• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Bună ziua, Slovacia

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Salut Spiritus bine ai venit... nu ezita să te prezinți la .... pentru a putea începe să construim structura subiectelor pe care le vom începe aici
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
modafen or nurofen or paralen grip the green one contain pseudoephedrine I've done it the easiest way at least for me is "straight to E" google it type "straight to E erowid" și dați click pe primul link aveți nevoie de benzină tehnică acetonă toluen tot ce se găsește în vopsea există o metodă în care trebuie să folosiți acid clorhidric pentru a obține un PH neutru în stratul de apă este complicat pentru că puteți supraimprima PH-ul și apoi adăugați hidroxid de sodiu și este o mizerie nenorocită dar straight to E este mai ușor combinați totul și evaporați dar aveți grijă când evaporați este foarte inflamabil. laturile trebuie făcute de preferat în aer liber în curte și suflați vaporii cu un ventilator am experimentat o explozie și un incendiu mare când făceam cam 100g de pseudo la un moment dat într-un pahar jansky mare aveam cam o halbă din aceste chimicale și în timp ce încărcam ventilatorul de mână vaporii s-au adunat când am pus ventilatorul la el și l-am *****it s-a creat o scânteie și s-a aprins atunci fiți foarte atenți clar metoda cu HCL după picături pe PH7 este mai sigură
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Sunt de acord că metoda pseudo-fosforului este mai complicată în prezent, deoarece fosforul nu mai este la fel de ușor de obținut ca înainte și singura modalitate de a obține RP (fosfor roșu) este să îl răzuiți de pe cutiile de brichete, Iodul nu este o problemă, dar obținerea pseudo pentru a merge de la farmacie la farmacie cred că poartă un risc cineva ar putea observa că merge la farmacie mai des viitorul este meth din P2P eu doar nu știu cum este cu calitatea în general este cunoscut pentru mine că meth din P2P este cumva mai slab decât meth din pseudo
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
D-meth va fi întotdeauna doar D-meth, indiferent de modul în care a fost sintetizată. meth p2p produce meth racemic 50% L-meth50% D-meth, astfel încât după sinteză trebuie să separați izomerii. Studiu cere pe forum există o mulțime de oameni de mare ajutor acolo, care va explica ghidul pe calea cea bună. Orice ați face nu uitați să nu vindeți droguri în SK. Un sfat bun 😎
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Iar fosforul este mai ușor de abordat ca niciodată ..... Aveți încredere în mine
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
Acesta a fost răspunsul pe care îl căutam și exact ceea ce aveam nevoie. Vă mulțumesc foarte mult
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Bună ziua tuturor Aș dori să vă cer un sfat, vă rog aveți vreo experiență în P2P ? Care este cel mai simplu mod de a face fenilacetonă din materiile prime locale "disponibile"? Mulțumesc.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
pentru materii prime aș recomanda gordon ramsey sau constantylious, constatylious este un furnizor din polonia au tot ce aveți nevoie pentru meth cel mai simplu mod de a face P2P este de a face de la P2NP creatorii forumului au făcut un cum să video este ușor dacă urmați videoclipul exact astfel încât nu e nimic să meargă prost
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
În nici un caz prin p2np nu este o metodă inutil de lungă și de producție scăzută. Cu siguranță studiați mult pentru a găsi calea corectă. Sunteți pe drumul cel bun p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ultima dată am făcut deja amfetamină din p2np, doar că nu știu exact cum să fac amfetamină - metamfetamină... Sunt autodidact, studiez de la elementele de bază de unul singur, așa că vă rog să nu mă urâți
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Din păcate, din materiile prime pe care le avem la dispoziție nu se poate face mare lucru. Doar China. Studiați forumul pentru a obține toate răspunsurile...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Prin aceasta mă refeream și la produsele OTC... Dar p2p are încă un viitor, dacă îmi permiți să te întreb, I2, ai o tinctură dovedită?... Mă uitam la ugerul vacilor după muls, acolo se folosește iod aproape pur, ai putea să-mi dai mai multe sfaturi despre cum să extrag iodul? Vă mulțumesc
 
View previous replies…

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Aveți nevoie de peroxid de hidrogen pentru tincturi și este deja un lucru foarte mediatizat...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Zdravim adaugă la comunitatea noastră slovacă, ați observat oferta de muncă introductivă pentru crearea de dead drop în orașele mari depozit minim 100 € ce părere aveți despre asta? Eu cred că sună interesant
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Imaginează-ți că acum nu va mai trebui să aștepți sosirea pachetului tău. Pur și simplu cumpărați ceea ce doriți și obțineți adresa exactă la care se află. Tot ce trebuie să faceți este să mergeți și să vă ridicați achiziția.
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
ce se întâmplă dacă escrocii încearcă să profite de ea? Deci, de fapt, ar trebui să existe o rambursare zero pentru acest tip de achiziție ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Trișorii sunt întotdeauna și peste tot. Nu puteți face nimic în privința asta. Ne vom ocupa cu atenție de orice situație litigioasă.
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
10
Points
3
În opinia mea, aceasta este o modalitate excelentă de a extinde această comunitate și de a crea o rețea excelentă care va funcționa ca un ceas. Am corespondat deja cu OutLaw(HR Manager) și sună foarte interesant și promițător.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Este o mega-idee. Nu mi-aș face griji cu privire la rambursări dacă este în mâinile gurului HEISENBERG.... El este un tip grozav și un mare cap . Din adâncul inimii mele îmi doresc ca acest proiect să funcționeze și toți cei implicați vor fi cumpărători mulțumiți care primesc lucruri de calitate pentru bani rezonabili . În cele din urmă se ajunge la ceea ce forumul BB a fost fondat pentru a trimite la uitare oamenii lacomi care vând lucruri ciopârțite de slabă calitate și incredibil de scumpe . Deci, pentru mine o idee mare de un om mare ♥️
 
Top