Escrow

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
am văzut sistemul de plată prin eșantion, dar nu înțeleg că cumpărătorul plătește banii, deci ce se întâmplă dacă produsul nu ajunge în mâna sa, nu am putut înțelege această parte, deoarece vânzătorul ia banii din etapele finale
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Depinde de cumpărător să decidă când să elibereze banii vânzătorului. În caz contrar, administratorul este invitat la afacere
 
View previous replies…

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Putem cere vânzătorului în modul de ambalare înainte de expediere (manipulare cu ambalarea pachetului)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Puteți întreba vânzătorul orice înainte de a cumpăra.
 

Bmth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Domnule, va exista o mare oportunitate de afaceri care este durabilă în cazul în care livrarea pachetului se realizează cu succes.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nu știu cum să împing BTC în portofel nu a avut o adresă de portofel vă rog să mă ajutați
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Încercați din nou. Am verificat, totul funcționează bine.
 

dombo

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cum trimit adresa mea către vânzător?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,741
Points
113
Deals
666
Prin orice mijloc convenabil pentru dvs.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Luați în considerare posibilitatea de a-i trimite adresa casei abandonate de peste drum sau a bătrânei ladyn2 blocuri mai jos sau a unui serviciu de expediere a corespondenței sau a casei bunicii dvs. dacă îi dați adresa dvs. nu vă folosiți numele și pentru numele lui Dumnezeu nu spuneți nimănui că este adresa dvs. Nu vă folosiți numele și dacă poștașul bate la ușă și cere o semnătură, spuneți că nu vă este adresată și că nu cunoașteți persoana respectivă și că nu puteți accepta corespondența în numele ei pentru că nu o cunoașteți. (O tactică obișnuită este ca un polițist să se deghizeze în poștaș și să livreze scrisoarea, iar imediat ce o semnezi îți pune cătușele). Este adevărat că riscul este destul de scăzut, dar prima dată va fi ultima dacă nu vă protejați identitatea
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
74
Points
28
Deals
9
Aș spune că depinde cu adevărat onsitaution care dintre aceste modalități ar trebui să fie utilizate. De exemplu, în cazul comenzilor de medicamente, cred că adresa existentă, dar apartamentul neexistent, este cea mai bună pentru o livrare, sau pur și simplu discutați cu un vânzător despre metoda de livrare pe care o are și, între timp, stabiliți relații cu curierii din oraș sau ceva de genul, pentru a-i suna și a-i ridica la adresa respectivă.
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Am făcut deja o greșeală, dar nu se va mai întâmpla
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mi-am plătit comanda, dar nu înțeleg cum să trimit adresa mea în mesaj criptat. Am descărcat open keychain dar sunt atât de confuz. Îmi cer scuze pentru ignoranța mea... Vă rog să mă sfătuiți
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Trebuie doar să scrieți mesajul și să faceți clic pe caseta pentru mesaj prin cheie și vă va oferi un șir pe care trebuie să îl păstrați. Este practic o cheie pgp, același tip de tehnologie. Doar persoanele care au cheia o pot decoda
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc pentru ajutor, deci scriu mesajul aici sau pe aplicația mea keychain?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,403
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
V-am trimis un mesaj. Dacă vânzătorul a sugerat o anumită aplicație, utilizați-o, dar chat-ul de pe acest site este la fel de sigur ca oricare altul
 

93sonnyd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mulțumesc din nou, mi-am dat seama. Nu trimiteam mesaje vânzătorilor DM, așa că, la fel ca în acest răspuns, nu există opțiunea de a trimite cu cheia.
 
Top