Cea mai simplă modalitate de producere a amfetaminei

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Un termometru conține probabil 200 (poate 500) miligrame de mercur sau cam așa ceva. În China, acesta costă 1 $. Doar 1 $.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Chiar nu-mi pasă. Pentru linkuri către termometre, întrebați Google.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
De fapt, mi se pare destul de dificil să găsesc termometre cu mercur la vânzare pe internet, cu excepția celor foarte scumpe care sunt vândute etichetate ca "vintage". Și chiar dacă găsești, cantitatea de mercur per termometru este infimă.
Cu extracția din cinabru, obțineți suficient mercur pentru toate sintezele dorite dintr-o singură dată.
Și din moment ce nimeni nu poate produce o legătură viabilă cu termometrele reale ...

Dar, așa cum ați subliniat, situația poate fi diferită pentru fiecare persoană în funcție de locul în care se află. Nu aș întreba niciodată pe nimeni de pe acest forum de unde este, așa că este mai bine să oferim doar o varietate de informații din perspective diferite. O versiune ar putea funcționa cel mai bine în SUA, alta în Rusia, una în unele părți ale UE etc. Și poate unele pe Marte :).
 
Last edited:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18

Hei, datorită Chinei, ne vom putea bucura de o viteză normală a internetului pe Marte: În urmă cu aproape 10 ani, o universitate chineză și o universitate austriacă au realizat o "comunicare cu tunel cuantic". Habar nu am care este numele său real, dar, în principiu, puteți "împărți" un "electron" în spațiul 3d, astfel încât să aveți 2 dintre ele. Dacă rotiți unul în sensul acelor de ceasornic, celălalt se va roti în sens invers acelor de ceasornic. Acest lucru se întâmplă instantaneu, aproape ca și cum ar fi același obiect.

Acest fenomen este folosit în mod abuziv pentru comunicarea binară. Chinezii au lansat în a doua lor stație spațială (da, au două) un tunel cuantic împreună cu aceasta. Ei se pot bucura de o viteză normală a internetului în stațiile lor spațiale (una are o conexiune cu microunde la cealaltă, un fel de repetor). IMAGINAȚI-VĂ! COMUNICARE FĂRĂ ÎNTÂRZIERE ÎN ÎNTREGUL UNIVERS.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Mulțumesc băieți
 

Amphetamin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Oricine îmi poate spune, cel mai simplu mod de a shyntesys amfetamină la scară largă dacă pot obține toate substanțele chimice? Îmi pare rău pentru engleza mea proastă :eek:
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Înțeleg din cuvintele dvs. că pot produce amfetamine numai din nitrat de mercur și amalgam de aluminiu?
Vă rog să-mi spuneți cum pot deține aceste materiale
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Puteți invita acest furnizor la noi pentru a-și posta anunțurile aici
 
Top