Question Mam kilka pytań dotyczących tajnej syntezy siarczanu amfetaminy

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Cześć wszystkim, jestem tu nowy i początkujący, więc mam kilka głupich pytań, nie wiem, czy ktoś kiedykolwiek je zadał, ale w każdym razie zacznijmy!

Czy lepiej mieć kolbę elrlenmeyera i podgrzewać na płycie grzewczej, czy kolbę płaskodenną i podgrzewać w łaźni wodnej? Myślę, że kolba płaskodenna jest lepsza, ponieważ ma większy kontakt z ogrzewaniem niż erlenmeyer, mam rację?

Oto moja "konfiguracja"
0IBA8uUNGW
Czy taki wyciąg jest dobry?


Naprawdę potrzebuję skraplacza i innych rzeczy? Jeśli nie mam, moja wydajność będzie mniej wysoka, prawda?


Dzięki za odpowiedzi!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Wszyscy musimy od czegoś zacząć :)
Właściwie to jego własny wątek.
Wolę, żeby ktoś zadawał głupie pytania, niż nie zadawał ich wcale i narażał się na ryzyko. Ci, którzy mają czas na głupie pytania, odpowiadają na nie, a ci, którzy nie mają czasu, nie odpowiadają.
Konfiguracja, którą poleciłem, byłaby nieco większa niż skala siarczanowa 1g / 2g. Do tych reakcji właściwie nie potrzeba mieszadła napowietrznego, ponieważ są one wymagane przy większych ilościach (co można przeczytać, czytając o różnych mieszadłach chemicznych). Mniejsze ilości można mieszać mieszadłem magnetycznym.
Myślę, że nie powinieneś zbyt szybko rzucać się w wir syntezy. Nie należy tego lekceważyć, a badania lepiej przeprowadzić przed, niż po.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Ok, ale są uzasadnione pytania, które po prostu spadają na dół strony, podczas gdy my wciąż uderzamy w bzdury dotyczące wyboru kolby. To znaczy, może po prostu poleć jakieś podręczniki, zanim powiesz im, jak założyć laboratorium.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
32
Points
8
Skoro już o tym mowa, czy możemy przestać nauczać przedmiotów ścisłych w szkołach przygotowawczych i wrócić do faktycznego opracowywania niektórych z opublikowanych procedur. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, niektóre metody kopiuj-wklej są bardzo mylące.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zdecydowanie, spodziewałbym się, że ktoś zainteresowany sam znajdzie sekcję biblioteczną, ale prawdopodobnie nie zawsze tak jest.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Jestem Francuzem, więc nie wiem, jak szukać odpowiedzi na moje pytania, moje pytania są tak głupie, że nie mam odpowiedzi, przepraszam.

I potrzebuję różnych odpowiedzi, aby stworzyć własną odpowiedź
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Wszyscy musimy gdzieś zacząć :)
Robię, prowadzę badania, ale potrzebuję odpowiedzi od innych ludzi, aby zobaczyć, co ludzie myślą, gdybym chciał zrobić to, co widziałem, kupię okrągłą kolbę o pojemności 1 l i inne rzeczy do syntezy amfetaminy i to wszystko, ale potrzebuję odpowiedzi od innych chemików.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Problem polega na tym, że nie ma francuskich książek... tylko angielskie, a mój poziom angielskiego nie jest zbyt dobry.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Mam książkę "The Construction & Operation Of Clandestine Drug Laboratories", ale ciężko mi się ją czyta :( ale nieważne, przeczytam nawet jeśli nie rozumiem niektórych słów.
 

studentt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
jaka jest rzeczywista waga 1 litra amfetaminy freebase? i ile makaronu można uzyskać za pomocą siarkowego?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Cześć, kupię małe rzeczy na początek, a później kupię większe rzeczy, myślę, że to najlepszy sposób
 
Top