mari.
La fel cum pregătesc cina după gustul fiecăruia, aceasta este viziunea mea asupra sintezei. Gătesc uneltele după gustul meu, adaug un pic de condimente și toate lucrurile frumoase.
ATTENTION COOKS I WILL PAY BTC TO BE YOUR STUDENT EITHER IN PERSON OR ENCRYPTED EMAIL. ***** buying street drugs, Il make my own.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hei, amice, sunt din Australia, de asemenea, dacă mai ai nevoie de ajutor în călătoria ta, lasă-mă să știu că am know-how-ul și aproape tot ceea ce vine împreună cu el pace
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hei, și eu sunt din Australia, North Queensland. Caut un furnizor de Meth de încredere aici. Vreau să fac afaceri cu Dead Drops, Escrow și Crypto. Trimiteți-mi un PM, vă rog.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Hei băieți, un bărbat din Marea Britanie aici și un cunoscător al ketaminei. Am dat un nume fiecărui lot de K pe care l-am avut. Credeți sau nu, dar nu există 2 loturi care să producă aceleași efecte.

Și îi pot descrie efectele chiar și când sunt sub influență.

Pot să vă spun de ce mie personal îmi place sau nu îmi place un anumit lot sau cum ar putea să le placă altora.

Pot să vă spun dacă sunt capabil să conduc o mașină sau o motocicletă de 1 000 cmc cu un anumit lot sau dacă este posibil sau nu să folosesc un prăjitor de pâine.

Vă voi trimite o înregistrare video cu mine testându-l. O voi injecta chiar și dacă îmi dați suficient pentru a converti (5 grame) sau dacă o solicitați în mod specific.

De obicei, pot să vă fac o recenzie bună cu doar 3 grame, deși mai mult este mai ușor, deoarece îmi pot lua timp pentru câteva nopți.

În perioada mea de glorie cumpăram pungi de 80 de grame și le terminam ușor într-o lună.
Prin urmare, simt că am calificările necesare pentru a ștampila un lot cu sigiliul meu de aprobare.
Voi face o recenzie imparțială și îi voi da 0/10 pe scara K.

Voi purta probabil o deghizare, dar îmi voi folosi vocea reală. (Vreau să păstrez un loc de muncă de înaltă calificare)

Vă rugăm să contactați pentru serviciile mele. Accept pachete la adresa mea de domiciliu.
Salutări cordiale, Buffalo Phill

În plus, sunt un chimist amator pasionat și mi-ar plăcea să învăț mai multe.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mi-ar plăcea cu siguranță să devin un membru al echipei de testare, sunt în SUA și caut să testez în principal chimicale de tip amp/M-amp.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
139
Points
33
Bună. Pentru aceasta, ar trebui să completați formularul și să-mi trimiteți un mesaj.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Echipa de testare

  • Ce fel de substanță doriți să încercați?
Amfetamină, CMCs , MMCs.

  • Aveți o idee despre substanța pe care doriți să o testați?
Da, avem nasuri profesioniste. M-am săturat de rahaturile astea listate pe străzi de atâta timp.

Voi oferi o analiză completă și sinceră - de la expediere la consum.
  • În ce țară va fi expediat
    UE / România.

    Salutări!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Bună ziua, v-am răspuns într-un PM.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Iubește România ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
canabis
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. Cred că vreau să încerc niște târfe
2. Oh, am un indiciu în regulă
3. Poți să le trimiți la mine în California.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Sunt foarte experimentat în ceea ce privește majoritatea stimulentelor și psihedelicelor și am o toleranță naturală ridicată la noile substanțe chimice, astfel încât, dacă este bun pentru mine, tinde să fie super bun pentru majoritatea celorlalți
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Vă rog să-mi trimiteți un mesaj personal.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Bună glitchy, sunt super interesat de disertații cu cât sunt mai sigure și mai noi cu atât sunt mai lansat spre înțelegere mai rău decât unul; care încă se uită regulat la tv. Dă-mi un pm nu sunt sigur ce aveți acces la eu sunt foarte înclinat spre hxe sau oxo pce combos. Și eu sunt, de asemenea, în noi. Am studiat chimia, plantele, ciupercile de când aveam 12 ani, da, știu aproape fiecare plantă fn unică <~ numele meu nu pot conduce mașina mea fără a doua mână identificând fiecare tufiș de copac gândindu-mă la colecțiile mele apoc, ceea ce îmi amintește că trebuie să merg să fac o plimbare de 10 mile pentru o grămadă de rahat. (Ochii mei se mișcă literalmente prin liniile de plante) și așa mă puteți pescui dacă mă întâlniți vreodată. Mă plimb uit în jos și spre următorul rând de plante. Deci, interesul meu este natural și foarte agresiv. Thx și goodluck sper să primesc un mesaj în curând.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Vă rog să-mi trimiteți un mesaj personal.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Îmi place să încerc NEP, A-PiHP și MDPHP, Locație în Germania! Hit me up :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV vă sperie?
 
Top