Synteza chlorku 1-naftoilu

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
@G.Patton
Jeśli dodamy HCl do kwasu naftowego, to nie powstanie chlorek naftoilu?
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Witam, jak się masz? Czy mogę zapytać o alternatywę dla chlorku naftoilu? Ile substancji można zapisać?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Możesz użyć wielu innych odczynników, ale produktem końcowym nie będzie JWH-018. Będzie on wytwarzał inne serie kannabinoidów.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Dziękujemy za wszystko

Czy możesz nam powiedzieć, jakie są alternatywne odczynniki dla chlorku naftoilu, ponieważ trudno nam go wyprodukować i uzyskać?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
@G.Patton powiedz mi również, jak usunąć odpady stałe powstałe wewnątrz reaktora?
Czy alkohol NaOH oczyści reaktor?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tak, poradzi sobie z tym.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
عام جديد سعيد
من فضلك

Czy możesz nam powiedzieć, jakie są alternatywne odczynniki dla chlorku naftoilu, ponieważ trudno nam go wyprodukować i uzyskać?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
675
Points
93
Synteza tego odczynnika jest dość prosta, ale bardzo nieprzyjemna ze względu na uwalnianie toksycznych gazów. O wiele łatwiej jest kupić gotowe w Chinach, Indiach lub Europie. Dostawców jest całkiem sporo, średnia cena to 300-500 dolarów za kilogram.
W przypadku zakupu hurtowej partii 100 kg może być możliwe znalezienie go w cenie 200-300 dolarów.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Cześć, Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich. Podczas produkcji chlorku naftoilu mam trudności z destylacją. Czy mogę przechowywać produkt bez destylacji, na przykład po dodaniu kwasu naftolowego i fosforylu? Uruchomić skraplacz na pół godziny z chłodnicą zwrotną, następnie odparować chlorek propionylu w powietrzu, a następnie pobrać produkt bez destylacji. Dziękuję.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Pojawia się pytanie dotyczące kroku 4. Jaka temperatura jest wymagana do destylacji chlorku propionylu?
 

micheal bay

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Chcę zapytać, czy chlorek 1 naftoilu jest pochodną związku naftenu, czy mogę użyć naftenu do zastąpienia tego związku?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Cześć, nie. Nafteny to grupa substancji.
 

micheal bay

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tak, myślę, że produkcja jwh jest taka sama jak koksu, jeśli nie ma eteru, to nie ma koksu, to samo dotyczy jwh, jeśli nie ma głównego pierwiastka, takiego jak indol, ale nie ma innych substytutów.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,047
Points
93
Rdzeń może być różny, ale indol jest najtańszym i najbardziej przystępnym spośród podobnych. Istnieje substancja na rdzeniu naftalenowym, ale nie sądzę, aby była dobra.
 
Top