Question Mam kilka pytań dotyczących tajnej syntezy siarczanu amfetaminy

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Cześć wszystkim, jestem tu nowy i początkujący, więc mam kilka głupich pytań, nie wiem, czy ktoś kiedykolwiek je zadał, ale w każdym razie zacznijmy!

Czy lepiej mieć kolbę elrlenmeyera i podgrzewać na płycie grzewczej, czy kolbę płaskodenną i podgrzewać w łaźni wodnej? Myślę, że kolba płaskodenna jest lepsza, ponieważ ma większy kontakt z ogrzewaniem niż erlenmeyer, mam rację?

Oto moja "konfiguracja"
0IBA8uUNGW
Czy taki wyciąg jest dobry?


Naprawdę potrzebuję skraplacza i innych rzeczy? Jeśli nie mam, moja wydajność będzie mniej wysoka, prawda?


Dzięki za odpowiedzi!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Musisz używać tylko łaźni wodnej, płyta grzewcza zepsuje reakcję i kolbę.
Naprawdę myślisz, że używamy jej tylko dla zabawy?
stracisz rozpuszczalnik, reakcja zostanie spalona i możesz zatruć się oparami rozpuszczalnika.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Ok, bo widziałem syntezę człowieka, który użył płyty do syntezy siarczanu amfetaminy

Nie sądzę, pytam, bo słyszałem, że nie jest to konieczne.

Nie bardzo rozumiem, kiedy masz na myśli "utracony rozpuszczalnik", utracony rozpuszczalnik przez ogrzewanie bez skraplacza? (a dla oparów mam wyciąg).

Jeśli chcesz, mogę opublikować syntezę siarczanu amf, którą mam? Może lepiej zrozumiesz moje pytania
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Możesz robić, co chcesz, ale jestem pewien, że nasza metoda jest lepsza i działa dobrze. Mówię to, aby pomóc w uzyskaniu dobrej wydajności i sukcesu. Możesz użyć patelni z wodą jako łaźni wodnej.
Dokładnie, chłodnica zwrotna zbiera opary rozpuszczalnika i skrapla je z powrotem do mieszaniny reakcyjnej.
To zależy od Ciebie
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Cześć. Robiłem to w ten sposób dwa razy, za pierwszym razem poszło dobrze, za drugim była katastrofa. Musisz użyć folii o odpowiedniej grubości i rozmiarze oraz jakiegoś rodzaju skraplacza (użyłem lejka z dużą kostką lodu). Jeśli zamierzasz to zrobić, polecam rozpocząć reakcję na zewnątrz, a po gwałtownej fazie przenieść ją z powrotem do środka lub mieć pod ręką sodę i zapasy do rozlania. Nie zbliżyłem się do %70 i nie był to też czysty haj! Odpowiedni sprzęt jest jednak o wiele bardziej satysfakcjonujący!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Cześć stary, co masz na myśli mówiąc o katastrofie? Na folię mogę kupić wiórki foliowe, nie? Dobrze, skraplacz (nie jest bardzo drogi) kupię, gdy będę miał trochę pieniędzy.

Humm ok, więc muszę kupić płytę grzewczą, taka płyta działa? Na początek mam na myśli
ZuFYSOqsbk


A kiedy masz na myśli fazę gwałtowną, masz na myśli amalgamat aluminium z azotanem rtęci?
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Aby uzyskać czystszy produkt, potrzebujesz co najmniej bardzo dobrego płukania acetonem, oczyszczania a / b, destylacji lub czegoś idealnego. ja na przykład idę na wytrącanie kwasem l-winowym, ponownie zamieniam winian w zasadę i wytrącam siarkowym, wychodzi super czysty.

Chodzi o to, że podczas dodawania zolu p2np. do gotowego amalgamatu generowana jest duża ilość ciepła, a także rozszerzalność cieplna, która może wydostać się ze skraplacza i wszędzie na podłodze / w przestrzeni. Jeśli aluminium jest zbyt drobne, reakcja jest zbyt gwałtowna. Spójrz na wątek Pattona na temat izolacji d-amfetaminy, ma część z syntezą tą drogą, jest dobra do naśladowania.Proponuje aluminium zmielone w młynku do kawy, przy małych paskach nawet przy 10g ryzykujesz wulkan, jeśli folia jest zbyt cienka i krótka. Ale zobaczysz, jestem gotów założyć się, że ponad połowa osób wykonujących tę syntezę przynajmniej raz miała niekontrolowane reakcje.
Ta płyta jest w porządku, nie jest idealna, ale działa, też ją mam, musisz sparować ją z termometrem, aby uzyskać właściwą kąpiel wodną. Ale ta synteza z AlHg, którą wybrałeś, jest wykonalna bez, po prostu pomiń refluks po dodaniu p2np, pozwól mu zareagować i całkowicie ostygnąć, przesiej i idź stamtąd, 60% wydajności jest możliwe w ten sposób gwarantowane.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Radziłbym nie robić tego w kuchni, jeśli planujesz kiedykolwiek gotować tam pyszne jedzenie.

Zaopatrz się w stół roboczy, odpowiednie szkło i inne źródła ciepła niż płyta kuchenna.

Kuchnia wygląda zbyt ładnie, by rujnować ją skażeniem chemicznym.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Oczyszczanie a/b? Jestem początkujący, więc nie znam skrótów takich jak a/b, kwasowo-zasadowe, jak sądzę?

W przypadku mojej syntezy zastosuję podstawowe oczyszczanie acetonem lub IPA, ale jeśli istnieje najprostsze i lepsze oczyszczanie, nie mówię nie.

Tak, rozumiem, zrobię to w moim małym ogrodzie, więc dla aluminium, mały kwadrat (1 cm x 1 cm) jest dobry, nie za drobny?

Będę podążał za twoimi krokami, dzięki za wszystko!
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Tak, masz rację, moja kuchnia jest zbyt droga, aby zrobić w niej amfę siarczanową!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zdecydowanie :) Teraz, gdy jesteś częścią naszej grupy - możemy pomóc Ci uzyskać budżetowe laboratorium na małą skalę, dzięki czemu nie będziesz musiał korzystać z kuchni. Po prostu zapytaj, kiedy będziesz gotowy i jeśli będziesz potrzebować pomocy
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Wiele rzeczy można skonstruować samodzielnie, jeśli dysponujesz niskim budżetem, zwłaszcza w przypadku tej reakcji, która nie wymaga zewnętrznego ogrzewania.
Naczynie reakcyjne można zastąpić 50-litrową plastikową beczką z lokalnego sklepu ze sprzętem. Następnie należy wywiercić otwór w pokrywie, aby przymocować do niej skraplacz. Kondensator można również łatwo zbudować z dwóch rur, z których jedna ma mniejszą średnicę, aby pasowała do drugiej, a woda chłodząca przepływa między tymi dwiema rurami w celu skroplenia oparów.

Dalekie od ideału, ale możliwe, jeśli masz niewielki budżet
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
52
Points
28
Dziękuję bardzo, ile kosztuje małe laboratorium?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Tak, upewnij się, że jest to hdpe lub pp lub coś o wysokiej od*****ości chemicznej.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Zależy to od tego, co chcesz produkować, a także od osobistych wymagań dotyczących sprzętu.

Podczas gdy wiele rzeczy można zaimprowizować, powiedziałbym, że można łatwo uzyskać zestaw startowy do niektórych syntez (na małą skalę) od 1.000 do 2.500, gdzie 2.500 byłoby już dużo.
Ceny mogą wzrosnąć, jeśli chcesz dodać do swojego laboratorium kolejne zestawy do oczyszczania (destylacja z parą wodną, rotawapy...).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Jak destylacja parowa jest droga, bruh, to czynnik chłodniczy, adapter, dodatkowa kolba i woda.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Tak, taki bęben jest w porządku.
Nawet jeśli powiem, że to działa, należy pamiętać, że jest to dalekie od doskonałości. Wydajność będzie niższa, ponieważ odczynniki nie będą się tak dobrze mieszać. w rbf, jeśli masz dobrą reakcję, zawartość kolby będzie się mieszać sama przez cały czas, jeśli masz dobre wrzenie.
 
Top