• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrină și pseudoefedrină

Methamphetamine

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Metoda cehă nu este rea, dar mă deranjează acele produse secundare, câinii nereacționați și randamentul scăzut. Dar totul depinde de puritatea câinilor. Dar mesteacănul este o altă cafea .
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
și cum se produce înghețarea azotului ?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Azotul la presiune atmosferică poate fi menținut ca lichid într-un recipient criogenic......
 
Last edited:

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
Nu pot răspunde la comentarii individuale, așa că trebuie să megatresk ca aceasta în ceea ce privește aceste deadrops sunt în cauză așa că mai întâi trebuie să avem bunurile astfel încât să putem rezolva deaddrop dar suntem pe drumul cel bun pentru că am, de asemenea, impresia că în curând maserko va veni cu propriul său produs Sunt curios și așteaptă cu nerăbdare să în cele din urmă cineva va începe aici
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Eu sunt FOR... doar sugerez cum, dacă mă gândesc la o modalitate mai bună, o voi scrie... căutăm o modalitate de a face să funcționeze, nu o modalitate de a nu face să funcționeze
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Căutarea, găsirea, inventarea..... Ce-ar fi să contactați guru noștri de la BB.expert pentru a afla răspunsurile la întrebările dvs. Max. Amabilitate din partea lor în toate privințele.....
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Aștept cu nerăbdare să,,,, și aș putea trimite ceva la gunoi
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Feb 12, 2022
Messages
91
Reaction score
93
Points
18
rece
Îmi cer scuze pentru inserarea de informații false, dar din comentariile dvs. am dedus că de fapt intenționați să faceți ceva

În ceea ce privește "puzzle-ul efa de 1 kg", cum ar arăta un astfel de "puzzle"? Aș fi interesat să aflu
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Așadar, s-a împărțit deja pe domenii până acum, dar eu încă mai vreau să împart jumătatea mea în două.
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Cus am încercat să întreb de câteva ori, dar nu am primit niciodată un răspuns exact.....Știi cum să separi ibuprofenul de Modafen și să extragi PSE????
Toate posibilitățile despre care au scris oamenii au eșuat în cele din urmă, așa că dacă aveți ceva verificat
. MULȚUMESC
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Pulbere cristalină albă sau cristale incolore. Este practic insolubil în apă, ușor solubil în acetonă, eter, metanol și diclormetan. Se dizolvă în soluții diluate de hidroxizi și carbonați alcalini
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Aveți o mulțime de variații pentru a separa separat dacă pse bază liberă sau sare
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
PSE
Pulbere cristalină albă sau cristale incolore. Este ușor solubil în apă și în alcool 96% și ușor solubil în diclormetan.

Se topește la aproximativ 184 °C.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dar n-aș merge prea departe cu chestiile alea cu modafen. Din moment ce sunt pline de gaak și umpluturi noi pe care le vei trage împreună de la câine dacă nu-l scoți cum trebuie. Și apoi ochii pentru plâns după reacție. Așa că mult noroc și nu uitați să postați o scriere după o extracție reușită .... Mulțumesc
 

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
În acest caz, ce ar trebui să fac.....comand efedrină nu prea vreau să.....so doar extracția din plante sau Polonia?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Comandă efedrină ai putea împărtăși de unde ? Sună genial
Trimiteți un mesaj privat
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
19
Reaction score
2
Points
3
Mai multă răutate aici tot ce simt prea... Nici efedrina, nici Vendor... loviți elicea... așa că ați putea după anul nou când va fi mai puțin înfundat...
 

donart1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
:D pentru a face să apară un vânzător, astfel încât un bucătar trebuie să se nască aici până când nimeni nu gătește în cz/sk, astfel încât niciun vânzător de calitate nu va fi aici
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Bucătarii buni ar fi puțini și departe între ei, mai degrabă este nevoie de un manager bun care să ia totul în mâinile sale și să gestioneze totul, să pună cap la cap toate sforile. El se va gândi la aprovizionare, va găsi un investitor și se va asigura că totul merge bine. Asta ar trebui să fie o societate pe acțiuni. Fără șef, doar cu o participație în companie. De asta este nevoie pentru a conduce o companie. Este o idee progresistă. Guildies sunt suspicioși față de lucrurile noi, dar cred că cel care se apucă primul câștigă jackpot-ul.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Bucătarii buni ar fi puțini și departe între ei, mai degrabă este nevoie de un manager bun care să ia totul în mâinile sale și să gestioneze totul, să pună cap la cap toate sforile. El se va gândi la aprovizionare, va găsi un investitor și se va asigura că totul merge bine. Asta ar trebui să fie o societate pe acțiuni. Fără șef, doar cu o participație în companie. De asta este nevoie pentru a conduce o companie. Este o idee progresistă. Guildies sunt suspicioși față de lucrurile noi, dar cred că cel care se apucă primul câștigă jackpot-ul.
 

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Bună, mă puteți ajuta cu Birch?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
În cele din urmă primul interesat în a face gătit adevărat ai bile omule și m-ai mulțumit în același timp. Scena noastră sk/cz de pe BB fore este plină de copii proști ......
 
View previous replies…
Top