BK-MDMA SINTEZĂ METODĂ UȘOARĂ ȘI RAPIDĂ.

roths*****33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Al doilea lot fabricat, calitatea este de top, testerii au preferat-o față de pastilele mdma circulante.

Totuși, o problemă este că s-au folosit 50 g de 52190 și s-au obținut doar 7 g de produs final. Este posibil să se fi folosit metilamină hcl amestecată cu hidroxid de sodiu în soluția dcm, probabil prea mult gaz metilamină scăpând. Soluția de 40% metilamină este încă pe drum, astfel încât randamentul s-ar putea îmbunătăți până atunci. De asemenea, nu am efectuat extracția din stratul apos, ceea ce explică și acest lucru. Utilizarea unui agitator magnetic ar duce, de asemenea, la un randament inferior?

Edit: De asemenea, ajung să adaug HCl direct în DCM cu soluție freebase după uscare cu sulfat de sodiu. Ar trebui să se evapore DCM-ul cu vid și apoi să se adauge HCl-ul cu acetonă, în ce fel va duce acest lucru la un rezultat diferit față de metoda pe care am aplicat-o până acum?

Un alt lucru de care sunt curios este cum se face separarea straturilor cu găleți? Înțeleg că la cantități mai mici se poate face cu o pâlnie separatoare, dar la găleți pare să fie mai dificil să se realizeze corect.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
prietene, ți-a crescut randamentul? Ai obținut 7g de produs final (pulbere sau cristale) din 50g de CAS 52190-28-0?
Mulțumesc!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
acum va trebui să aștept câteva zile până la formarea cristalelor.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bună heineken pot obține de la tine un contact pe un messenger securizat criptat, astfel încât să vă pot trimite mesaje pe pv?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Am obținut 7,25 grame de metilonă HCI *****ind de la 10 grame de precursor CAS 52190-28-0, pH-ul a fost 5, după adăugarea soluției de HCI și acetonă la baza organică, randamentul este (72,5%) foarte scăzut, deoarece utilizatorul @Acidosis care a partajat ruta de sinteză chimică a bk-MDMA spune că randamentul de 90% este obținut din precursorul CAS 52190-28-0.
 

Attachments

  • 9AWBZYi3kU.jpeg
    9AWBZYi3kU.jpeg
    3.4 MB · Views: 273

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
A fost recristalizat ?
 
View previous replies…

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Precursorul dvs. arată la fel ca acidoza sau a fost acel tip maro închis, credeți că acesta ar putea fi motivul pentru randamentul scăzut
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Rezultate după recristalizarea clorhidratului de metilonă cu apă deionizată.
PZNh4L9iMd
JeDAgFQKcv
 

Attachments

  • 3nYOpKXri1.jpeg
    3nYOpKXri1.jpeg
    9.2 MB · Views: 498
  • xfhDR60Q59.jpeg
    xfhDR60Q59.jpeg
    7.1 MB · Views: 510
  • Sx8OjoJMwq.jpeg
    Sx8OjoJMwq.jpeg
    4.9 MB · Views: 248
  • FW8ndlNKLb.jpeg
    FW8ndlNKLb.jpeg
    1.2 MB · Views: 229

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Rezultatul după recristalizarea clorhidratului de metilamină cu apă deionizată și lăsarea acestuia timp de 4 zile pentru a se depune, *****ind de la 100 de grame de precursor CAS 52190-28-0, rezultatul final a dat un randament de 18,78% și culoarea cristalelor este mai maro decât ultima mea încercare (care a fost mai portocalie) (cocacola), rezultatul acestei încercări are culoarea și formatul foarte asemănătoare cu precursorul CAS 52190-28-0.
🚨randamentul este cu siguranță mult mai mare, nu am efectuat extracțiile cu acetat de etil, am pierdut produs în timpul filtrării, pH-ul nu a fost 5 atunci când am adăugat soluția de HCI și acetonă la baza organică.... o mulțime de greșeli stupide
 

Attachments

  • hYFe4a7j0u.jpeg
    hYFe4a7j0u.jpeg
    5.3 MB · Views: 457
  • Ir9pFyjELC.jpeg
    Ir9pFyjELC.jpeg
    4.6 MB · Views: 243

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
în cazul în care u obține frumos praf alb sau gheață cristal de sticlă arată apoi acum u obține 100% produs murdar bleee...
 
View previous replies…

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Taci, el doar își arată experiența și tu doar încerci să înșeli pe toată lumea
 

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ar trebui să existe un vot pentru eliminarea u
 

wavyUK

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Își arată greșelile, ceea ce este util, dar tot ce v-am văzut făcând este să spuneți lucruri și să nu explicați, doar să cereți bani
 

/\/\1

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Am probleme în a găsi o sursă pentru cantități mici de CAS 52190-28-0 (50-100gr sau ceva de genul ăsta), mai mult este oke, dar chiar nu am nevoie de o mulțime.
De asemenea, vânzătorii menționați anterior nu au 40% metilamină sau site-ul pare să nu funcționeze. Are cineva o sursă UE bună pentru acest lucru? Mulțumesc!
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
șef am nevoie de ajutor să fac bk-mdma
Sunteți dispus să furnizați o listă detaliată a materiilor prime și să realizați un videoclip de producție? Sunt dispus să plătesc pentru asta! Sper să primesc ajutorul dvs.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Deoarece nivelul meu de limbă engleză este scăzut și folosesc un traducător, am dificultăți în a înțelege multe paragrafe din articolul dvs. și am mare nevoie de ajutorul dvs.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
Este o cale de sinteză simplă și rapidă.
Produsele chimice de care aveți nevoie sunt următoarele: precursorul chimic (CAS: 52190-28-0), DCM, metilamină 40% soluție apoasă, acetat de etil, apă distilată, HCl 35-38%, acetonă pură, apă deionizată.
 
Top