Question Włoska sekcja lokalna

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Dlaczego nie ma lokalnej sekcji w języku włoskim? Czy możliwe jest jej utworzenie? Lokalne społeczności mogą być naprawdę ważne w martwych strefach. Oczywiście wszystko to ma sens tylko wtedy, gdy jest tym zainteresowana przyzwoita liczba użytkowników. Proszę @heinsenberg daj mi znać i proszę włoscy użytkownicy dajcie nam znać. Dzięki wszystkim.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Abyśmy mogli stworzyć włoską sekcję forum, musimy najpierw zbadać włoski rynek leków. @donkaz miał je napisać, ale jeszcze tego nie zrobił.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Tak, jestem w stanie zrozumieć, ale powiedziałem, że nie mogę połączyć 2 części, ponieważ wygasła wersja próbna adobe premium. Pozostałe 2 raporty są przetłumaczone przez rząd na język angielski i jeśli nie jesteś zainteresowany tym, jak organizuje się policja i innymi szczegółami, po prostu zignoruj ostatnie 2 linki. Wtedy ktoś może pobrać pierwszy link i połączyć 2 parte i przesłać je ponownie. Nie zapłacę 75 € tylko za połączenie 2 pdf w 1. Dzięki za zrozumienie, przepraszam.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Zobacz załącznik 41583Przesłałem go już w ciągu 1 tygodnia zgodnie z prośbą, ale link wygasł po 1 tygodniu w chmurze. Teraz przesłałem go ponownie, a pobieranie wygaśnie za 1 miesiąc.
Musi być przyklejony bez wygaśnięcia w chmurze, a ponadto jest to angielska wersja dla BB, ale potrzebna jest również włoska wersja dla Włochów.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Ok teraz mr fox lub ktokolwiek może połączyć 2 pdf w 1 dla mnie? Dzięki
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Pierwszy link to badania w 2 częściach, druga część (o nazwie final) musi zostać połączona z pierwszą (o nazwie donkaz), obie dostępne do pobrania w pierwszym linku, który wysłałem wcześniej.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Psw: bbresearchit

Oto link do badania 1 pdf :

 
Top