Question Secțiunea locală italiană

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
De ce nu există o secțiune locală itliană? Este posibilă crearea acesteia? Comunitățile locale pot fi foarte importante în caz de picături moarte. Desigur, toate acestea au sens doar dacă există un număr decent de utilizatori interesați de ele. Vă rog @heinsenberg să mă anunțați și vă rog utilizatorii italieni să ne anunțați. Mulțumesc tuturor.
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
da, mă gândeam la același lucru acum câteva zile
lipsește italiana
expediem în fiecare săptămână în italia aproape jumătate din clienți sunt italieni
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@Fungo se pare că suntem singurii doi interesați ahahah, există și alte posibilități, scrie-mi în dm ai nevoie de ceva :)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Picăturile de Fead sunt o problemă în special în sudul Italiei, nu poți lăsa sub fundul unui împingător local, doar livrarea la domiciliu este all'ospedale. Ei spun: banii sunt ai tăi, așa că poți cumpăra de oriunde, dar nu poți vinde sub fundul meu sau ești mort ca dead drop :)) de unde știi dacă acel loc este liber sau deținut? Deci ai nevoie de ok-ul împingătorului local pentru a nu risca, asta are și un cost. Deci, poate că în alte orașe mari din nordul Italiei ar putea fi posibil, dar încă riscant pentru o mulțime de alte motive. Ciao
 

4synergy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
acest lucru este adevărat, dar nu se aplică substanțelor a căror existență nu este cunoscută în sudul Italiei, de exemplu "meth". regula traficantului local care nu mai este valabilă deoarece substanțele sunt vândute pe Telegram, clientul este liber să aleagă unde să meargă. evident, acest lucru nu este absolut valabil pentru cocaină
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
În speranța că știu ce colectezi altfel cum ti abbassi a 90 gradi per prenderla t'inculano, mai raccogliere a 90°!!! ;))
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ei bine, picăturile moarte sunt o realitate acum și suntem primii din Italia care o fac..
Am fost primul care a colectat o picătură moartă! acest lucru merită o recompensă! și a inventat picătură de zbor prea! Ahahahaah
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG am constatat că există câțiva membri italieni, putem avea o secțiune locală în forum unde ne putem crea comunitatea noastră? va fi interesant și productiv, pot fi cu ușurință un moderator dacă trebuie să fie făcut. Suntem foarte interesați de asta, anunțați-ne. Dacă doriți, putem discuta despre asta în pm
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Pentru a putea crea o secțiune italiană a forumului, avem nevoie mai întâi de o cercetare a pieței italiene a medicamentelor. @donkaz avea de gând să scrie una, dar nu a făcut-o încă.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Da im capabil să înțeleagă, dar am spus că nu am putut fuziona 2 parte cauza expirat procesul de adobe premium. Celelalte 2 rapoarte sunt ale guvernului, pe care le-am tradus în engleză, iar dacă nu sunteți interesat de modul de organizare al poliției și de alte detalii, ignorați ultimele 2 linkuri. Apoi, cineva poate descărca primul link și fuziona cele 2 părți și încărcați-le din nou. Nu voi plăti 75 € doar pentru a uni 2 pdf în 1. Mulțumesc pentru înțelegere, îmi pare rău.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@HEISENBERG ok, mulțumesc! Vom încerca să lucrăm împreună pentru a crea o cercetare bună pentru a avea secțiunea noastră :)
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@donkaz @4synergy ați putea produce rapid o traducere cu șase mâini și să vă câștigați secțiunea, anunțați-mă dacă sunteți interesat
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
JUfNQLDoiY
Am încărcat-o deja în termen de o săptămână, așa cum mi s-a cerut, dar link-ul a expirat după o săptămână în cloud. Acum am încărcat-o din nou.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Mi-ați citit răspunsul? Nu am nevoie de trei documente, am nevoie de o singură cercetare, ale cărei cerințe sunt descrise în firul relevant.
 
Top