Question Secțiunea locală italiană

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
De ce nu există o secțiune locală itliană? Este posibilă crearea acesteia? Comunitățile locale pot fi foarte importante în caz de picături moarte. Desigur, toate acestea au sens doar dacă există un număr decent de utilizatori interesați de ele. Vă rog @heinsenberg să mă anunțați și vă rog utilizatorii italieni să ne anunțați. Mulțumesc tuturor.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Pentru a putea crea o secțiune italiană a forumului, avem nevoie mai întâi de o cercetare a pieței italiene a medicamentelor. @donkaz avea de gând să scrie una, dar nu a făcut-o încă.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Da im capabil să înțeleagă, dar am spus că nu am putut fuziona 2 parte cauza expirat procesul de adobe premium. Celelalte 2 rapoarte sunt ale guvernului, pe care le-am tradus în engleză, iar dacă nu sunteți interesat de modul de organizare al poliției și de alte detalii, ignorați ultimele 2 linkuri. Apoi, cineva poate descărca primul link și fuziona cele 2 părți și încărcați-le din nou. Nu voi plăti 75 € doar pentru a uni 2 pdf în 1. Mulțumesc pentru înțelegere, îmi pare rău.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Vezi atașamentul 41583Am încărcat-o deja în termen de o săptămână, așa cum mi s-a cerut, dar link-ul a expirat după o săptămână în cloud. Acum am încărcat-o din nou va expira în 1 lună descărcarea.
Trebuie să fie lipit fără să expire în cloud, în plus, aceasta este tje versiunea engleză pentru BB, dar nevoie de versiunea italiană pentru italiana prea
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ok acum domnul vulpe sau oricine poate fuziona 2 pdf în 1 pentru mine? Mulțumesc.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Primul link este cercetarea în 2 părți a doua parte (numită finală) trebuie să fie fuzionată cu prima (numită donkaz) ambele disponibile pentru descărcare în primul link pe care l-am trimis înainte
 
Top