Synteza P2P z eterów glicynianowych BMK

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Czy używasz H3PO4 w postaci konsystencji czy rozcieńczonego roztworu? Dziękujemy za opinię.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
To samo pytanie - użyłem h3po4, 98% con, i otrzymałem p2p, ale po spaleniu p2p pozostał biały proszek. ale jak wiem, p2p, jeśli się pali, nic nie pozostawia
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Mam proszek BMK, ale nie jestem pewien, czy jest to sól sodowa, jak odróżnić każdą z nich?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
sól jest rozpuszczalna w wodzie. kwas i glicynian nie są. sól ma dość wysoką temperaturę topnienia, kwas i glicynian mają temperaturę poniżej 100 stopni.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Właśnie takich informacji szukałem. Mam kwas glicydowy, który nie jest rozpuszczalny w wodzie, jak mogę go przekształcić w sól sodową? Ponieważ w obecnej postaci nie mogę przedstawić opisanych procesów.
Jakie są numery CAS kwasu glicydowego i "soli sodowej" kwasu glicydowego (czy to poprawna definicja?)?
Powiedziano mi, że mam 5449, ale zdecydowanie nie jest rozpuszczalny w wodzie i to jest prawdopodobnie impas, w którym się znajduję

Dziękuję za informację.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Jeśli proszek nie jest rozpuszczalny w wodzie, mamy do czynienia z kwasem lub estrem. Oba można przekształcić w sól, traktując je NaOH, tak jak opisano w pierwszej wiadomości tego tematu. Krok 1.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Na zdrowie
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Ktoś może mi wyjaśnić. W tym filmie użyto czego. Eter glicydowy BMK lub glicydan metylu BMK lub glicydan etylu BMK lub kwas glicydowy BMK.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Przepraszam za kolejne głupie pytanie!
Kiedy pomijam krok 1 i zaczynam od hydrolizy kwasowej, mam sól sodową,
Czy zaczynam od dodania Bmk, a następnie zaczynam od małych porcji kwasu 200 ml?
Nie jestem tylko pewien, czy powinienem rozpuścić sól w wodzie przed rozpoczęciem kwasu, czy kwas bezpośrednio na sól?
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Mam zamiar rozpocząć pierwszą próbę, więc wszelkie inne wskazówki i triki, które powinienem znać, są dla mnie bardzo ważne.
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
W odczynnikach jest 80 ml hcl, ale w kroku 2 jest 200 ml hcl?
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Nie mam pojęcia, jak oni na tym filmie uzyskali taki wynik. Moje eksperymenty z HCl miały niską wydajność. Potrzebna jest temperatura wrzenia, duży nadmiar kwasu (1:3 wagowo), dobre mieszanie i długi czas reakcji.

Niektórzy twierdzą, że odnoszą sukcesy z HCl. Ja odniosłem sukces tylko z kwasem fosforowym
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Tak, mam wszystkie Fuk z pierwszej próby, spróbuję ponownie z kwasem fosforowym.
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Czy ktoś może mi powiedzieć, ile glicynianu BMK do P2P? Ile P2P możemy uzyskać dzięki temu samouczkowi?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Witam Pana. Mam kilka pytań.
Czy bmk musi najpierw zmienić się w p2p. Następnie p2p zamienia się w amfetaminę. Ostatnia jest amfetamina zamieniająca się w metamfetaminę?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Dziękujemy
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Zmyliła mnie część dotycząca kwasu sulfonowego. Rozumiem, że używał kwasu fosforowego.
Teraz mam kwas sulfonowy. Nie fosforowy. Czy można użyć kwasu sulfonowego?
Ktoś próbował? Wyniki?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Wszystkie 3 kwasy (hci/phos/sulf) działają, ale wydają się mieć różne wyniki w wydajności i różne doświadczenia. Każdy z nich ma swoją temperaturę i czas do konwersji, a być może konieczna jest prufikacja.
 
Top